Crystal haritasını biraz düzenlesenizde okculardan kurtulsak

omertaa

Üye
Merhabalar crystal forces haritasının o kadar açık ki ,sadece içeride okcular kazanabiliyor.Haritanın bölgelerine taş maş bişey koysanızda en azından şu okculara karşı bi avantajımız olsa.Warrior ve asaslar hiçbişey yapamıyor.Lütfen haritayı düzenleyin. @SunRise @BEARFACT

etoilev1

Üye
archer training olmuş , alsın diye de dua ediyoruz. Daha sayalım mı ? neyse bu kadar yeterli daha fazla sinir olmaya gerek yok.

torik

Üye
Evet harita gercekten cok sade. engeller eklenmeli ve town mesafeleri büyütülmeli. Rakibe surekli kafa atmk zorunda kaliyoruz. Strateji kurup savasacagimiz labirentler olmali

Bench_

Üye
Bencede katılıyorum, dün akşam partide 3 tane warior vardı karşı takım okçu mage karışık şansımız olmadı kazanmaya kaybettik . Engeller taş felan eklenmesi lazım .

cebraaa

Üye
warıor olan pt kazanıyor tam aksine okcu mage pt mizi deştiler

omertaa

Üye
umarım yönetim görür ve düzenleme yapar haritaya

kopil

Üye
Harita gercekten berbat. Okcular icin av sahasi gibi birsey yapilmis. Ne saklanabilecek, ne dodgelayabilecek hicbiryer yok. Melee karakterler icin karsiya yaklasmak oldukca zor. Biraz tas kaya birseyler ekleyin. Keklik gibi geziyoruz priestla :)

Alkoer

Üye
ilk defa girdim priestle. party çok dengeliydi. 2w 2r 3m 1p .

ama dediğiniz gibi çok tek düze bir alan malesef mücadele heyecanı pek olmuyor. karşıda okçu çoğunluktu ben arkada dururken bana atak gelmedi bile. warriorları healleyip okçuların arasına soktum.

değişikliğe açık bir özellik bence. çok daha zevkli hale getirilebilir.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt