ANKET Büyük Katılım Bekliyorum (Tüm Itemler ve Özellikleri Listesi)

Tüm Itemlerin, fotoğraflarının ve Özelliklerinin Listesinin bulunmasını istiyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    105

hytronn

Üye
Arkadaşlar çok büyük bir proje hazırlıyorum Rise Online için. Crafting'ten tutun itemlerin bulunduğu her + bastıktan sonra değişen özellikler, hasarları, fotoğrafları, Type'ları gibi bir liste oluşturuyorum. Kısacası Rise Online için gerekli olan tek Fandom rehberi olacak. Fandom sayfası oluşturacaktım detaylı interaktif haritalarla vesaire fakat vaktim yok iş şu anda iş yoğunluğundan dolayı. O nedenle burada herkesin istediği bilgiye ulaşabileceği tek rehber olarak ve ayrıca eğer tutulursa ileride video serilerinin de olduğu bir rehber sistemini oluşturacağım. Bu konuda yanıtlarınızı ve oylarınızı bekliyorum. Büyük katılım bekliyorum teşekkürler.
bana ulaşırmısın https://discord.gg/GXRFBNNE

mrares

Üye
Bazı element damageler çalışmıyor. AP farkı beklenen kadar hasar vurmuyor. Aynı AP deki farklı classlar alakasız hasarlar çıkartıyor. Oyun haliyle şu an için item listesi çıkarmaya hazır değil.

Evet bu konuda hak veriyorum ancak başlangıç olarak bile olsa bir bilgi kaynağı olacaktır. Oyunda hangi itemlerin olduğunu bilmeyen binlerce oyuncu var.

SesliBilgilerTR

Üye
alfa sürecinde bende bir video almıştım , silahların ve takıların özellikleri ile alakalı ama değişiklik olup olmaması konusunda fikrim yok, yine önerin ve projen güzel başarılar diliyorum

Aziz

Üye
Dar bir oyun hâlâ. Böyle bir şey olmamalı.

Mutchee

Üye
Yapmanın şuan için bir faydası olacağını düşünmüyorum. Bazı özellikler zaten hali hazırda çalışmıyor gibi. Örn. Silah mesafeleri, elemental hasarlar, saldırı hızı. Yani hepsi var bu özelliklerin ancak hiç birinin silahları birbiriyle kıyaslayacak etkisi yok

mrares

Üye
Yapmanın şuan için bir faydası olacağını düşünmüyorum. Bazı özellikler zaten hali hazırda çalışmıyor gibi. Örn. Silah mesafeleri, elemental hasarlar, saldırı hızı. Yani hepsi var bu özelliklerin ancak hiç birinin silahları birbiriyle kıyaslayacak etkisi yok
Bayağı ayrıntılı araştırmalar yaptım fakat eksik çok. Developer ekibinin de elinden gelenler haliyle kısıtlı bu kadar şey kolay değil getirmesi. Hatta sonrasında dengelemesi aylar belki yıllar alır. Fakat bir şekilde başladım ve devam ediyorum bakalım eninde sonunda bitecek.

RickSancheZz

Üye
Bayağı ayrıntılı araştırmalar yaptım fakat eksik çok. Developer ekibinin de elinden gelenler haliyle kısıtlı bu kadar şey kolay değil getirmesi. Hatta sonrasında dengelemesi aylar belki yıllar alır. Fakat bir şekilde başladım ve devam ediyorum bakalım eninde sonunda bitecek.

naptın hocam nerelere kayboldun

mrares

Üye
naptın hocam nerelere kayboldun
Player'ı önemsemeyen bir oyunda daha fazla duramazdım maalesef hocam. Geçenlerde baktım genel tartışma ve rehber bölümünde en çok izlenen konuları ben açmışım sürekli yorumlar gelmiş konuşmuşuz çözüm aramışız, hatta çoğu adminlerin açtığı konulardan daha fazla izlenmiş ama gel görelim ki ekip bizi takmıyor. Daha çok para odaklı botların oluşturduğu bir oyun önemseniyor. Onbinlerce stoğu satıp bıraktım. Döndürsün işte botlar oyunu :D Şimdi kalkıp bu yorumu da silerler, çözüm arayışına girmek, destek olmak yerine :D

RickSancheZz

Üye
Player'ı önemsemeyen bir oyunda daha fazla duramazdım maalesef hocam. Geçenlerde baktım genel tartışma ve rehber bölümünde en çok izlenen konuları ben açmışım sürekli yorumlar gelmiş konuşmuşuz çözüm aramışız, hatta çoğu adminlerin açtığı konulardan daha fazla izlenmiş ama gel görelim ki ekip bizi takmıyor. Daha çok para odaklı botların oluşturduğu bir oyun önemseniyor. Onbinlerce stoğu satıp bıraktım. Döndürsün işte botlar oyunu :D Şimdi kalkıp bu yorumu da silerler, çözüm arayışına girmek, destek olmak yerine :D

doğru konuların güzel olduğundan fazla görüntüleniyordu, bende takip ediyordum seni bayadır yoktun bırakmışsın üzüldüm :) oyunun iyi yerlere geleceğine inancım var benim

mrares

Üye
doğru konuların güzel olduğundan fazla görüntüleniyordu, bende takip ediyordum seni bayadır yoktun bırakmışsın üzüldüm :) oyunun iyi yerlere geleceğine inancım var benim
Oyunun iyi yerlere geleceğinden benim de şüphem yok ama bu "iyi" terimi kime göre neye göre olduğu önemli. Player'a göre olursa güzel olur da sanmıyorum afk oyununa döndü iyice. Malum oyundan bir fark kalmadı. Orada da yeni sunucu açılıyor, buradaki oyuncu sayısı azalacak ondan ötürü. Yine de umarım iyi yerlere gelir.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt