Eathshaker ve görev itemi Hk.

ReginaMeis

Üye
Warriorlarin görev silahların da olduğu gibi priest görev silahı ve earthshaker görselleri birbirinden farklı olması daha güzel olabilirdi belki değiştirirler :)
Açıkçası bu kadar problem varken bunu mu düşündün diyecektim ama haklısın. Çünkü ben de düşündüm. Priestler için high-end kabul edilecek bir silahın, görev itemiyle aynı görselde olması hoş değil. Hem karşımızdaki adamda earthshaker mı var yoksa görev itemi mi var onu algılayamıyoruz. Hem de aylarca görev itemi olarak davul kullandıktan sonra insanın earthshaker alası gelmiyor. Şahsen sadece bu yüzden Arch Sword kullanıyorum çünkü baydım o görselden. Farklılık arıyor insan bir yerde. Yazılım ve tasarım ekibi farklı olduğu için, yeni güncellemede basit bir şekilde değiştirebileceklerini düşünüyorum.

cebraaa

Üye
Warriorlarin görev silahların da olduğu gibi priest görev silahı ve earthshaker görselleri birbirinden farklı olması daha güzel olabilirdi belki değiştirirler :)
char bozuk char , priestin görev silahı neden mor (epic) :D nedne yani ? :D neyse fazla konuşmuyorum bende bp yım artık :D:D:D

Pubjs

Üye
Çok haklı bir düşünce. Görev itemiyle earthshaker arasında belirleyici bir fark olmalı. Boşuna onca para veriliyor ve hiç bir görüntüsü yok. Diğer jobların hiç birinde böyle bir şey yok

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt