Dorion 1 Acil item Pazarcılar Uzak durun!

HeaveN

Üye
Selam Arkadaşlar , Dorion 1 indim 4-5 Pazarcı türemiş Millet kandırıp itemleri ucuz toplayıp pahalı satıyolar.

Tabiki bu yasak deil ama bu pazarcılar Bölge spam yazı yazarak İtemleriniz kendi fiyat yüksek fiyat alınır diyolar.

Merak ettim mesaj attım adama Dual +7 Hatred adam 3gb teklif etti Benden tekrar birşey yazmadım.

Acil satma olaylarında Bu pazarcılardan uzak durun güzel tezgah kurmuşlar dorion'da sabırlı olun itemlerinizi bunlara satmayın.

İyi oyunlar diliyorum herkese bazı arkadaşlar yeni oyunda bilmiyo bazen acil bunların tuzaklarına düşüp itemlerinden oluyolar.

machinee

Üye
Harbiden çok dandik fiyatlar verip sattıklarını da çok pahalıya satıyolar. öyle 5m 10m kâr edeyim demiyorlar çok daha fazlasını istiyorlar.
Ben asla pazarcılardan bir şey almıyorum nicklerini ezberledim zaten.
Bir şey satarken de pm atarlarsa cevap bile vermiyorum

Alkoer

Üye
50m lik bir item düştü. 2 saat pazar kurup satarım dedim. 20tane pm geliyor. Yarı fiyatını teklif ediyor :D

AH den baktım pm atan adam zaten bendeki itemden satıyor ve tabiki kazık fiyata. Cevap bile vermedim kimseye. Arada iyi niyetli arkadaşlar varsa kusura bakmasın.

Zafer1991

Üye
piyasadan +8 itemleri topluyorlar toplayabılırmı toplar fakat uyanık olmakta yarar var sabırsız olmasın arkadaslar nacizene tavsiyem...

N3v3N

Üye
Ah limitinden sonra ah yerine onlar var artık. Aha koyulmayan itemlerinizi yarı fiyatına onlara verin. PC niz yıpranmaz, elektrik faturası 2-3 katı gelmez.

emrdrc

Üye
Valla dün akşam çok kızdım bende... +6 Axe Of Destruction satıyorum dedim , fiyat aldım adam 220m dedi :S ulen maliyeti bile o kadar zaten arcanalarla :D en ucuz 550m pazarda :S Bende AH ye attım, satılmazsa da 7 ye denicem artık....

Opus Magnum

Üye
Valla dün akşam çok kızdım bende... +6 Axe Of Destruction satıyorum dedim , fiyat aldım adam 220m dedi :S ulen maliyeti bile o kadar zaten arcanalarla :D en ucuz 550m pazarda :S Bende AH ye attım, satılmazsa da 7 ye denicem artık....

Hani vardır ya o paraya vereceğime gider yakarım diye hah tam olarak o paraları teklif ediyorlar. +7 ye arcanasız sallarım yine de sana satmam habeş kaçkını.

Balerion

Üye
Ben bir defa pazarcıyla alışveriş yaptım. Anlık fiysaı yükselmiş itemi o anki fiystina gore ucuz ama piyasa normaline göre epey güzel bir rakamdan saplamiştım. Elinde kaldı 2 gb zarar etti :D
Kim nasil bunların sundugu fiyata iteminj satıyor bunlardan kim item aliyor anlamiyorum. Oyuna zaten zararlar bunları beslemeyin. +8 itemelri de toplasınlar istedikleri kadar. Ellerinde patlar anca

priesttt

Üye
A.H limitlemesi insanları pazar kurmaya zorluyor pazarda boş boş saatlerce durmak istemediği için bu tür insanlara malzeme çıkarıyolar. Oyunda hiç birşeyin aciliyeti olmaz geç olur ama alan olur mutlaka Action house koyun bırakın. acilci tayfa sayısı kısıtlamadan dolayı baya türedi adamlar günde 1 gb e yakın kasıyolar ortalama haftalık 6gb kasıyolar

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt