Öneri Dungeon Sıra Sistemi

Human

Üye
Merhaba, son güncelleme ile aktif edilen dungeon içeriklerine oyuncular olarak erişebilmek neredeyse imkansız durumda. Hiçbir arkadaşım uzun uğraşları sonucunda solo dungeona girmeyi başaramadı. En azından dungeon girişlerine sıra sistemi getirilir ve ekranın bi köşesinde tahmini bekleme süresi gösterilirse hem oyuncular sürekli rastgele giriş butonuna basmaktan kurtulur hem de sırası gelen adil bir şekilde zindana giriş yapar diye düşünüyorum.

Eğer bana katılıyorsanız konuya mesaj yazıp aktif ve güncel tutun lütfen, yöneticilerin görmelerini sağlayalım.

Son düzenleme:

JaxSui

J
Daha da geliştirelim. Gerçi defalarca başka konular altına yazdım da…

Günlük hakkı olan kişi tıklar sıraya girer sağda solda bir yerde görüntüyü engellemeyecek şekilde sıra numarası yazar. Girişler oldukça bu sıra aşağıya doğru iner. Atıyorum 12.sıra sonra 11. 10. 9. … Relog atmak, ölmek vs bu sırayı sıfırlar tekrar aktif etmek gerekir. Sırası gelince ekrana zindana girmek istiyor musunuz diye uyarı gelir. 5 10 saniye bu uyarı ekranda durur. Evet deyince alır zindana hayır deyince direkt sıradan çıkar. Harita ve kanal değiştirmek bu sırayı etkilemez. Partide olmak bu sırayı etkilemez. Solo zindandan bahasediyorum bu arada.

Grup zindan da aynı şekilde olabilir. Onda da parti başkanı bu sıraya girer. Partiden çıkmak vs bu sırayı iptal eder. Ya da grupta otomatik doldurma varsa ki bilmiyorum daha önce girmedim grup girmek isteyenleri otomatik 8 kişi yapıp aynı şekilde zindana sırayla alır..

Bunlar basit şeyler.

Human

Üye
Daha da geliştirelim. Gerçi defalarca başka konular altına yazdım da…

Günlük hakkı olan kişi tıklar sıraya girer sağda solda bir yerde görüntüyü engellemeyecek şekilde sıra numarası yazar. Girişler oldukça bu sıra aşağıya doğru iner. Atıyorum 12.sıra sonra 11. 10. 9. … Relog atmak, ölmek vs bu sırayı sıfırlar tekrar aktif etmek gerekir. Sırası gelince ekrana zindana girmek istiyor musunuz diye uyarı gelir. 5 10 saniye bu uyarı ekranda durur. Evet deyince alır zindana hayır deyince direkt sıradan çıkar. Harita ve kanal değiştirmek bu sırayı etkilemez. Partide olmak bu sırayı etkilemez. Solo zindandan bahasediyorum bu arada.

Grup zindan da aynı şekilde olabilir. Onda da parti başkanı bu sıraya girer. Partiden çıkmak vs bu sırayı iptal eder. Ya da grupta otomatik doldurma varsa ki bilmiyorum daha önce girmedim grup girmek isteyenleri otomatik 8 kişi yapıp aynı şekilde zindana sırayla alır..

Bunlar basit şeyler.

Aynen, basit ve bir an önce gelmesi gerekli kanaatindeyim.

1653029077554.png

Şu uyarıyı alana kadar 1001 kere, Macera - Zindanlar - Başla - Tamam adımlarını takip etmek işkenceden ibaret.

RickSancheZz

Üye
güzel olur, bir dahaki güncellemede gelebilir diye düşünüyorum.

AuK

Üye
Saatlerce deneyip giremeyenler var .. bekleme ekranın da 3 saat yazınca 2 gündür yaşanılan dan başka bir şey yaşanmayacak. Olayın çözümü sıra degil ekranda 3 saat diyince gene herkes ayni tepkiyi verecek.
Server kapasitesi doluysa , kapasite arttırılır sorun ortadan kalkar.

Human

Üye
Saatlerce deneyip giremeyenler var .. bekleme ekranın da 3 saat yazınca 2 gündür yaşanılan dan başka bir şey yaşanmayacak. Olayın çözümü sıra degil ekranda 3 saat diyince gene herkes ayni tepkiyi verecek.
Server kapasitesi doluysa , kapasite arttırılır sorun ortadan kalkar.
Orası öyle ama yine de bi sıra sistemi şart gibi, körlemesine tıklayıp tıklayıp duruyoruz ne zaman gireceğimiz "girebileceğimiz" belli değil. Ben 3 saat yazmasını körlemesine tıklamaya tercih ederim.

AuK

Üye
Orası öyle ama yine de bi sıra sistemi şart gibi, körlemesine tıklayıp tıklayıp duruyoruz ne zaman gireceğimiz "girebileceğimiz" belli değil. Ben 3 saat yazmasını körlemesine tıklamaya tercih ederim.
2 gündür herhangi bir müdahale yok , oyuncuların pes edip yoğunluğu azaltması bekleniyor sanirim.

Human

Üye
Kapasite artırımı gelmiş sanırım inşallah en kısa sürede sıra sistemi gelir.

Alkoer

Üye
Çok mantıklı. Zaten insan ilk tasarlama aşamasında neden bu yapılmadı diye düşünüyor.

Tabiki oyuna olan talep beklenilenin üstünde olduğunu biliyoruz. O zaman bu talep sayısı ile şuanki sistemin başarılı olmayacağı tahmin edilebilirdi. Ve bu 2.0 patchte direkt sıra sistemi olabilirdi. Çokta güzel olurdu

Takiyettin

Üye
Sıra sistemini kesinlik ile destekliyorum ,

Fakat bu tip bir şeyi düşünememiş olmalarına ihtimal vermiyorum ,

Galiba kısa sürede yapamayacaklar .

haberler14

Üye
sıra kesinlikle şart sırası gelen girsin ve insan gibi girilsin öyle sabahtan akşama kadarda sıra bekleme olmaz en fazla 15 dakikada girmemiz şart malum oyun her 1 saate 1 oyundan atıyor

AuK

Üye
Kardeşim ne sırası 4 saat sıramı beklenecek sunucu açsınlar , kanal açsınlar çözümler basit ..
Kac kişilik kapasite açmışlar zindanlar için de almıyor kimseyi bi açıklasınlar da bilelim.

Human

Üye
Kardeşim ne sırası 4 saat sıramı beklenecek sunucu açsınlar , kanal açsınlar çözümler basit ..
Kac kişilik kapasite açmışlar zindanlar için de almıyor kimseyi bi açıklasınlar da bilelim.
kapasite artsın ama yine çok yoğunsa sıraya alsın, körü körüne devamlı belirsizliğe tıklamak can sıkıyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt