ANKET Büyük Katılım Bekliyorum (Tüm Itemler ve Özellikleri Listesi)

Tüm Itemlerin, fotoğraflarının ve Özelliklerinin Listesinin bulunmasını istiyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    105

mrares

Üye
Arkadaşlar çok büyük bir proje hazırlıyorum Rise Online için. Crafting'ten tutun itemlerin bulunduğu her + bastıktan sonra değişen özellikler, hasarları, fotoğrafları, Type'ları gibi bir liste oluşturuyorum. Kısacası Rise Online için gerekli olan tek Fandom rehberi olacak. Fandom sayfası oluşturacaktım detaylı interaktif haritalarla vesaire fakat vaktim yok iş şu anda iş yoğunluğundan dolayı. O nedenle burada herkesin istediği bilgiye ulaşabileceği tek rehber olarak ve ayrıca eğer tutulursa ileride video serilerinin de olduğu bir rehber sistemini oluşturacağım. Bu konuda yanıtlarınızı ve oylarınızı bekliyorum. Büyük katılım bekliyorum teşekkürler.

platoon0x

Üye
detaylı bir fandom wiki şart, bunun olmaması büyük ilkellik hatta, oyunda hala hangi skill neye göre vuruyor hangi stat ne işe yarıyor belli değil

Ogi

Üye
Sanırım alfa veya beta surecinde böyle bir videoya rastladım ( Değişiklik sağlandıysa orasını bilemem ) İşinize yararsa buyrun izleyin. (y)

mrares

Üye
Sanırım alfa veya beta surecinde böyle bir videoya rastladım ( Değişiklik sağlandıysa orasını bilemem ) İşinize yararsa buyrun izleyin. (y)
Kesinlikle işime yarar, tabii dediğin gibi değişmediyse.

detaylı bir fandom wiki şart, bunun olmaması büyük ilkellik hatta, oyunda hala hangi skill neye göre vuruyor hangi stat ne işe yarıyor belli değil
Hocam onu yapmaya çalışıyordum fakat çok çok vakit lazım, yani şurada anlattıklarımı interaktif olmayacak şekilde forumda hazırlamak 1 ay sürse, fandomda 6 ay sürer en iyi ihtimalle o da destek gelirse. Çünkü yönetim bu konuda bir fandom wiki hazırlamıyor haliyle ben de tek başıma bunu hazırlamaya kalksam fandom wiki olarak hem maddi açıdan hem de vakit açısından çok büyük sıkıntıda olurum.

platoon0x

Üye
ne yazık ki bir işe yaramaz item sistemi baştan aşağı değişti oyunda açık betadan sonra

platoon0x

Üye
Kesinlikle işime yarar, tabii dediğin gibi değişmediyse.

Hocam onu yapmaya çalışıyordum fakat çok çok vakit lazım, yani şurada anlattıklarımı interaktif olmayacak şekilde forumda hazırlamak 1 ay sürse, fandomda 6 ay sürer en iyi ihtimalle o da destek gelirse. Çünkü yönetim bu konuda bir fandom wiki hazırlamıyor haliyle ben de tek başıma bunu hazırlamaya kalksam fandom wiki olarak hem maddi açıdan hem de vakit açısından çok büyük sıkıntıda olurum.
itemler için yararlanabileceğin tek kaynak bu vs turnuvasında oyuncuların bankasına itemleri koymuşlardı bazıları orada itemleri tek tek gösteriyordu, öyle bir videodan görebildiklerine bakabilirsin, onun dışında alfa ve betadaki itemlerin hiçbiri aynı değil işine yaramazlar

mrares

Üye
itemler için yararlanabileceğin tek kaynak bu vs turnuvasında oyuncuların bankasına itemleri koymuşlardı bazıları orada itemleri tek tek gösteriyordu, öyle bir videodan görebildiklerine bakabilirsin, onun dışında alfa ve betadaki itemlerin hiçbiri aynı değil işine yaramazlar
İtemlerin isimlerine başlangıç olarak ulaşsam yeter şimdilik adım adım ilerlerim zaten.

HugeBroly

Üye
Güzel düşünülmüş bir fikir, yapılırsa birçok kullanıcının işine yarayacağını düşünüyorum.

mrares

Üye
Güzel düşünülmüş bir fikir, yapılırsa birçok kullanıcının işine yarayacağını düşünüyorum.
Yeteri kadar destek gelirse hem oy hem de bilgi açısından tamamlanabileceğine inanıyorum.

Bu listenin gelmesini istemeyenler de neden gelmemesi gerektiğini açıklayabilirlerse en azından fikir alışverişinden bulunmuş oluruz.

Alkoer

Üye
kesinlikle bu şekil bir rehber lazım. birçok itemin + basıldığında ne statlara sahip olduğu bilinmiyor. bu yüzden çoğu kişi kalıplaşmış olarak en iyisi denilen iteme yöneliyor.

mrares

Üye
kesinlikle bu şekil bir rehber lazım. birçok itemin + basıldığında ne statlara sahip olduğu bilinmiyor. bu yüzden çoğu kişi kalıplaşmış olarak en iyisi denilen iteme yöneliyor.
Aynen öyle. Her şeyi tam olarak görebilsek daha uygun seçimler yapılabilir.

harmony

Üye
Keşke yönetim oyunun mekanikleri ve yetenekler hakkında detaylı bir rehber hazırlasa ve her güncellemede değiştirdikleri bilgileri de belirtseler. LOL'ün güncelleme notlarını okumuş her insan ne anlatmak istediğimi anlar.

xEnes

Üye

Cünkü statlar şu an bu oyunda çalişmiyor örnek olarak: 1500 apli okcu ve 1300 apli okcunun dmg farki 7 civari ok başı. (Itemler ayni takilar değisik)

Alkoer

Üye
Cünkü statlar şu an bu oyunda çalişmiyor örnek olarak: 1500 apli okcu ve 1300 apli okcunun dmg farki 7 civari ok başı. (Itemler ayni takilar değisik)
Oyun zaten mekanik olarak şuan çöp. Hangi stat ne işe yarıyor ne kadar atak veriyor. Defans gelen dmg yi nasıl etkiliyor. Silahlardaki elementler ne işe yarıyor.

O kadar çok bilinmeyen/ çalışmayan item/ skill var ki.

Ama bu konuda gördüğünüz gibi oyuncu arkadaşlar bu şekilde mekanik eksiklik ile ilgilenmiyor. Ama gördüğünüz gibi kozmetik saçma konular ilgi odağı. Buna görede yönetim oyundaki sorunlardan çok görsellikle ilgileniyor.

Umarım faydalı bir girişim olur sizin yaptığınız. Takipteyiz...

xEnes

Üye
Buna görede yönetim oyundaki sorunlardan çok görsellikle ilgileniyor.

Hayır öyle düşünmüyorum, bence yönetim oyun içi itemlerde olan problemlerin farkında bile değil.

Forumda konu açılacak, karşılaştıran bir Video hazırlanacak, uzun bir analiz metni yazılacak ve en önemlisi o konu hakkında çalışan ekibin işine gelecek ancak öyle fixlenir.

Tester ekibi ne yapıyor bilmiyorum, ama görselliklerle uğraşan ekip belliki işini iyi yapiyor.

Ondan dolayı bence görüsellikle alakalı eleştirileri bırakalım.

Anthelior

Üye
Bu konuda aslında ben çoktan benzer bir wiki projesine giriştim. Bahsettiğin şekilde takıları tamamladım hatta, itemleri de girmeye devam ediyorum. Denk geldikçe fotoğrafları da ekliyorum.

mrares

Üye
Bu konuda aslında ben çoktan benzer bir wiki projesine giriştim. Bahsettiğin şekilde takıları tamamladım hatta, itemleri de girmeye devam ediyorum. Denk geldikçe fotoğrafları da ekliyorum.
Takılar zaten paylaşıldı rehberde var onlar adminlerden biri paylaşmıştı. Fakat yaptığın wiki interaktif mi? Yani Poison Damage'ye tıkladığında onu anlatan bir sayfa açılıyor mu örneğin?

Anthelior

Üye
Takılar zaten paylaşıldı rehberde var onlar adminlerden biri paylaşmıştı. Fakat yaptığın wiki interaktif mi? Yani Poison Damage'ye tıkladığında onu anlatan bir sayfa açılıyor mu örneğin?
Henüz bitmiş bir proje değil, çalışmaya devam etmekteyim. Şuan öncelikli olarak görevleri tamamlamaya çalışıyorum, yandan da itemleri giriyorum. Örneğin Arch Sword'un +1'den +7'ye kadar tüm statlarını girdim.

Bahsettiğin gibi henüz damage sayfalarını oluşturmadım ki zaten şuan bu konuda net bir bilgi olmadığı için girmem doğru olmaz. Ama zamanla mümkün olduğunca her şeyi girmeye çalışacağım.

Babalarınbabası

Üye
Bazı element damageler çalışmıyor. AP farkı beklenen kadar hasar vurmuyor. Aynı AP deki farklı classlar alakasız hasarlar çıkartıyor. Oyun haliyle şu an için item listesi çıkarmaya hazır değil.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt