Oyuncu Arıyorum ChosenMortals™ Clan Tanıtımı & Alımlarımız devam ediyor.

SiyaH

Üye
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
25
Puanları
3
CHOSE V1.png

cooltext382145679462852.png


Herkese merhabalar,
Rise Online World duyurulduğu andan itibaren oyunu heyecanla, merakla ve sabırla bekledik. ChosenMortals clanı olarak kuruluşumuzu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.
İlk etapta Melee ve Archery olarak 2 grupta toplanmış olup, clanımıza her joptan alım yapmaktayız.

Kendini bilen, saygılı, clanımızın ortak hedeflerini sahiplenip, gözetebilecek ve daha önce MMORPG oyunlarında zaman geçirip tecrübe edinmiş profesyonel oyuncuları aramızda görmekten onur duyarız. Saygılarımızla...


(Clan isim ve logo telif hakları saklıdır.)
2021/064805


ChosenMortals™ Discord


CHOSEN MORTALS'IN DOĞUŞU...

Protean halkı yaşanılan olaylar sonrasında bir çok yenilgiye uğramış ve zaman zaman zayıf düşmüşlerdir. Orc'ların baskısı oldukça şiddetli ve öfkeliydi. Demir Lejyonerlerin gücüne karşı koyamaz olmuşlardı. Protean köylerine yaptıkları baskınlar ile geçtikleri her yeri yakarak, yıkarak ve mahsum halkı katlederek ilerliyorlardı. Artık halk hem korku içerisinde hem de kurtuluş beklemeye başlamışlardı. Protean halkına göre bu duruma bir çözüm bulmak İmparatorluğun göreviydi. Fakat onlar da Orc'lar ile girdikleri bir çok savaşta zayıf düşmüştü. Köy yerleşkelerini görmezden gelmek zorunda kalıp, merkeze odaklanmış şekilde savunmayı arttırmışlardı.

yanmo-zhang-rsel.jpg


Bu durumu izleyen Tanrı Arius artık ezilen halkın yaralarını sarması için bir kurtarıcı seçmeyi düşündü. Ve bir gün Arius tam bunu umut ettiği an da kurtarıcı et ve kemiklerden bir araya gelerek vücut buldu.Bu kurtarıcı eşsiz ve muhteşem güçlere sahip olarak yaratıldı. Kurtarıcıyı izleyen Arius ona ''Seçilmiş ölümlü'' diye seslendi. Başını kaldırıp baktığında Ariusun ona baktığını gördü. Ayağa kalkarak onu dinlemeye başladı. Arius ona ''Neden yaratıldığını biliyorsun. Halkının yaralarını sarman gerek. Onlara yeniden umut ışığını yaymalısın. Şimdi yapman gerekeni yap...'' dedi. Ve Kurtarıcı Protean ordusunun kampına doğru dağları, denizleri aşarak ilerlemeye devam etti. Oraya vardığında tüm askerler ona hayranlıkla bakıyor ama bir yandan da onun kim olduğunu merak ediyorlardı. Ve askerlere seslendi. Liderleri ile konuşmak istediğini söyledi. Askerler Ordu komutanın huzuruna kadar ona eşlik etti. Ordu komutanı ile görüşen Seçilmiş Ölümlü, Arius tarafından gönderildiğini ve baş koyduğu dava için onun emrine askerler verilmesini istedi. Bunu duyan komutan onunla alay edercesine konuştu ve onu ciddiye almadı. O da davasını Protean imparatorluğuna, halkına ve askerlerine anlatmayı karar kıldı kendince.

e2d1000b16bc696c7de501cc26096574.jpg


Protean imparatorluğu inaçları, onurları ve ulusunun tekrar yükselmesi için içlerinden gönüllü ve yetenekli savaşçılar seçerek ona katılmasını sağladı. Birlik sancağı Seçilmiş Ölümlü tarafından belirlenmişti. İki kum saati yansımasına sahipti. Bir kum saati sonsuz zamanı, diğer kum saati ise zaman sonunda yükselişin başladığı zamanı temsil etmekteydi. Protean halkına göre bu sancak yeniden yükselişi ve direnişi temsil etmekteydi. Halk arasından da yetenekli kişiler bu birliğe katılmayı kabul etti. Fakat bu birliğe özenle seçilmiş savaşçılar katılabiliyordu. Birlik artık Chosen Mortals (Seçilmiş Ölümlüler) ismini alarak eğitimlerini Seçilmiş Ölümlü' den almaya başladı. Seçilmiş ölümlü, birliğine katılan her savaşçı için yeni yetenekler ve özel güçler bahşetti. Artık birlik daha disiplinli, daha korkusuz ve daha güçlüydü. Kendilerini adadıkları amaç uğruna ölümü göze almış, halkın çıkarlarını gözeten cesur savaşçılardan oluşmaktaydı. Girdikleri savaşta en ön safta yer alıp imparatorluk ordusu önünde adeta bir zırh gibi düşmana geçit vermiyordu.

warhammer-age-of-sigmar-archaon-sigmar.jpg


Chosen Mortals birliğinin özenle seçilmiş okçu birliği Seçilmiş Ölümlü' den aldığı güçler ve eğitimler sayesinde diğer okçulardan daha iyi yay kullanabiliyorlardı. Adeta attıkları her ok hedefini buluyordu. Protean ordusu üzerine seri akınlar etmeye çalışan Orc birliklerini yaklaştırmıyor ve buna cesaret edenleri üstün kabiliyetli ok atışları ile etkisiz hale getiriyorlardı.
Onların oklarına rüzgâr bile engel olamıyordu...

223320021-288-k394082.jpgOrc' lar bu durum karşısında çaresizdi. Ölümden korkmayan bu orduyu şaşkınlıkla izleyen Cyrus bile ne yapacağını bilmiyordu. Orc' lar kaçınılması imkansız bu durumu göze alarak savaşa girmeye mecburlardı. Chosen Mortals ordusunun bir askeri ile hiç bir Orc karşılaşmak istemiyordu. Çünkü onlar artık o çok istedikleri ölümün var olmasını isterken bu kadar şiddetli ve korkusuz olacağını beklemiyorlardı...


warrior-png-19679.png


(Görsel içerikler temsili ve alıntıdır.)

The End.

Yazar: Erhan Esin

ChosenMortals™ Discord 
Son düzenleme:

SiyaH

Üye
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
25
Puanları
3
hikayeden anlaşıldığı üzere proteansınız
Hikayeyi kendimiz tasarladığımız için düzenlemek bizim elimizde. Fakat oyunun açık beta sürecinde hangi ırk az ise oraya geçiş yapacağız. Lunaskar ırkı için hikayemiz aynı şekilde uyarlanmış olup hazır şekilde bekliyor. :)
 

Sisyphos

Üye
Katılım
23 Nis 2021
Mesajlar
34
Puanları
18
Gerçekten oyundan keyif alıp öncelikli amacı eğlenmek olan saygılı kardeşlerimizi bekliyoruz. ChosenMortals ile yaşayacağınız MMORPG deneyimini ömrünüz boyunca unutamayacaksınız.
 

Blitz

Üye
Katılım
18 Nis 2021
Mesajlar
5
Puanları
3
Hikayeyi kendimiz tasarladığımız için düzenlemek bizim elimizde. Fakat oyunun açık beta sürecinde hangi ırk az ise oraya geçiş yapacağız. Lunaskar ırkı için hikayemiz aynı şekilde uyarlanmış olup hazır şekilde bekliyor. :)
Dcnize katıldım -BRKYKSL- irtibatta kalalım isterim.Malum oyunda tam olarak zamanını hatırlamasam da uzunca yıllarımı mage oynayarak geçirdim.Rowda da mage ile devam etmeyi düşünüyorum. :)
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt