Dünyadaki her oyunda olduğu gibi...

drocco

Üye
Mutlaka bu oyunda da hile tarzı programlar üretilecek yapılacak. Önemli olan düzgün bir şekilde bu kullanıcıların oyundan uzaklaştırılmasıdır. Bence

GhostDady

Üye
Yöneticimize yöneltilen bir soru ve cevabı:
Oyunda donmalar, lag, hile ve bug gibi şeylerle nasıl mücadele edeceksiniz ?
En çok önemli verdiğimiz alanlar bahsi edilen durumlar. Bu yüzden hile ile en iyi şekilde mücadele verirken oyunda çıkacak hataları da siz değerli oyuncuların geri bildirimleriyle en kısa sürede fixleyerek olumsuz oyun deneyimini minimize edeceğiz.
Daima oyuncusunu dinleyen bir yönetim ve Support anlayışına sahip olacağız.
Umarım seni tatmin etmiş ve sorunun da bir nebze olsun cevabını alabilmişsindir dostum.

Ebumuhammed

Üye
Aynen benimde korktuğum iki şeyden biri koxp diğeri maddiyat ^^ tr göre yaparlarsa fiyatları çok iyi olur

LocustAviru

Üye
oyunda hile bug vs olduğunda emin olun çok kısa sürede fixlenip 3. part yazılım kullanan oyuncularada çok ağır cezalar uygulanacaktır emin olabilirsiniz

deccal

Üye
Olay tamamen GM lerde bitiyor, hilesiz oyunlar da var, Adaleti bozmadan tespit edilen her accont oyun dışı edilirse kimse bir şey yapamaz... tabii hileye elverişli bir database olmaması da ayrıca önem li...

Ebumuhammed

Üye
Sürekli bir iki gm aktif olsa gene koxp olmaz
oyunda hile bug vs olduğunda emin olun çok kısa sürede fixlenip 3. part yazılım kullanan oyuncularada çok ağır cezalar uygulanacaktır emin olabilirsiniz
Temennim o yönde ^^ gerçi aktif 2 3 gm oyunda dolaşsa gene koxp denen olay olmaz kendi zannımca

MusTi

Rise Online World Mod Team
Senior Moderatör
Yönetim bunu güzelce düşünmüştür

TexasKATLİAMM

Üye
yönetim zaten farklı bir durum yaparsa kayıpları kendileri yaşar diye düşünüyorum.

xByTazyTikKy

Üye
bu kadar emek verip hileyi düşünmemeleri saçma olur ki bütün oyun platformlarında ana etken olarak düşünülür.

guney

Üye
Hile her oyunda var arkadaslar onemli olan oyunun arkasindaki ekibin hizli mudahale edebilmesi ki ben bunu yapabileceklerine inaniyorum o kadar emekten sonra aksini dusunmem

uJicked

Üye
Oyun sağ salim açılsın geriye kalan herşey düzeltilir..

Siyah34

Üye
En güzel olay şu yönde olur. Hile bug kullananı partiler clanlar gördün de bildirmesi ve dışlamasi.

JeHaDeKBeR

Üye
Oyun sorunlarını bildirebileceğimiz alanlar çok fazla olduğu için bence hızlıca çözüme kavuştururlar. Bu durumda hileciler fazla hayatta kalamaz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt