İstek Dungeon ve Zindanlar (Fikir & Geliştirilebilir.)

hzljoepr

Üye
Katılım
13 Nis 2021
Mesajlar
263
Puanları
28
Dungeon haritalarında rekabeti yükseltmek için 8vs8 party şeklinde kapışmalar olsun. kapışma sonrası veya öncesi, Yaratıklar kesilsin. en sona kalan yaratık Yani (boss.) Boss kısmına gelmeden önce partiler 8v8 kapışmaya girsinler. kazanan Irk farklı bi dungeon bölgesine ışınlansın. Boss'un olduğu bölgeye ödül olarak bossu kessin. büyük Bosslar olsun. bu bossları kestikçe içlerinden değerli gemler çıksın.
Dungeon slotlarına Party Halinde girilebilsin 8Party şeklinde. Dungeonlardan önemli, çok değerli gemler düşsün.

Yeni Bir map olsun. bu map zindan map'i sadece ezikler girebilsin. atıyorum 70 level ve altı yada 60 level ve altı. 50 level ve altıda olabilir. burası size kalmış.
insanların birbirleriyle iletişim kurduğu. Herhangi bir ortama gerek duymadan itemsiz bi şekilde birbirleriyle kapışabilsinler.
Bu kapışma sonrasında, ayakta kalan partiye, Her Job'a göre +5 item gönderilsin. Mesela bu ne olabilir. 50 level ise 60 lvl bi silah. yada 40 lvl ise 50 level bi silah vs vs. Zırhda olabilir. sadece silahlara kitlendim ama. zırh olursa daha mantıklı olur. bunun çeşitli eventleri'de olabilir. (Silah ve Zırh Ayrı.)
Üst itemlerinde iç itemlerde yani bonuslu malzeme olsun mesela iç itemler sadece Defans yada gerek bonus vermesin. Aynı zamanda %13 kritik. +15 str fazladan +10 str yada %23 attack bonus. +15 INT. +25 Magical bonus. tipi bonuslar versin.

Her Map te' Dungeon ve Zindan olsun. Zindanlarda ezikler kasılsın. Dungeon maplerinde yüksek leveller party halinde kapışsın. Ödül: Boss. yada değerli itemler. takı olur zırh olur silah olur vesaire. Dungeon ve Zindanlara- Kullanıcı Ekranın yukarısındaki panelden'de giriş sağlayabilir. yani anlatmak istediğim bu eventlerin bir zamanı olmalı oyun içerisinde günde 1-2 kez yapılmalı bu eventler. Yada sabah 07:00, Akşam 21:00 Gibi.)

image0d93d3e0c45afbe2.png
 
Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt