Bütün günüm berbat olacak

Dvorah

Üye
Rise a girmiyorum bir süredir, oyunda heyecanlandıran bir şey yok, her gün yama kontrolü yapıyorum güncelliyorum oyuna giriyorum yine boş.

MOBA oynamak daha evla şu an. Oyun gereğinden fazla "erken erişim".

Hedvein

Üye
Agacım levelling faktörü de bir zorluk etmeni, MMORPG oynayıp level çok zor diye darlanmak bence kendini yıpratmak.
65 Level yapmak ilk zamanlar aşırı zordu ama şuan Dungeon dolu dolu exp veriyor, insanlar itemlı ve yüksek apli eskiye nazaran. Evet vakit bulmak zor oyun için ama kanser olur derecede de sinir olmak kendine zarar, işinde başarılar.

Unbeatable

Üye
Oyunun kurucusu dahil bütün yönetim emektar ve oyuncu arkadaşlarıma sesleniyorum. Samimi konuşucam. Bak kardeşim ben asgari ücretle avm de çalışan birisiyim hafta içi bir gün izinli oluyorum ve bütün gün gelicem soothsayer denen mobu milyon milyon kez kesicem 61 levelim nasıl oldum bir de bana sor bitmiyo abi her level de katlana katlana daha çok kesecen diyo oyun bana. Ben şimdi 61 levelde açılan görevlerimi yaptığımda neden 62 level olamıyorum haftada bir gün izinliyim ve aynı saçma şeyi neden milyonkere yapmak zorundayım. Hesap ettim 25 dakikada da % 1 atlıyor 2500 dakika (42 saat) aralıksız aynı şeyi yapmam gerekiyor abi şurda günde 2-3 saat eğlenicez stress atıcaz ya bi çare bulun kardeşim bi yol gösterin deliricem soothsayer kesmekten psikolojim bozuldu. Vallahi trollemiyorum çok ciddiyim çok rica ediyorum bi gelsin başkan bişi söylesin bana bi açıklama yapın kafamın içinde sorunlar yaşamaya başladım artık aynı mobu kesmekten.
Senin haftaiçi 1 gün izinle olman kimseyi ilgilendirmiyor bende çalışıyorum işten gelip hergün 1e kadar exp kasarak 1 ay sonunda 65 oldum sende yavaş yavaş kasıcaksın.

Fireinthehole

Üye
itemimi kendim bastım kardeşim itemde sorun yok ruh hastası değilim ağlama olayıda aynı mob milyon kere kesilen bir mmo da yok verilen görev zordur kolaydır ama görevler yapıldıgımda alırsın levelini burda her levelin görevini yaptıgında %10 % 20 alıyosun ondan sonra 700.000 mob kescen, günde 10 saat oyun oynayan kişi bagımlıdır bence. Benim asıl söylelemek istediğim level exp yani oyun deneyimi skill kullanma ustalığı milyon kez denenecek kadar zor bişi değil level sorun olmamalı evet item toplu dungeanlar raidler ve burdan pay alma etkinliklere katılımda zorluk yaşanıcak ki tadı olsun tatsız tutsuz robot gibi aynı mob kestiren hangi oyun var.
O zaman herkez 65 olsun lw kasma gibi bir durum olmasın :) sen hiç hayatında 83 reb 5 e char kasmamıssın belli

rwanlif

Üye
Oyunun kurucusu dahil bütün yönetim emektar ve oyuncu arkadaşlarıma sesleniyorum. Samimi konuşucam. Bak kardeşim ben asgari ücretle avm de çalışan birisiyim hafta içi bir gün izinli oluyorum ve bütün gün gelicem soothsayer denen mobu milyon milyon kez kesicem 61 levelim nasıl oldum bir de bana sor bitmiyo abi her level de katlana katlana daha çok kesecen diyo oyun bana. Ben şimdi 61 levelde açılan görevlerimi yaptığımda neden 62 level olamıyorum haftada bir gün izinliyim ve aynı saçma şeyi neden milyonkere yapmak zorundayım. Hesap ettim 25 dakikada da % 1 atlıyor 2500 dakika (42 saat) aralıksız aynı şeyi yapmam gerekiyor abi şurda günde 2-3 saat eğlenicez stress atıcaz ya bi çare bulun kardeşim bi yol gösterin deliricem soothsayer kesmekten psikolojim bozuldu. Vallahi trollemiyorum çok ciddiyim çok rica ediyorum bi gelsin başkan bişi söylesin bana bi açıklama yapın kafamın içinde sorunlar yaşamaya başladım artık aynı mobu kesmekten.
Bayramda exp event var baboli değerlendirebilirsen level kasarsın. Ayrıca 59 levelden sonra hagard da exp kasmak daha kolay oluyor exp slotları fazlasıyla var. Söylediklerin de haklısın tabiki exp kasmak çok zahmetli 65 level oldum ama nasıl oldum birde bana sor :D 63 levelden sonra ama hiç exp kasmadım zindanlarla 65 level oldum. Oyunu fazla dikkate almamaya çalış kardeşim.

1313designer

Üye
Bayramda exp event var baboli değerlendirebilirsen level kasarsın. Ayrıca 59 levelden sonra hagard da exp kasmak daha kolay oluyor exp slotları fazlasıyla var. Söylediklerin de haklısın tabiki exp kasmak çok zahmetli 65 level oldum ama nasıl oldum birde bana sor :D 63 levelden sonra ama hiç exp kasmadım zindanlarla 65 level oldum. Oyunu fazla dikkate almamaya çalış kardeşim.
kardeşim bayramın 4. günü izinliyim ama yardırcam bi şekilde haggardan cıkmıyorum artık.

Vioneeraa

Üye
oto atak (genie) geliyor kardeşim çalışmaları ön planda.
bilgisayar başında olmasanda karakterin oto atak ile rahatca lvl kasabilicektir. sadece biraz sabır 65 olmak için kendini bu kadar sıkıntıya sokma

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt