Çoğu oyuncu için alfa 2 bitti mi? Peki sizce neden?

KhanConqueroR

Üye
Rise ın kesinlikle özgün olmasını istiyorum konunun var olma amacı da bu zaten. Alfada olsa bile maalesef bazı gelişmeler çok geç gerçekleşiyor, dupe olsun, item up hilesi olsun, görev bugu olsun, yetenek bugları vb. hataları alfada tespit etmek güzel oldu. Ben halen biliyorum bugla item basan adamlar oyunda ve o itemlerde ellerinde varsın alfanın tadını sürsünler "tabi oyuncu kaldıysa". Alfa 2 için yeterince bilgi toplandı mı bilmem lakin amaç beta ve offical için oyunu özgün hale getirebilecek fikirlerimizi bu konuda tekrar tekrar olsa dahi dile getirmek. Lakin takibime göre oyuna halen güzel ve anlamlı bir patch gelmiş değil.

Yolcu

Üye
Zaman sadece birazcık zaman .
Çalışmaları hızla sürüyor. Oyun yapımı kolay bir iş değil. Oyunu oynadıkça daha iyi duruma gelecek.
Bug ve hileleri bulan kısım önünü alfada kesersen sonraki süreçte daha çok baş ağrıtırlar.
Offical sürümde bile mutlaka bunlar önümüze gelecek.
İyi oyunlar dilerim.

KhanConqueroR

Üye
Zaman sadece birazcık zaman .
Çalışmaları hızla sürüyor. Oyun yapımı kolay bir iş değil. Oyunu oynadıkça daha iyi duruma gelecek.
Bug ve hileleri bulan kısım önünü alfada kesersen sonraki süreçte daha çok baş ağrıtırlar.
Offical sürümde bile mutlaka bunlar önümüze gelecek.
İyi oyunlar dilerim.
Evet belirli şeyleri zamanla göreceğiz betada bile buglar olacaktır. Umarım özgün bir oyun görürüz.

anil

Üye
Benim için bitti çünkü solo devam edemeyeceğimi anladım. Oyun kötü değil ve gelecek vadediyor fakat bu haliyle tek başına oynamak keyif vermiyor, aksine eziyete dönüşüyor.

Pve kısmında radikal değişiklikler ve özgünleşmelerin ardından düzeleceğine inanıyorum

KhanConqueroR

Üye
Benim için bitti çünkü solo devam edemeyeceğimi anladım. Oyun kötü değil ve gelecek vadediyor fakat bu haliyle tek başına oynamak keyif vermiyor, aksine eziyete dönüşüyor.

Pve kısmında radikal değişiklikler ve özgünleşmelerin ardından düzeleceğine inanıyorum
Kesinlikle haklısın betada daha günlük görevler ve zindanlar gelecektir ve solo oyuncular için birşeyler yapacaklardır. Umarım bu noktada da int prileri de düşünürler çünkü int pri ile yapabileceğin atak potansiyeli çok kısıtlı.

GameSupplement

Üye
alfa 2 bitti ama malesef biterken birçok şeyi de bitirdi gibi duruyor. Umarım oyun çok daha iyi yerlere gelir. Alfa bu diyen arkadaşları görüyorum da alfada da birşeyler düzeltilmeye başlanır, "bu alfa daaaa uşağum" diyerek bir yere varılmaz. CPU entegrasyonu dışında herhangi bir düzeltmeye rastlayamadım.

birol2003

Üye
Kesinlikle haklısın betada daha günlük görevler ve zindanlar gelecektir ve solo oyuncular için birşeyler yapacaklardır. Umarım bu noktada da int prileri de düşünürler çünkü int pri ile yapabileceğin atak potansiyeli çok kısıtlı.
Bazı yaratıklar tek vuruyor solo oyuncunun oynaması için kesinlikle uygun bir oyun değil

vardenl111

Üye
Sadece Zaman Kimse Kimseye bir şey vaad etmedi. Nezamanki officall açıldı girersin 2 3 gün takılırsın baktın hoşuna gitmedi ondan sonra sövermisin sayarmısın ne dersen de. Adamlar açıkca söyledi bazı şeyleri yapacak PARAMIZ YOK Offical açıldıgında 1 ay destek olun sonra birşeyler degişim olmaz ise altından girip üstünden çıkarsınız

birol2003

Üye
Sadece Zaman Kimse Kimseye bir şey vaad etmedi. Nezamanki officall açıldı girersin 2 3 gün takılırsın baktın hoşuna gitmedi ondan sonra sövermisin sayarmısın ne dersen de. Adamlar açıkca söyledi bazı şeyleri yapacak PARAMIZ YOK Offical açıldıgında 1 ay destek olun sonra birşeyler degişim olmaz ise altından girip üstünden çıkarsınız
Alfa için geç kalındı CBT 1 ve 2 için pre order key satılsın alanlar girsin sadece, al sana destek bu süreçte destek olanlara bonus olarak stat vermesede görsel bir title olur arma olur artık ne olursa bir işaret verilir, Official başlangıcınada örn. 5 gün +- olablir bir süre önce başlar bu playerlar. Boş bir teklif değildir denenmiştir ve başarılıdır. Yapımcının çizgisi önemli.

birol2003

Üye
İnsanlar PVP için bile Private Server'a sipariş verir gibi yok npc de itemler şöyle olsun, yok lvl 70 olsun yok drop rate böyle olsun gibi talepleri oluyor, açın hocam istedikleri şekilde ama özel key ile girilebilsin, key'i de sponsorunuz firmanın sitesi üzerinden satın, alın size kaynak. Çoğu kişi kızacak ama madem ortak istekler var madem roko soft un arkasında duracağız taşın altına el sokulması gerekiyor.

Son düzenleme:

wolfphenom

Üye
İnsanlar PVP için bile Private Server'a sipariş verir gibi yok npc de itemler şöyle olsun, yok lvl 70 olsun yok drop rate böyle olsun gibi talepleri oluyor, açın hocam istedikleri şekilde ama özel key ile girilebilsin, key'i de sponsorunuz firmanın sitesi üzerinden satın, alın size kaynak. Çoğu kişi kızacak ama madem ortak istekler var madem roko soft un arkasında duracağız taşın altına el sokulması gerekiyor.
oyun ko ile ayni mekaniklere sahip oluncainsanlar karışıyorlar zaten ko nun aynisi olacaksa betaya metayada gerek yok yani direk cikarsinlar farmcilar hatasinla matasınla oynarlar amaclari para zenginlerde hangi job güclu ona para basar kimsede şikayetci olmaz esitsizlikten ellerinde ne varsa onu kullanirlar .farklı bi oyun olsa dengesizlikleri göremezler şimdi onlara göre denge ko nun aynisi olmasi sanki ko çok dengeli de

EaGLe*

Üye
Alfa için geç kalındı CBT 1 ve 2 için pre order key satılsın alanlar girsin sadece, al sana destek bu süreçte destek olanlara bonus olarak stat vermesede görsel bir title olur arma olur artık ne olursa bir işaret verilir, Official başlangıcınada örn. 5 gün +- olablir bir süre önce başlar bu playerlar. Boş bir teklif değildir denenmiştir ve başarılıdır. Yapımcının çizgisi önemli.
CBT için key satışı bana göre pek te iyi olmaz. Forumda görüyoruz ki gönüllü Alfa tester lar bu yersiz ve gereksiz istek/şikayet/itham yapıyolarki bi de bunların para verip key aldığını düşünürsek yönetim işin içinden çıkamaz. Özellik ile CBT sürecinde Alfa nın Beta nın ne olduğunu neyi test etmeleri gerektiğini bilen ve bilinçli kişilerin seçilerek alınması taraftarıyım.

Burak1905

Üye
Alfadaki oyuna resmi olarak açılmış muamelesi yapan kitle...
Tam olarak malum oyun kitlesi,kanser olmamak elde değil. bu durumda bile gayet güzel
Rise Online gayet başarılı bu durumda bile
Biz o malum oyunun ilk açıldığı yılları da biliyoruz su anda oyunda olan kişiler bilmezler fazla eskiler iyi bilir sadece zamanında kendini ispat etmemiş oyunculara kalan bir oyun... 2021 oldu ve o oyunda sorun bitmedi bitmezde
Rise yapan firma söyle böyle diye yorumlar bazı sitelerde , videolarda. Malum oyuncu kitlesinde bilen biri bana cevap versin biride bana anlatsın 2012 yılında burası önemli
dünyada bu kadar kitlesi olup ta server el altında ucuz ucuz item satan bir şirket yoktur işte o oyun 2012 yılında bitti artık kabul edin
Gerçekten sadece oyun oynamak isteyen kişiler sadece grafiklere baksınlar yeter Rise bu konuda çok başarılı
Tebrik ederim Rise Online ekibi gayet başarılı bir oyun olmuş

Not: Rise online oyunda her hangi bir bağlantım ve çıkarım yoktur.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt