Drop oranları çok düşük

gentleman

Üye
Birçok oyuncu drop oranlarının çok düşük olduğunu ve bunun da oyuncuları yorduğunu söylüyor acilen bununla ilgili bir şeyler yapılmalı oyundan kopuşlar var.

LosTurcos

Üye
Daha iyi değil mi ? Günde bir party oturup 3 tane Reaper yada 3 tane Elven Bow kasmasından iyidir. Zor olsun bizim olsun.

Yolcu

Üye
Daha iyi değil mi ? Günde bir party oturup 3 tane Reaper yada 3 tane Elven Bow kasmasından iyidir. Zor olsun bizim olsun.

Alfada da (ZOR) olmasın knk test zaten full silinecek ne varsa :) Arkadaş mantıklı konuşmuş makul oranda artırılmalı.
Görev itemini bile 600-700 mob kesip hemide zorla 8 kişilik parti ile 2-3 günde tamamlıyorsun :)

Geo

Üye
Normalde ben de zor olmasından yanayım ama insan kalmadı hangi clana girsem oyunu bıraktı, drop zorluğu bir yandan bir de düşen itemların 4e 5e yanması daha da zorlaştırıyor. Arkadaşların da dediği gibi zaten silinecek olunca da hevesi kaçıyor birçok kişinin. Sonucta nekadar az kişi test ederse bug raporlamaları da o oranda azalacaktır alfa da amacından nispeten sapacaktır diye düşünüyorum

metnhdl

Üye
ne bekliyorsun her slotta 10 tane raptor mu atsın ? bu ne ağlamaktır anlamıyorum ne kadar zor o kadar iyi o kadar değerli şunu az beyninize sokun.

MiTKOnLine

Üye
Arkadaşlar Alfa'da bari kolay olsun diyorsunuz da. Şimdi öncelikle Alfa bir test sürümüdür yani oyuncular oyunu test ederken, geliştiriciler de bazı testler gerçekleştiriyorlar. Durum şu ki;
Geliştiriciler drop oranlarını belki bilerek bu şekilde zor hale getirmiş olabilir ve bu zorlukta bu kadar oyuncuyla item popülasyonu ne kadar artacak oyuna ne kadar zamanda item dolacak gibi gibi bunları test ediyor olabilirler.
Kısacası her durumu kendi penceremizden değerlendirmememiz lazım. Akışına bırakın ve önünüze ne konuyorsa onu yiyin. Ayrıca mümkünse hataları kendinize saklamaktan vazgeçin ki her şey daha hızlı gelişsin ;)

kharkivfb34

Üye
ne bekliyorsun her slotta 10 tane raptor mu atsın ? bu ne ağlamaktır anlamıyorum ne kadar zor o kadar iyi o kadar değerli şunu az beyninize sokun.
haksızlık degıl mı oyun baladıgında raptor bow sureklı dustu sımdı dusmuyor,oyun zor olacak tabı ama alfa test surumu bu senınde kıbırını almadık goren zanneder oyun sen bulmussun ,mıllet bug yaptı zaten pk atılmıyor 6 saat fazla farm yaptık bır tane ıtem alamadık

gentleman

Üye
abi bilmiyorum drop oranlarından mı yada başka bir şeyden mi ama oyuncuların çoğu oyundan koptu clan başkanlarıyla tekrardan konuşulması lazım.

kharkivfb34

Üye
gercekten oyundan sıkıldık artık yapılacak pek bırsey kaldı sanırım bır cozum bulunmalı

LastLegends

Üye
Dün akşam 15 dk da 2 reaper drobu aldik. Patchten sonra bi tık düzeltmişler sanki.

Nisshe

Moderator
Geliştiriciler drop oranlarını belki bilerek bu şekilde zor hale getirmiş olabilir ve bu zorlukta bu kadar oyuncuyla item popülasyonu ne kadar artacak oyuna ne kadar zamanda item dolacak gibi gibi bunları test ediyor olabilirler.
Ben sana direk item popülasyonunun şuanki durumunu söyleyeyim bazılarında +5 War of Scythe bile yokken bazıları +7 reaper ile dolaşıyor

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt