Drop Rate Artıran Premium Gelmeli mi?

Drop Rate Oranı Artıran Premium Gelmeli mi ?

• Evet

• Hayır

• Kararsızım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

apde230

Üye
Öncelikle Pay2Win diye girişecek arkadaşlar oto atak gelirse zaten oyunun akıbeti belli...

Neyse konumuza dönecek olursak, Premium ile aynı fiyatlarda fakat normal prenin bazı özelliklerinin elenip %2-5 arası düşük bir drop rate boost eklenerek bir pre tasarlanmasını nasıl buluyorsunuz ? Güzel düzenlenmiş bir şekilde ayarlanırsa sizce faydalı olur mu ?
65+ oyuncularında alabileceği bir premium olmuş olabilir mi böylece ?

Örnek Premium Özellikleri: - Tüm exp bonusların ve verilen crafting speed özelliğinin iptali. yada %10 gibi cok düşük exp bonuslar .
Exp Restore Bonus : 25%
Gold Bonus : 5%
Tüm Costlar: -10%
Free Skill Stat.
Drop Rate +%3

Son düzenleme:

BenGeldim

Üye
İstemenin sonu yoktur. Oyun adaletli olsun, lag olmasın, bug olmasın kafi. Fazla yüklenmeyin bence yöneticilere o gelsin bu gitsin derken adamların zaten milyon işi vardır tavsiyem böyle arkadaşlar

RickSancheZz

Üye
bence alışık olduğumuz o oyunda olan özelliklerin alınması yerine, grup dungeon gibi insanı sıkmayan çeşitli ve farklı mekanikleri kullanan etkinlikler gelmeli. Premiumun tek çeşit olmasından yanayım

Tolgun

Üye
Öncelikle Pay2Win diye girişecek arkadaşlar oto atak gelirse zaten oyunun akıbeti belli...

Neyse konumuza dönecek olursak, Premium ile aynı fiyatlarda fakat normal prenin bazı özelliklerinin elenip %2-5 arası düşük bir drop rate boost eklenerek bir pre tasarlanmasını nasıl buluyorsunuz ? Güzel düzenlenmiş bir şekilde ayarlanırsa sizce faydalı olur mu ?
65+ oyuncularında alabileceği bir premium olmuş olabilir mi böylece ?

Örnek Premium Özellikleri: - Tüm exp bonusların ve verilen crafting speed özelliğinin iptali. yada %10 gibi cok düşük exp bonuslar .
Exp Restore Bonus : 25%
Gold Bonus : 5%
Tüm Costlar: -10%
Free Skill Stat.
Drop Rate +%3
Oto kutu pay2win durumu yükseltiyo ozaman premium la niye durumu daha kötü ye götürmek istiyosun :D
ne bicim mantik anlamadim :D anvil de bi itemim yandi hepsini yakim mantik,
yada ekonomik durum kötü icene batirak,
bide sana nasil yaricak onu anlamiyorum pre de ne güzel free stat var oturmis bence hic o yoldan gitmeylim^^

ASUNAYUUKI

Üye
Bu oyunu elinizden geldiğince diğer oyuna benzetmeye çalışmaktan tahmini ne zaman vazgeçersiniz. Bu kadar seviyorsanız orada duruyor gidip devam edebilirsiniz:sneaky:

JaxSui

J
Bana kalırsa farm ve PK için ayrı premiumlar gelmeli. Farm perde Matta ve pelerin PK prede kanat olmalı.

Tolgun

Üye
Bana kalırsa farm ve PK için ayrı premiumlar gelmeli. Farm perde Matta ve pelerin PK prede kanat olmalı.
niye gelsin ki farm yapan illaki farm mi yapcak yada pk atan illaki pk mi atcak?
suan ikisine bi pre nen yapa biliyorsun :D skill sifarlama da her türli yariyo

JaxSui

J
niye gelsin ki farm yapan illaki farm mi yapcak yada pk atan illaki pk mi atcak?
suan ikisine bi pre nen yapa biliyorsun :D skill sifarlama da her türli yariyo
Bana kalırsa dedim zaten. Şu anki premium özelliklerinin üzerine eklenenişir dediğim özellikler.

Tolgun

Üye
Bana kalırsa dedim zaten. Şu anki premium özelliklerinin üzerine eklenenişir dediğim özellikler.
Bende soriyorum niye gelsin, sen sadece gelsin diyorsun yane neden istiyorsun.
Ben farm ve Pk atmak seviyorsam, farm pre alirsam ordan daha fazla etkilencem simdide pk atinca da daha az BP alcam niye öle olsun yada bitane daha pre mi gelsin farm ve pk icin ahah :D suan ki pre le pk ve farm atabilyiorum istiyorsam ne güzel.
adam para veriyo diye niye 20BP alsin bende 10BP adam kesince?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt