Crystal Fortress War Etkinlği Kutu Drop

SandraB

Üye
Herkesin bildiği üzere etkinlikte aşırı bir şekilde lunaskarlar güçlü proteanları towndan çıkarmıyorlar acayip bir dengesizlik var hep aynı senaryo oluyor lunaskarlar daha pk ya hakim şekilde hareket ederken proteanlar ölüp ölüp adamları üstüne koşuyor. Neyse hadi haftada bi kerede olsa belki kazanır o kadarda degildir yani dimi? Şimdi bu kısım böyle tamam hadi joblar oturmadı lunaskarlar daha itemli falan vs buraları geçtik diyelim ama yani bu kutulardan çıkan dropların saçmalıgı nedir ya? Summoning Scroll ne ya? Ben girip savaş veriyorum sc basıyorum sürekli kaybediyorum bir umut gidip wooden chest kırıyorum belki orda şansımız yaver gider diye Summoning Scroll atıyor ya bu nedir? Benim sc basıp savaş verdigim yerden kazandıgım ödülden nasıl 10k lık item cıkabilir ya? Yani zaten ırklar dengesiz şuanda kaybeden tarafın kutu drobundan birşekilde farkı kapaması gerekirken saçma sapan droplar alıyoruz sürekli kırıyorum wooden chestleri fp atıyor ve bugünde summoning scroll aldım sizce tepkim ne olmuştur? Bunu kodlayan kişi ne düşünerek böyle birşey yaptı? Tamam 10 gb lik item düşsün demiyoruz ama 10k itemin düşme mantığı nedir? Yani içinden tekrar deneyiniz diye birşey çıksa bu kadar sinirlenmem.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt