Dead Valley Haritasının Tasarımından Memnun Musunuz?

Dead Valley Haritasından Memnun musun?

• Kullanılan toplam oy
    13

The Matrix

Üye
Merhaba,

1) Dead Valley haritasının mekan, obje vb. konularda tasarımından memnun musunuz?
2) Sizce mevcut Dead Valley haritasının mekan tasarımı bazı karakter sınıflarına avantaj sağlıyorken bazı sınıflara da dezavantaj sağlıyor mu?
3) Haritanın boyutu sizce yeterli mi?
4) Dead Valley haritasında yeteri kadar yaratık var mı?

Kullanacağınız oy sonrasında yukarıdaki soruları da eleştirebilir veya konuda yer almayan ama konuyla örtüşen fikirlerinizi ve problemlerinizi yorum olarak eklerseniz sevinirim.

JohnPlane

Üye
Bu oyuncu sayısına göre inanılmaz derece de yetersiz ve çok küçük.
Renkler çok keyifsiz dolaşırken insanın ruhunu sıkıyor.
Yaratık sayıları ve slotları aşırı az keyifsiz

Ama zaten durumun farkında olduklarını biliyorum yeni bir death valley tasarladıklarını zamanında söylemişlerdi rafa kaldırmadılarsa.

MusTi

Rise Online World Mod Team
Senior Moderatör
Dead valley ilerleyen süreçte yeni bir dizayn ile oyuna eklenmiş olacaktır en sesli sohbette Sunrise böyle iletmişti.

The Matrix

Üye
Dead valley ilerleyen süreçte yeni bir dizayn ile oyuna eklenmiş olacaktır en sesli sohbette Sunrise böyle iletmişti.
Sabırsızlıkla beklemedeyiz. Çünkü ben de hiç memnun değilim. Mevcut zindan tasarımlarının yanında oyunun genel harita ve mekan tasarımlarını hiç beğenmiyorum grup zindanın mekan tasarımı sanki ayrı bir oyun gibi hissettiriyor. Havada duran taş ve ağaçlar, çıkıntılı zeminlere takılma durumlarından da irrite gelmeye başladı.

Thymus91

Üye
Sabırsızlıkla beklemedeyiz. Çünkü ben de hiç memnun değilim. Mevcut zindan tasarımlarının yanında oyunun genel harita ve mekan tasarımlarını hiç beğenmiyorum grup zindanın mekan tasarımı sanki ayrı bir oyun gibi hissettiriyor. Havada duran taş ve ağaçlar, çıkıntılı zeminlere takılma durumlarından da irrite gelmeye başladı.
Dv konusunda bence haklısın ama zindanlar için aynı şeyi düşünmüyor kardeşim

ezydot

Yeni Üye
Harita ile ilgili boyut biraz daha büyüyüp büyüyen alanlara yeni moblar eklenebilir ama bence bu çok kritik bir sorun değil. Benim yaşadığım en büyük sorun haritadaki dekorasyon öğelerinin hitboxları ile ilgili. Birini kovalarken yada kaçarken taşa duvara takılmaktan sıkıldık. Görünürde çarpmıyoruz fakat hitboxlar olması gerektiğinden büyük olduğu için takılıyoruz. Dv ile ilgili ilk bu düzeltilmeli.

rotute

Üye
Gerçekçi olmak gerekiyor tüm harita mageler için çok iyi bir alana sahip .Melee ekipler için ortalama bir alana sahip. Okçu ekipler için tam bir eziyet.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt