Daha ne kadar bekleyeceğiz..

Lolgamelol2

Üye
Neredeyse 5 ay oldu halen kapalı betaya geçemedik. 5 aydır tek bir görüntü video bile yok ne oldu oyuna böyle acılmayacakmı artık..

Fischer

Üye
Merhaba,

Kapalı Beta aşamasını daha iyi deneyimleyebilmeniz için bir test ekibi kuruldu. Test ekibi ve geliştirici ekip çalışmalarına devam etmektedir.
Tüm çalışmalar tamamlandıktan sonra, kapalı beta aşaması için gerekli bilgilendirmeler resmi iletişim kanallarımız üzerinden yapılacaktır.
Ayrıca resmi Discord kanalımız üzerinden Burhan Bey'in paylaşmış olduğu görsellerden bazıları aşağıdaki gibidir.

SPOILER_unknown.png

SPOILER_unknown.png

SPOILER_unknown.png

mmtakiff06

Üye
Youtube üzerinden upgrade sistemi hakkinda şikayetim buydu ve düzeltilmiş teşekkürler

NizaMulMulk29

Üye
Açıklamalar başlıca meslek sistemi crafting ui vb gibi çalışmalar üzerinde olmuş. Aslında beklemekte sorun yok ama alpa 1 den 2.0 a geçtiğimizde yapışan şeylerden dolayı beklediğimize değdi demiştik. Şimdi de beklediğimize değer ise sorun yok demektir. Ki değeceğine inanıyoruz bakalım.

Lolgamelol2

Üye
Açıklamalar başlıca meslek sistemi crafting ui vb gibi çalışmalar üzerinde olmuş. Aslında beklemekte sorun yok ama alpa 1 den 2.0 a geçtiğimizde yapışan şeylerden dolayı beklediğimize değdi demiştik. Şimdi de beklediğimize değer ise sorun yok demektir. Ki değeceğine inanıyoruz bakalım.
bence yeterince bekledik 5 ay oldu nerdeyse halen bir video bile yok bari bir video atsalar

huseyin35

Üye
Riders of İcarus ile ilgili 100 post atmıştım. Bazen acaba boşuna mu yazıyorum diye düşünüyordum. Boşuna yazmıyormuşum.

Evet en iyi binek sistemi olan oyundan binek kartlarını esinlediğinizi gördüm, arkadaşlar yazın bu adamlar önerileri dikkate alıyorlar. Teşekkürler.
IMG_20210925_135841.jpg

NizaMulMulk29

Üye
Riders of İcarus ile ilgili 100 post atmıştım. Bazen acaba boşuna mu yazıyorum diye düşünüyordum. Boşuna yazmıyormuşum.

Evet en iyi binek sistemi olan oyundan binek kartlarını esinlediğinizi gördüm, arkadaşlar yazın bu adamlar önerileri dikkate alıyorlar. Teşekkürler.Ekli dosyayı görüntüle 3270
Neyi gördünüz anlamadım hocam. Bu görsel farklı bir oyuna ait sanırım. Buna benzer mi olacak diyorsunuz yani ?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt