Ekran kartı driver son sürüm yükle degil uyarısı ve crash

suremtr

Üye
hata ektedir
bir kez oyuna giriş yaptım 30fps alıyordum gayet iyiydi. nasıl girdi bilmiyorum sonrasında relog attım .
ve artık giremiyorum bu hatayı kaldırın bulamıyorum abi güncel sürümünü iwndows 10 için yok
zorla son sürümde indirtilmez . indirdim kurmaya calıstım hata veriyor son sürümü
mümkünse suanki sürümümle oynamak istiyorum . yardım lütfen

Ekli dosyalar

• aaaaaaaaaaaa.png
    aaaaaaaaaaaa.png
    6.9 KB · Görüntüleme: 173
Son düzenleme:

Dilefruz

Üye
hata ektedir
bir kez oyuna giriş yaptım 30fps alıyordum gayet iyiydi. nasıl girdi bilmiyorum sonrasında relog attım .
ve artık giremiyorum bu hatayı kaldırın bulamıyorum abi güncel sürümünü iwndows 10 için yok
zorla son sürümde indirtilmez . indirdim kurmaya calıstım hata veriyor son sürümü
mümkünse suanki sürümümle oynamak istiyorum . yardım lütfen
Merhaba,
Geforce Experience programı ile mevcut ekran kartınızın en güncel versiyonunu indirebilirsiniz.

suremtr

Üye
Merhaba,
Geforce Experience programı ile mevcut ekran kartınızın en güncel versiyonunu indirebilirsiniz.
eski ekran kartlı olan pclerde geforce exp. login yapmaz hata verir. bu konuda baska yardımınız olacak mı ? bir oyun neden son sürüme güncellemeye itiyor bu cok sacma ?

Dilefruz

Üye
eski ekran kartlı olan pclerde geforce exp. login yapmaz hata verir. bu konuda baska yardımınız olacak mı ? bir oyun neden son sürüme güncellemeye itiyor bu cok sacma ?
nvidia sitesinden sisteminize uygun driver bulup ta indirebilirsiniz. onun haricinde sitelerde/forumlarda işletim sisteminize uygun sürümler dolaşmakta.

suremtr

Üye
nvidia sitesinden sisteminize uygun driver bulup ta indirebilirsiniz. onun haricinde sitelerde/forumlarda işletim sisteminize uygun sürümler dolaşmakta.
site üzerinde ki driver linki bozuk kendi sitesindeki...
diger sitelerdeki en az 15 tane indirdim .. windows sürümü veya donanım uygun degil diyor
yani kısacası o en son sürümü indiremicem. eski sürümlede giriş yaptım 1 kez oyuna 30 fpsle oynadım güzelce. relog attım girememeye basladım kaldırın su sacma sapan sürüm kontrol işlerini .s

suremtr

Üye
nvidia sitesinde ki son sürüm 391.35 sürümü iken sizde nasıl 441.20 sürümü isteye bilir abi aklım almıyor düzeltin sunu

kdoner135

Üye
aynı sorunu bende yasadım sitede en son surumu yok windows 10 nun güncellemesini yapıyorum en son sürüme sahipsiniz diyor ama yinede aynı hatayı banada verıyor

Faker15

Yeni Üye
Merhaba .
Birebir aynı sorunu bende yaşıyorum.Ekran kartım 520mx en son güncel sürüm 2018 yılında yapılmış.Oyunun önerdiği sürüm ekran kartını kapsamıyor.Herhangi bir çözümü var mı

substrak21

Yeni Üye
Bende de 520m var laptopta en güncel sitede 2018 yılında güncellemesi. Yüklediğim halde halen buna benzer driver su tarihli gunceleme yapın şeklinde hata alıyorum. Bir türlü oyun oynayamiyorum yok mu daha bunun çözümü

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt