DUYURU Büyük Ödüllü Beta Etkinliği Başlıyor !

Ehvenişer

Üye
Başarılar Mele Ekip Ariyorum 1 ay boyunca pc başından kalkmıcam :)

tkeyon3424

Üye
üyeliğim var sisteme giriyorum ama başvuru ekranı görünmüyor. daha önce başvuru yapmıştım. ondan mı görünmüyor anlamadım

Vision

Senior Moderatör
üyeliğim var sisteme giriyorum ama başvuru ekranı görünmüyor. daha önce başvuru yapmıştım. ondan mı görünmüyor anlamadım
Beta etkinliğine katılmak için herhangi bir başvuru yapmanız gerekmiyor. Belirtilen tarih aralıklarında mevcut üyeliğinizle oyuna giriş sağlayabileceksiniz.

HERO

Üye
Selamlar Savaşçılar!

Kapalı beta sürecinde gösterdiğiniz ilgi bizleri çok sevindirdi. Oyunumuzu sizlerin de katkılarıyla her geçen gün daha da geliştiriyoruz. Kapalı Beta boyunca sizlerden gelen her öneri, şikayet ve isteklerinizi değerlendirdik ve değerlendirmeye devam ediyoruz.

Göstermiş olduğunuz bu desteği karşılıksız bırakmak istemedik ve 14.01.2022 tarihinde Kapalı Betayı bir üst seviyeye taşıma kararı aldık.

14.01.2022 tarihinde neler olacak?

*Tüm karakterlere ait Savaş Puanları (Battle Point) sıfırlanacak.
*Eğer karakteriniz üzerinde veya bankanızda temsili Roko Token bulunuyor ise, bunlar silinecek.
  • Yeni oluşturacağınız karakterler 70.seviye olarak oyuna başlayacaklar.
  • Dorion'da bulunan NPC'lerden tüm son seviye silah, zırh ve takıları alabileceksiniz.

*14.01.2022 - 14.02.2022 arasında oyun içerisinde toplayacağınız savaş puanları(Battle Point) ile "Betaya özel ve kalıcı NFT pelerin" elde edebileceksiniz. Bu pelerinlerin bir takım PvE bonusları bulunabilecek ve resmi sürümde de hesabınızda bulunacaktır. Bu özel NFT'leri oyunun ilerleyen sürümlerinde,
başka hiçbir şekilde elde edemeyeceksiniz.

Ödüllendirme:
En çok savaş puanını toplayan her ırkın ve sınıfın 1. oyuncularına özel toplamda 8 adet pelerin,
Her ırkın ve sınıfın en çok puan toplayan 2. ve 3. oyuncularına özel toplamda 16 adet pelerin,
Her ırkın ve sınıfın en çok puan toplayan 4. ... 10. oyuncularına özel toplamda 56 adet pelerin verilecektir.

Etkinlik ödüllendirmesine PvE oyuncularını ve solo oyuncuları da dahil etmek amacı ile, 1 ay boyunca "tamamen rastgele" olarak oyun içerisine 3 adet NFT Pelerin dropu eklenecektir. Ay sonunda bu droplara sahip olan 3 kullanıcı da NFT Pelerin ile ödüllendirilecektir.

Artık oyun içerisinde rastgele olarak bulduğunuz ya da etkinliklerden elde ettiğiniz Roko Token, gerçek ve çekilebilir token olarak değerlendirilecek ve hesabınıza ait olacak.(Kullanımı ile ilgili video yakın zamanda paylaşılacaktır.)

Roko Token ile ilgili kısa bir bilgi; Roco Finance, AVAX ağı üzerinde geliştirilen, oyun geliştiricilere ve oyuncu topluluklarına blockchain hizmetleri sağlayan merkeziyetsiz bir Game-Fi platformudur.Roco Token ise, Roco Finance'ın kendi oyun ekosisteminde ve ortak oyunlarında kullanılmak üzere geliştirilen bir kripto birimdir. Rise Online World Rocofinance ‘ın desteklediği partner bir oyundur.
Daha detaylı bilgi için, Roco Finance'ı sosyal medya üzerinden bulabilirsiniz.

https://rocofinance.medium.com/
https://twitter.com/rocofinance
t.me/rocofinance
Hepinize sonsuz teşekkürler.
Crafting icin ödülenme eklenmesi gerekiyor, en cok balik, cocking skillini v.s. yükselten.
Bu neden eklenmedi?

DostSG

Üye
Ben çok eksik görüyorum pve oyuncusu olarak sadece 3 pelerin mi vereceksiniz.bu sizce yeterli mi yani.pelerin alma koşulları ya sıralamada ilk 10 gireceksin yada rastgele dağıtılan 3 pelerinden birini alacaksın düşerse koca oyunda 3 tane sadece yorumsuz.umarim ben yanlış anlamışimdir

HERO

Üye
Discordan yetkinler dediki daha adil fikirleriniz varsa söyleyin.
Benim tavsiyem:

- PVP toplam 80 ödül

- PVE Solo zindan en cok garen (ve bitiren, bossu kesip bir "item" alir) toplam 10 ödül

- PVE grup Dungeonlar en cok 10 kişi bitiren, toplam 10 ödül

- CRAFTING her en cok crafting skilli yükselten (mesela balik tutma, odun toplama v.s.) 1 kişiye ödül, toplamda yani 15 ödül

- GRINDING en cok mob sayisi kesen 1-10 ödül

- GRINDING ras gelen kişilere moblari kesip de 10 ödül (şuan burda 3 verilmeye düşünüliyor, solo oyunculara affedersiniz küfür etmiş gibi geliyor)

- GOLD en cok gold kazan kişiler 5 ödül

NOT: her ödül pelerini ayni olmasi lazim deyl!

- PVP de kazananlarda mesela +1BP, +50 HP, +10 AP v.b. alabilir.

- PVE de kazananlarda +10% EXP Bonus, 100HP, +3% Damage to Monsters alir

- DUNGEON +5% DROP CHANCE

-CRAFTING +10% EXP BONUS TO
CRAFTING yada 10% CRAFTING SPEED

-GOLD +10% GOLD DROP

TOKKEN 5.000-10.000 ras gele her mobdan, 10.000 bosslardan (solo dungeon dahil!)

Deyerli yönetim, sadece PVP ye yönlenirseniz büyük bir hatta yaparsaniz. Piyasadaki her MMORPG bakin, sırf PVP ye önem verenler oyunlar (Knight Online, New World, Cabal Online, Crowfall, Elyon v.b.) büyük oyuncular kayiplari yaşadilar. Bu oyunlar solo ve PVE oyunculara önem vermedi icin bu hale geldiler.

PVE ye ağrlık yada en azindan önem veren oyunlar (Final Fantasy, ESO, WOW, Bess Unleashed v.s.) hepsinde 100k dan fazla oyuncular var ve hem PVP de zevk alanlar var hemde PVE oynamak isteyenler.

Örnek verelim New World'dan:
Ilk başta Sandbox MMORPG ağrlık PVP icin düzenlediler. Ama oyun kitlesi bunu istemedi icin Thempark MMORPG deyştirdiler ve crafting, PVE v.s. eklediler/büyütüler.
Ama geç başladilar icin bitiremediler ve oyunculari yinede mutlu edemediler, cünkü skiller, silahlar v.s. sadece PVP icin yapildi icin.
Özeti: Kararlarinizi sadece PVP oyuncular göre yaparsaniz 60-70% oyuncu kayibi yaşarsiniz ve buda örnek verdim oyunlardan ispat edilmiş olur.

exper345

Üye
beta etkınlıgı bıttıkden sonra ne zaman oyun acılır cok merak edıyoruz grubumla

Odi

Üye
Merhabalar bir kaç önerim değil
Ama bir kaç tavsiyem var
Oyuna başlıycak arkadaşlarımıza

1)Ekibin yoksa da gel kardeşim içer de büyğk savaş var sanarsın 1299 patch

2) sen evden oturaral hiç token kastın mı ?
aen ilk önce token nedir onu araştır sonra kendin otomatik farm atıyorsun

3) pwp arenasındaki savaşa bir bak bakalım neler varmış ne kadar kalabalıkmış

4) Bunu da not alın 2023 te oyunda hala olursan bana teşekkür ediceksin çünkü kastığımız token hacmi her gün yükseliyo ir

baran

Üye
calışan insanlar için adaletsiz olmuş işsiz arkadaşlar gece gündüz pk atıp pelerinleri alacak umarım pelerin çok op olmaz

EtikeT

Üye
Hadi bakalıımm, hayırlısı kurulumları hazırlıyorum :)

ToxicR

Üye
Mükemmel ortada bir rekabet ve rekabetin amacı varsa herkesin bu oyunu oynamayı iple çektiğini düşünüyorum. Twitch için ayın 14'ü hazırlıkları başlasın :) TW:BadiciKunduz

Ayrıca incelediğim kadarıyla tam dipten ROCO Token almalık yerlerdeyiz :) YTD

EaGLe*

Üye

DefaultUser1234567

Üye
Rise Online World üzerinden kayıt olup login olduktan sonra login olup kapalı beta başvuru panelini görebilirsiniz. Bu link üzerinden kbt başvurusu yapabilirsiniz. Bilgidğim kadarı ile sadece kayıt olduğunuzda da başvuru yapmış sayılırsınız 10-15 dk sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.
Teşekkür ederim yardımınız için. Evet linke girince başvurumuz onaylanıyor. İyi günler.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt