Death valley town küçükmü sizce ?

Death valley town küçükmü sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    23

HeaveN

Üye
Arkadaşlar Death valley town küçükmü sizce ?

Zindan geçiş yapmak için gidiyorum 1 sunucu acayip kalabalık town gerçekten çok küçük çok fazla oyuncu var FPS düşüklüğü bunla beraber ping oluşmakta.

Biraz büyük ve geniş yapılabilirdi diye düşünüyorum user sayısı çok fazla bu town göre.

glaurung

Üye
Orantılı bence. novatown yapınca en azından 5-10 adam düşüyor öbür türlü tadı olmaz.

Pitou

Üye
Zindana zaten 2 ırkda aynı pt de girebiliyor . Ne gerek var Dv ye . En mantıklı karar zindanı Dorion CAMP 4 e koyarsın 2 IRK da çok rahat ve hızlı partisini kurar girer. DV de pvp yapan adamlarada eziyet çektirmeye gerek yok.

Jacques

Üye
Zindana zaten 2 ırkda aynı pt de girebiliyor . Ne gerek var Dv ye . En mantıklı karar zindanı Dorion CAMP 4 e koyarsın 2 IRK da çok rahat ve hızlı partisini kurar girer. DV de pvp yapan adamlarada eziyet çektirmeye gerek yok.
Bu kadar basit ama işte...

SessizCogunlugunSesi

Üye
Town u da küçük diğer yerleride.Adamlar dışarıdan nowa atabiliyolar,Tarron önündeki adamları her gün indiriyorlar.Magelere sorsan büyük diyeceklerdir.Ne güzel 3-5 nowa at ırkın yarısını indir.

Maximiliantr

Üye
Arkadaşlar Death valley town küçükmü sizce ?

Zindan geçiş yapmak için gidiyorum 1 sunucu acayip kalabalık town gerçekten çok küçük çok fazla oyuncu var FPS düşüklüğü bunla beraber ping oluşmakta.

Biraz büyük ve geniş yapılabilirdi diye düşünüyorum user sayısı çok fazla bu town göre.
FPS düşüşü alanın genişliği ve darlığı ile alakalı değil, bir çok oyuncunun sunucuda bulunmasıdır.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt