Çok Önemli Oyunun Bekası Için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osmangaziforum

Üye
Önemli tavsiye . Oyunda herkes multicilerden şikayetçi . Yönetimin de işine geliyor tamam eyvallah sözümüz yok . Ama maden öyle yeni bir server açın orada Multi yasak olsun ROW asla olmasın ilerdede olmayacağına dair söz verilsin elle kasan zevk için oynayanlarda o serverde oynasınlar . Bu çok önemli bir tekliftir .

Ayrıca farm pre gibi ayrıcalıklar da olmasın tek bir premium olsun Onuda oyuna girebilmek için şart koşulmuş olsun . Elite premium olarak

Lütfen bu önerimi dikkate alırsanız sevinirim .

thewolverine

Üye
Dost öyle birşey istemişsinki tamam yönetim dediklerimi yapmaya çalışıyorda seninde balkonuda salona katakmı olmuş kısaca .d ama güzel olabilir diyecem ordada işsizler 7/24 saat farm atacak çalışan insanlar nanay olacak .d haksız rekabet gibi düşün d.

Gensuke

Üye
böyle bişey yapılırsa mevcut sunucularda oyuncu kalmayacağı için multiciler de kalmayacak dolayısıyla multicilerden gelen para akışı kesilecek yani imkansız gibi bişey :D

The Matrix

Üye
böyle bişey yapılırsa mevcut sunucularda oyuncu kalmayacağı için multiciler de kalmayacak dolayısıyla multicilerden gelen para akışı kesilecek yani imkansız gibi bişey :D
Oyuna bireysel oyuncular daha fazla para yatırıyor.
Birden fazla bilgisayar ile oynayan oyuncular charlar farm yapabilecek kapasiteye gelene kadar oyuna yatırım yapıyorlar, farm premium alıp cash çekerler sonrasında da kastıkları gb ile bu süreci ücretsiz hale getirirler.
Bireysel oyuncu ise, farm, exp, war premium alır, sc alır, pot alır, etkinlikler için binek alır, bonuslar için kostüm alır, alır da alır ve bunu her ay düzenli bir şekilde yapar. Amacı karakterini geliştirmek olduğu için oyun içerisinde kastığı parayı karakterinin üzerine koyar, dolayısıyla market alış-verişini cebinden sıcak para ile yapar.

thewolverine

Üye
Oyuna bireysel oyuncular daha fazla para yatırıyor.
Birden fazla bilgisayar ile oynayan oyuncular charlar farm yapabilecek kapasiteye gelene kadar oyuna yatırım yapıyorlar, farm premium alıp cash çekerler sonrasında da kastıkları gb ile bu süreci ücretsiz hale getirirler.
Bireysel oyuncu ise, farm, exp, war premium alır, sc alır, pot alır, etkinlikler için binek alır, bonuslar için kostüm alır, alır da alır ve bunu her ay düzenli bir şekilde yapar. Amacı karakterini geliştirmek olduğu için oyun içerisinde kastığı parayı karakterinin üzerine koyar, dolayısıyla market alış-verişini cebinden sıcak para ile yapar.

Hale hazırdaki bizler gibi az önce hesablama yaptım mageyi bırakacağım ve okcuya döneceğim mage 1 aylık masrafı hesabladım sonuç olarak şuanda dünyanın en iyi sitesi klasgameyden orta itemli +75 okcu alabiliyorum D:

MusTi

Rise Online World Mod Team
Senior Moderatör
Öneri ve şikayetlerinizi bilet üzerinden yapabilirsiniz.
Forumda üzerinden yapılmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt