efso farm slotu

PhenomenonTv

Üye
Bu tarz videolar atan insanları anlamıyorum mesela bi slot buldun kas itemini yap güçlen. İyi senaryoda bile 2-3k izlenme alacak bir video yapmak pahasına mesela şu an kasacağın paranın neredeyse çoğunu kaybettin. Arz talep ilişkisini araştırmanı ve bundan sonra keşfettiğin yerlerde birşeyi paylaşmanın ne denli mantıklı olacağını düşünmeni tavsiye ederim. Bir sonraki farm spotunda başarılar .d Ama her bulduğun farm spotunu böyle ifşa edersen bu oyunlarda yicek ekmek bulamazsın. Bu da benden naçizane tavsiye olsun.
ben kendime güveniyorum ben her türlü ekmek yiyeceğimi düşünüyorum. slot burda droplar burda isteyen gitsin kassın. insanların bilgilenmesinden neden bu kadar korktuklarını bende anlamıyorum. siz istiyorsunuz ki sadece kendimiz kasalım gizli slot diye bir şey yok zaten herkes her slotu her yada geç çözecek. tavsiyen için teşekkürler.

mmogod

Üye
ben kendime güveniyorum ben her türlü ekmek yiyeceğimi düşünüyorum. slot burda droplar burda isteyen gitsin kassın. insanların bilgilenmesinden neden bu kadar korktuklarını bende anlamıyorum. siz istiyorsunuz ki sadece kendimiz kasalım gizli slot diye bir şey yok zaten herkes her slotu her yada geç çözecek. tavsiyen için teşekkürler.
Elbette herkes kendi kassın istiyor. Rekabet içeren bir oyunda bu mentaliteye saygı gösteriyorum. Bilemiyorum Polyannacılık yapamayacak kadar çok yontulduğumuzdandır belki de. Tp atmaya paran olmasa 500k vermeyecek insanlara ortalama 5-10 saatte 50-100m kazanabilecekleri bir slot önermeyi etik bulmuyorum. Ayriyetten siz sadece kendiniz istiyorsunuz konuna gelecek olursak, ben zaten o slotu bilmiyordum. Sayende, Pc başında Atarax, Xanax içip hiç uyumadan farm yapan ruh hastası insanlar olarak orayı işgal edip kastığın Arch Swordu 15mlere kadar indireceğiz belki.

PhenomenonTv

Üye
Elbette herkes kendi kassın istiyor. Rekabet içeren bir oyunda bu mentaliteye saygı gösteriyorum. Bilemiyorum Polyannacılık yapamayacak kadar çok yontulduğumuzdandır belki de. Tp atmaya paran olmasa 500k vermeyecek insanlara ortalama 5-10 saatte 50-100m kazanabilecekleri bir slot önermeyi etik bulmuyorum. Ayriyetten siz sadece kendiniz istiyorsunuz konuna gelecek olursak, ben zaten o slotu bilmiyordum. Sayende, Pc başında Atarax, Xanax içip hiç uyumadan farm yapan ruh hastası insanlar olarak orayı işgal edip kastığın Arch Swordu 15mlere kadar indireceğiz belki.
tamam işte o isteğini karşılamak istiyorsa ya güçlü olacak ya kalaba büyük balık küçük balığı her zaman yer. birde farklı açıdan bak böyle bir slot var seninde benimde haberim yok ve 500k harcamayacak adamlar tarafından hep farmlanıyor. böyle gün yüzüne cıkarak nerf gelebilir oyunda pk gibi ana farm da death valleye taşınmış olur. ben zaten slota ks yiyeceğimi ve bunu göze alarak bu video yu cektiğimi video içinde belirttim dostum. kim nasıl kasıyorsa öyle kassın. slotu ben tasarlamadım beni niye günah keçisi olarak gösteriyon onu anlamadım

PhenomenonTv

Üye
hic takma kafana. ben baska bir oyunda gunde 8 saat ve uzeri farm yaparak karakterimi dizdim. arkamdan tavuk donerci farmer dediler yaptigim farm disinda oyunun pusundaki premium vs tarzi seylere de toplam her ay 1500 tl cebimden vermeme ragmen boyle diyorlardi. emegine saglik en kisa zamanda ben de gidip deneyecegim o slotu
ne yapsan yaranamıyorsun insanlara malesef. sadece görmek istediklerini görüyorlar. teşekkür ederim. tavsiye ederim drop atınca açık elli davranıyor

mmogod

Üye
tamam işte o isteğini karşılamak istiyorsa ya güçlü olacak ya kalaba büyük balık küçük balığı her zaman yer. birde farklı açıdan bak böyle bir slot var seninde benimde haberim yok ve 500k harcamayacak adamlar tarafından hep farmlanıyor. böyle gün yüzüne cıkarak nerf gelebilir oyunda pk gibi ana farm da death valleye taşınmış olur. ben zaten slota ks yiyeceğimi ve bunu göze alarak bu video yu cektiğimi video içinde belirttim dostum. kim nasıl kasıyorsa öyle kassın. slotu ben tasarlamadım beni niye günah keçisi olarak gösteriyon onu anlamadım
Günah keçisi değilsin. Ben gözümün gördüğüne yorum yaptım, özel olarak araştırmadım. Ayriyetten oturduğun slotta ks olması diğer slotlara nazaran çok zor. Ben sadece para kasıp ekmek yediğin yeri 2-3 izlenme için ifşa ettin bunu merak edip sormuştum.

PhenomenonTv

Üye
Günah keçisi değilsin. Ben gözümün gördüğüne yorum yaptım, özel olarak araştırmadım. Ayriyetten oturduğun slotta ks olması diğer slotlara nazaran çok zor. Ben sadece para kasıp ekmek yediğin yeri 2-3 izlenme için ifşa ettin bunu merak edip sormuştum.
anladım dostum hayat işte yükselmek için bir şeyleri defa etmek gerekiyor

JohnPlane

Üye
tamam da bunun tl ile ne ilgisi var adam Tl kazanmak için mi farmlıyor. oyunda farm atacak o çıkan ıtemları satıp kendine güzel itemlar alacak. Farm atmadan nasıl char dızecek bir insan.
Hocam sen maaşlı çalışan olduğun için Polyannacılık oynamaya devam et.

JohnPlane

Üye
Forumda dolaşmak yerine ''yövmiyeyle inşaatta çalışsan'' , en azından bir binanın yapımında katkın olmuş olur.
Adam 15 Saat farm yapmış bu oyun oynamak değil çok fazla boş vaktin olması lazım bu arkadaşında bayağı boş vakti var bende daha güzel değerlendirmeli diye düşündüm en azından para kazansın diye ben boş insan değilim kardeşim senin gibi çalışıyoruz ailemiz var ne yapalım 15 saat farm mı yapalım 1 item çıkarmak için ama algınız yetmez işte biraz büyü olgunlaş anlarsın.

KARLIGAN

Üye
Hocam sen maaşlı çalışan olduğun için Polyannacılık oynamaya devam et.
benım yazmış olduğum şeyin , sizin yazmış olduğunuz şeyle ne alakası var şimdi ? ben maaşlı çalışan değilim ben içerik üreticisiyim. evet oyunda farm yapmak item düşürmek zor bunu kendi videolarımda yüzlerce kez dile getirip serzenişte bulunmuş bir insanım asla da polyannacılık oynamadım. siz inşaatta çalışırsınız , başkası cafede çalışır benim yaptığımda bir meslek video içerik üreticisi olarak çalışıyorum. söylemiş olduğunuz cümle aşırı derecede tahrik edici. ki arkadaşımızda bu yolda gelişmek istediği için zaten bu videoyu çekmek için bu kadar vakit ayırıyor. bunu meslek olarak yapıp para kazanmak istiyor haklı olarak.

AstoVidatu

Üye
Bırak allah aşkına bugün lure ile 10 slot kestik 4 saat boyunca seri seri 2 tane priest chitin attı. Ben anlamıyorum yorum yok.

rasulalkan

Üye
Bu tarz videolar atan insanları anlamıyorum mesela bi slot buldun kas itemini yap güçlen. İyi senaryoda bile 2-3k izlenme alacak bir video yapmak pahasına mesela şu an kasacağın paranın neredeyse çoğunu kaybettin. Arz talep ilişkisini araştırmanı ve bundan sonra keşfettiğin yerlerde birşeyi paylaşmanın ne denli mantıklı olacağını düşünmeni tavsiye ederim. Bir sonraki farm spotunda başarılar .d Ama her bulduğun farm spotunu böyle ifşa edersen bu oyunlarda yicek ekmek bulamazsın. Bu da benden naçizane tavsiye olsun.
Adam senden akıllı çünkü. Zaten slot oyuncular tarafından keşfedilecek diyor en azından ben video çekeyim de YouTube dan kazanayım diye düşünüyor.

erkutrx58

Üye
bu oyunun drop sistemi rezalet 1 saatte hiç drop almayın diğer bi saatte 5 tane alabilirsin, % lik bir şans değilde saatlik drop var gibi

mmogod

Üye
Adam senden akıllı çünkü. Zaten slot oyuncular tarafından keşfedilecek diyor en azından ben video çekeyim de YouTube dan kazanayım diye düşünüyor.
Kardeşim hiç bir sır sonsuza kadar saklanmaz. Sadece belki 2 hafta daha geç bulunacak bir yeri 2 günde buldurtmak diye bir şey var. Youtube dan kazanacağı paranın 10 katını zaten 2 hafta orda grind atsa kazanır :d Sanki milyonlarca abonesi var çocuğun bişey kazanamaz yani. Aptal falan değilim yani merak etme senden daha iyi hesap yapıyorum hepsi bu.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt