Dungeon, hagard, death valley ve bütün slot dropları hakında

Drop oranları artırılsın mı ?

• Kararsızım

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

faceeks

Üye
Exp kasmanın bu kadar zor olmasını anlayışla karşılıyoruz. Fakat saatlerce hunharca exp kasarken en azından özelikle cz hagard ve dungeon'daki drop oranları iyileştirilmeli. Burda demek istediğim sürekli epik veya pahalı itemler çıksın değil. İtem değerinin düşmesini bende istemiyorum lakin en azından saatlerce exp kasarken çöp drop atsın da insanlar bir yandan karakterini vs geliştirmede daha iyi hale gelsin. Oyuncu sadece dungeon boss vs gibi durumlarda item kazanacaksa veya para kazanacaksa bu sadece ekibi olanların ekmeğine yağ sürüyor maalesef. Lütfen artık solo oyuncular da bir miktar göz önüne alınsın. Bu oyunu oynayan oyuncuların %90'ı belkide daha fazlası 30 yaş üzeri. Çoğumuzun işi gücü var. Haliyle sadece akşamdan akşama 3-4 saat vakit ayırılabildiğini düşünürsek solo oyuncuların ne kadar acınası durumda olduğu bariz. En azından exp kasarken çöp droplarını artırınki para kasabilsin exp kasmanın yanında. Bu kadar cimri olmayın plsss.
Bu arada o zamanda slot mafyası meydana cıkar diyenler olacaktır. Bunun önüne geçmek içinde şöyle birşey yapılabilir. Cz 'de bowl etrafına drobu iyi olabilecek moblar konuldugu zaman hem pk si daha keyifli bir oyun hemde oyuncuların harcadıgı zaman ve emek boşa gitmeyecek ve bir hedefi olacaktır. Drop kazanmak sadece dungeon ve boss olmamalı. Diğer slotlarda da çöp droplarını en azından artırdıgın zaman hiç bir sıkıntı kalmayacaktır.

Geo

Üye
Drop arttirilmasi bir yana drop atacak slotlarin da cesitlendirilmesi gerwk

SessizCogunlugunSesi

Üye
Death valley harici drop artırılması saçma olur.
Oyuna yeni başlayanlar ve işi gücü olup oynu oyun gibi oynayanlar gelişmesin ,dolayısyla oyunun gelişimide dursun diyorsunuz yani,İşsizler, mafyalar buralara çöksün oyunun içinden geçsin,kazandıklarını tl ye çevirsin,Kusura bakma sizin söylediklerinzi buraya çıkar.

WoxHades

Üye
Oyuna yeni başlayanlar ve işi gücü olup oynu oyun gibi oynayanlar gelişmesin ,dolayısyla oyunun gelişimide dursun diyorsunuz yani,İşsizler, mafyalar buralara çöksün oyunun içinden geçsin,kazandıklarını tl ye çevirsin,Kusura bakma sizin söylediklerinzi buraya çıkar.
"işi gücü olup oynu oyun gibi oynayanlar gelişmesin" böyle değil de işinin gücünün olduğunu bilip ona göre gelişsin.Diğerleri kadar gelişemiyorum diye ağlamasın yeter.Çünkü kendisi işteyken online olan biri kadar gelişebilirse bir mantığı kalmaz oyunun zaten.

Zewix

Üye
Maalesef bu bir mmorpg ve herkes oynadığı kadar gelişiyor.Ama şans faktörü de mevcut.Misal dün Lunaskar'da farm atarken 2 saatte gelen 2 değerli item sonucu yaklaşık 50m kastım.Bugün 4 saat farm maksimum 10m kasabildim.Dediğiniz gibi çöp dropları artarsa bu sefer gb değersizleşecek.Değersizleşirse mağazadan alışveriş yaparken zorlanırız.Şu an farm ile alışveriş yapmak oldukça kolay.Bence denge gayet iyi.

hasansavas

Üye
Oyun henüz Betada iken çalışan kesimi de düşüneceğiz demişlerdi. Umarım ileride drop olayında güzel dengeyi yakalarlar da ikinci sunucu açılınca böyle konuları bir daha görmeyiz.

SessizCogunlugunSesi

Üye
"işi gücü olup oynu oyun gibi oynayanlar gelişmesin" böyle değil de işinin gücünün olduğunu bilip ona göre gelişsin.Diğerleri kadar gelişemiyorum diye ağlamasın yeter.Çünkü kendisi işteyken online olan biri kadar gelişebilirse bir mantığı kalmaz oyunun zaten.
Zaten öyle olması lazım ,burda bi sıkıntı yok sen sürekli onlinesin ya '' misal'' çeşmenin başını tuttuğun için diğerleri,sonradan gelen 24 saat online olsa gelişemiyor.Anlamamışsın sen benim dedğimi,Yada işin öyle gelmiş anlamak istediğin gibi anlamışsın, sadece Deaht Walleyde olursa her şey güçlü olanlar sürekli orayı tuttğu için diğerleri gelişemiyor diyorum!Oyuncuların gelişimi içim her yer aynı olamsı lazım,malum yerdeki örnekleri gibi olmasın diyorum.

skaebneN

Üye
Oyunda drop anlamında sıkıntılı şeyler var. Farm atılacak slotlar kısıtlı. Oyunun başından beri büyük bir kesim bütün geçimini ROCK sınıfı moblardan sağlıyor. Twitch yayınlarına bile bakarsan 2-3 BP sadece runic golem kestiğini görürsünüz. Her gün her saat böyle. Onun dışında Sv.56 Dread Cylops mobunda değerli drop(MİNO) varken aynı haritadaki Sv.58 mobta değerli bir drop yok. Oyun exp konusunda da 2-3 mobtan ibaret olduğu gibi farm konusunda da aynı durum karşımıza çıkıyor.

BySavas

Üye
Drop oranları artsında oyun pvpe dönsün arttırılması yerine kısılması taraftarıyım

tayyip03

Üye
Artırılsın ben knight gibi bu oyun da çöp olsun istemem farm yaparak çarımızı dizebilelim

Hedvein

Üye
Başından beri savunduğum şu: Çok Drop Düşük Fiyat, böylece herkes hem upg yapabilir hem de farmda bunalmaz.

DraeThyN

Üye
DV- hagard- Proten veya Lunaskar Kingdom gibi haritalarda eşit drop olmasını nasıl bekliyorsunuz anlamıyorum :) DV'de adam ölüm kalım savaşı veriyor aynı zamanda. Amaaaaa diyorsanız ki biz diğer oyuncularla çarpışacak item dizmek istemiyoruz kastığımızı şak diye satalım edelim derseniz o zaman farklı :)

SessizCogunlugunSesi

Üye
DV- hagard- Proten veya Lunaskar Kingdom gibi haritalarda eşit drop olmasını nasıl bekliyorsunuz anlamıyorum :) DV'de adam ölüm kalım savaşı veriyor aynı zamanda. Amaaaaa diyorsanız ki biz diğer oyuncularla çarpışacak item dizmek istemiyoruz kastığımızı şak diye satalım edelim derseniz o zaman farklı :)
Bizde seni anlamıyoruz,tam tersini düşünüyoruz.7-24 oyun oynayan işsizlerin işine geliyor senin dediğin.Oyuna yeni başlayan veye oyunu oyun gibi oynayann kişilerin gelişiminin önüne geçiyor senin dediğin.Senin dediğine göre,Bütün itemleri ,DW deki moblara,bütün bossları DW ye hatta moblardaki coini,exp oraya atalım,Arkadan gelen hiç kimse gelişmesin.Sen DW de çeşmenin başını tut,hem karakterini geliştir hem sitelere gb sat,Hem tl kazan,hem oraya gelen olursa kes, ogonuda tatmin et.Hatta karşı ırkla anlaşın mafyacılık yapın,Birbirinizide kesmeyin,Oyunda gelişmez bir süre sonra 3-5 mutlu azınlık kardeş kerdeş geçinir gidersiniz.İllaki o malum oyuna benzetceksiniz yani burayı.

SessizCogunlugunSesi

Üye
O malum oyunun gerilemesinin iki sebebi vardır,Brincisi hile,hurda,düpe ws ,ikincisi Yukarıda bahsettklerime benzer uygulanan yanlış politikalar.İllaki gb ye mahkum etceksisiniz yani milleti,pazar siztemi ve insanları gb ye mahkum etme dir.Oyun yönetimide kendilerini maniple eden 3-5 kişiyi mutlu edip,sessiz çoğunluğu görmezlerse kendileri bilir.

DraeThyN

Üye
Bizde seni anlamıyoruz,tam tersini düşünüyoruz.7-24 oyun oynayan işsizlerin işine geliyor senin dediğin.Oyuna yeni başlayan veye oyunu oyun gibi oynayann kişilerin gelişiminin önüne geçiyor senin dediğin.Senin dediğine göre,Bütün itemleri ,DW deki moblara,bütün bossları DW ye hatta moblardaki coini,exp oraya atalım,Arkadan gelen hiç kimse gelişmesin.Sen DW de çeşmenin başını tut,hem karakterini geliştir hem sitelere gb sat,Hem tl kazan,hem oraya gelen olursa kes, ogonuda tatmin et.Hatta karşı ırkla anlaşın mafyacılık yapın,Birbirinizide kesmeyin,Oyunda gelişmez bir süre sonra 3-5 mutlu azınlık kardeş kerdeş geçinir gidersiniz.İllaki o malum oyuna benzetceksiniz yani burayı.
tekrardan anlatayım. Ben hagardda pk da hiçbir şey atmasın demiyorum. Örnek verecek olursak DV de birinin kazancı ile hagarddaki birinin kazancı bir olmamalı. Ayrıca oyuna emek verip günde 15 saat oynayan biri ile 5-6 saat oynayan birinin elde ettiği şeyler aynı olmamalı. Evet bende işe gidiyorum ama işe gitmeyen veya öğrenci olup oyunu oynayan birine sen neden günde 15-16 saat oynayıp önüme geçtin diyemem. Çünkü bu onun hakkı benden fazla emek vermiş ve haliyle pastanın büyük çoğunluğunu onun yemesi gerekiyor. Bizler işimizin pastasını yerken oyunu oynayanlar ise oyunun pastasını yiyor. Herkesin tercihi önünde ister oyunu oyna ister işe git istersen başka bir şey yap. Ne ekersen onu biçersin.

xRaw

Üye
droplar çöpsüz, 3 - 5 bölgede, onlar da sadece mana potu çekse günü kurtarabilecek BP pardon, dönerekmekçilerin elinde.
az mantığı olan bunun nereye gideceğini görür...
istediği kadar drop alsınlar, diğer insanlar GB kasamadıktan sonra, -sözde başta yasaklı olan- sitelerden çekip item dizemeyecek.
fiyatlar daha da düşecek, pot pre masraflarını çıkarmayınca dönerciler de ayrılacak.
sonuç; private DV server.

SessizCogunlugunSesi

Üye
Oyunu fazla oynayanın önde olması kadar doğal bi şey olamaz.Olması gerek bu zaten,oyuna sonradan başlayan veya az oynayan nerde kasacak,item sahibi olacak da DW ye çıkacak,nerde geşiltireceğiz carımızı, gb mi alalım?hem bu haritaları niye yapıyorki? tek bir harita olsun,herkez DW de başlasın.oyunuda orda oynayalım.hem bu sitelerdeki itemler,gb ler nerden gitme?

DraeThyN

Üye
Oyunu fazla oynayanın önde olması kadar doğal bi şey olamaz.Olması gerek bu zaten,oyuna sonradan başlayan veya az oynayan nerde kasacak,item sahibi olacak da DW ye çıkacak,nerde geşiltireceğiz carımızı, gb mi alalım?hem bu haritaları niye yapıyorki? tek bir harita olsun,herkez DW de başlasın.oyunuda orda oynayalım.hem bu sitelerdeki itemler,gb ler nerden gitme?
DV ye çıkan insanların oraya çıkmadan önce yaptığı gibi PK ve hagardda kasacaksın belli bir süre. Bu her yeni oyuncunun geçtiği bir evre. Ben hala PK ve hagardda exp kasanları da görüyorum farm yapanları da görüyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt