Craft sistemindeki Balinalara DUR de.

muuc

Üye
Craft sisteminde toplanan meteryal lere acilinde trade edilemez gelmesi gerekiyor.Yoksa bir kaç balina tüm servera hükmedicek ve piyasayı bunlar belirlicek.Ayrıca insanları anlamıyorum 40-50 kişi toplayıcılık yapıp bu adamlara götürüyor ileride nasıl bi durum la karşılaşacaklarının farkında değiller.

Toxic

Üye
Bazen nasıl insanlar olduğunuza anlam veremiyorum.

Bir kişi bir item fiyatını istediği gibi belirlemekte özgürdür serbest piyasada .
İnsanlar ucuz bulurlarsa alırlar pahalı bulurlarsa almazlar bu yine kişiyi ilgilendirir.

Oyun yapımcıları vs bir kişi birisinin zaman , emek , para vs artık her ne ise harcayarak bir şeyi serbest piyasada dilediği fiyattan satıyor ve bir başkası da bu yüzden zırlıyor diye hiç bir işlem yapmaz. Zira zaten daha oyun kuralları bile belirli değil.

Tekrar diyorum nasıl insanlarsın anlam veremiyorum ama oldukça gereksiz bir konuydu , gerçek hayatta başarılar size...

muuc

Üye
Bazen nasıl insanlar olduğunuza anlam veremiyorum.

Bir kişi bir item fiyatını istediği gibi belirlemekte özgürdür serbest piyasada .
İnsanlar ucuz bulurlarsa alırlar pahalı bulurlarsa almazlar bu yine kişiyi ilgilendirir.

Oyun yapımcıları vs bir kişi birisinin zaman , emek , para vs artık her ne ise harcayarak bir şeyi serbest piyasada dilediği fiyattan satıyor ve bir başkası da bu yüzden zırlıyor diye hiç bir işlem yapmaz. Zira zaten daha oyun kuralları bile belirli değil.

Tekrar diyorum nasıl insanlarsın anlam veremiyorum ama oldukça gereksiz bir konuydu , gerçek hayatta başarılar size...
Nick inin hakkını veriyorsun.Crafta meteryallerine trade block geldiğinde görüşürmek üzere

Toxic

Üye
Nick inin hakkını veriyorsun.Crafta meteryallerine trade block geldiğinde görüşürmek üzere
Bu benim oyun deneyimimi zerre etkileyecek bir şey değil ama sizin sağlığınız için iyi gelecekse umarım en yakın zamanda getirirler iyi forumlar , daha sakin oyunlar dilerim

muuc

Üye
Hayatinda zekanla hicbir başarısı olmayan bir insansın gelmiş burda aglıyorsun.Ben crafting ekibinin başıyım 50 kişiyiz.Hatta 60.Bu 60 kişinin yaarısını başka oyundan buraya getirip gunluk para kazandırıyorum.Bu oyuna solo farm yapmaya gelen adamlar bu işten para kazanıyorlar cunku biz mal getirene parasını hemen vericek bütceye sahibiz.Senin bütcen yoksa yada zekanda yoksa ki yok.Burda gelip yok trade kapancak falan hee oldu insanlar clan yükseltme tası alcaklar sadece pk atanlar onlarda tası tradeden alamıcaklar nasil bir beyin yoksunu adamsın sen ya.Burda ağlamaktan başka yaptıgın tek bir hareket yok.Zeki olsaydın sen yapsaydın bu işi.Cebinden ödeseydin ilk gün 2 bin tl.Calistirsaydin 10 tane adam 5 gunde 10 levelsin.Sonra 2 günde paranı kazansaydın .Bunu yapmaya cesaretin yok yapanada laf et.Boş adamsın vesselam
Yılanın başıda geldi.Hoş geldin.Trade block dan sonra görüşmek üzere

RajBhera

Üye
Cooking yaparken Mesleğin level sınırı koyulabilir bu sayede satın alsalar bile meslekte o levelde olmak zorunda olurlar

MadKaa

Üye
boş yapmayın yok 70 m felan milleti sömürüyosunuz bide gururlanmayın burda ama hata sizde degil hata 10 k icin farm atanda craft itemi toplayanda zate akli olsa satmaz kendi craftlar 70 m degil ozaman 2x kazanır ama malesef akıl yok millette.

mkurtuluss

Üye
Eğer Kraft yapmak isteyen varsa istediği ürünü getirsin istediği kadar yapip kâr koymadan geri veririm. Kendi toplar kendi satar

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt