Elite Premium Hiçe Sayılması

0TT0MAN

Üye
merhabalar,

son gelen güncelleme ile elite premium iyice yok sayılmış durumda günde 2 saat oyun oynayan biri olarak oyunda rc ile alınan bir premiumun bu kadar yok sayılması sacma toplayıcılıkta premıumsuz oyuncu gibi sayılması çok saçma ben oyuna 2 saat vakit ayırabiliyorum ve bu süre zarfında karakterimi güçlendirmek için zindan ve toplayıcılık yapıyorum ama görüyorum ki 900 rc ile alınan bu premıum hiçe sayılıyor madem öle kaldırın kökten ben 2 saat oynayabildigim oyun için neden 4000 rc lik premıum almak için zorlanıyorum

örn: premıumsuz bır oyuncu ile 900 rc vermiş premiumlu bir oyuncu aynı sürede toplayıcılık yapacak bu ne kadar dogru bir yaklasım sizce

SELOXER

Üye
Harbiden elit pre ne işe yarıyor bence kaldırsınlar elit pireyi herkes günde 5 10 saat oynamak zorundaymış gibi günde 1 2 saat oynayan adam complete pireyi nasıl alsın

mrtdnc

Yeni Üye
Fazla zamanım olmadığı için diğer oyuncular ile mücadele edemeyeceğimi düşünerek life skill e yönelmiştim ve elite premium almıştım. aldığım premiumun premiumsuzlarla bir farkı kalmadı. bunu yaparak beni 600 tl lik premiumlardan almaya zorladığını düşünen çok zeki oyun yapımcılarına selam olsun. artık elite bile almayacağım.
Konu ile alakası yok ama şu türkçe oyun konusunda da bir şeyler yazmadan geçemeyeceğim. sözde bu bir Türk yapımı oyun. ancak türkçe modunda bile oyun hala tarzanca. cümlenin birazı türkçe, birazı korece, birazı ingilizce. Kore yapımı oyunlarda oyunda bir sürü kore temalı obje görürsünüz. bizimki mozambik :) parayı kazananlar dışında bu oyunda bir tane türklükle alakalı obje gösterin.

segkrc

Yeni Üye
Bence çok iyi karar zebellah gibi taşların başında bekliyor 1 lvl charlar 10 numara karar madem toplayacaksın al exp veya farm premiumu demişler.

Agaragambi

Üye
Taslarin respawn yerini her defasinda degistirmek ve toplayiciligin level sinirini artirmak yerine premium sarti getirmek mi cozum
Aynen öyle.. Adam sabit duruyor makroyu ayarlamış taş respawn oluna vurmaya başlıyor geçen gün olmayan taşa vuruyordu karakter buga girmiş ticket attım adam makro gerçek oyuncu olsa 1 saat olmayan taşa vurmaz bariz belli diye hiçbir şey yapmadılar çözüm diye de bunu getirdiler böyle bir yönetim var işte..

0TT0MAN

Üye
Bence çok iyi karar zebellah gibi taşların başında bekliyor 1 lvl charlar 10 numara karar madem toplayacaksın al exp veya farm premiumu demişler.
Katılıyorum 1 lewel Çar ile toplayıcılık yapan çok var fakat bu rc ile alınan premium ve premıumsuz oyuncuları kıyaslaması yanlış level sınırı getirsin atıyorum 70 level altı toplayıcılık yapamasın …yönetimin burada yaptığı kendi rc si ile satılan premıum u değersizleştirmesi olmuş bu premıum u yok saymış resmen madem öle kaldır komple

0TT0MAN

Üye
Aynen öyle.. Adam sabit duruyor makroyu ayarlamış taş respawn oluna vurmaya başlıyor geçen gün olmayan taşa vuruyordu karakter buga girmiş ticket attım adam makro gerçek oyuncu olsa 1 saat olmayan taşa vurmaz bariz belli diye hiçbir şey yapmadılar çözüm diye de bunu getirdiler böyle bir yönetim var işte..
Bu çözüm olmamış kendi ayağına şıkmış gibi olmuş çözüm istiyorsa level sınırı getirmeli toplayıcılıga ben 2 saat vakit ayıra bildiğim ve sadece zindan ve toplayıcılık ile Çarıma birseyler yapmaya çalışan biri olarak oyuna neden 5000 rc lik premıum almaya zorlanıyorum

mrtdnc

Yeni Üye
beni elite premiumum varken farm ya da daha yüksek premium almaya mecbur ettiniz o halde simdi daha 15 günü olan elite premium rc karsılıgını iade edin bana.

MusTi

Rise Online World Mod Team
Senior Moderatör
beni elite premiumum varken farm ya da daha yüksek premium almaya mecbur ettiniz o halde simdi daha 15 günü olan elite premium rc karsılıgını iade edin bana.

Bu tarz durumlara bilet üzerinden cevap alabilrisiniz.

chatlax035

Üye
Bu tarz durumlara bilet üzerinden cevap alabilrisiniz.
Burası bir nevii tartışma konusu Elite pre alanların mağduriyeti ne olacak arkadaşın olduğu gibi. Herşeyi de bilet üzerine atmaylım burada da gerekli açıklama yapılabilir elbet.

Burada bir mağduriyet söz konusu, verilmiş bir meblağ karşılığın da alınan hizmeti neden kafalarına göre değiştirip müşterinizi zarara uğratıyorsunuz çözmüş değilim.

Bu bana göre çok acemice yapılan bir yöntem saygılar...

booms

Yeni Üye
öncelikle şunu bilmelisiniz ki günde 2 saat ile ne bu oyundan bir zevk alabilmeniz normal (85lvl item dizili carınız yok ise) nede başka bişi burada elit premium öyle böyle nidaları ile birbirimizi kandırmayalım. bu oyuna günde 2 saat ayırarak zaten oyunun işleyişi bakımından ne bişi elde edebilirsiniz nede başka bişi yapabilirsiniz bişiler elde etmek isterseniz uzun soluklu oynamak durumundasınız mecburen eventler bile günün belirli saatlerinde zaten solo ve grup dungeon 2 saat sürüyor en basiti arkadaşlar lütfen birbirimizi kandırmayalım. sizin gibi bu tek amacı "para" olan bu kitleye bir dersniteliginde yetersiz de olsa bir önlem alındı o yüzden buradan ağlamayın exp premium alın %20 daha fazla hem exp hemde hız kazanın. 1lvl carlarınızı map'in her yerınde görmekten gında geldi artık gerçek oyunculara umarım yönetim bu gathering'e baslama seviyesini 70ila 80 lvl den sonra aktif ederde oyuna biraz katkınız olur öteki türlü vermeden almak sadece Allah'a mahsustur. saygılar..

0TT0MAN

Üye
öncelikle şunu bilmelisiniz ki günde 2 saat ile ne bu oyundan bir zevk alabilmeniz normal (85lvl item dizili carınız yok ise) nede başka bişi burada elit premium öyle böyle nidaları ile birbirimizi kandırmayalım. bu oyuna günde 2 saat ayırarak zaten oyunun işleyişi bakımından ne bişi elde edebilirsiniz nede başka bişi yapabilirsiniz bişiler elde etmek isterseniz uzun soluklu oynamak durumundasınız mecburen eventler bile günün belirli saatlerinde zaten solo ve grup dungeon 2 saat sürüyor en basiti arkadaşlar lütfen birbirimizi kandırmayalım. sizin gibi bu tek amacı "para" olan bu kitleye bir dersniteliginde yetersiz de olsa bir önlem alındı o yüzden buradan ağlamayın exp premium alın %20 daha fazla hem exp hemde hız kazanın. 1lvl carlarınızı map'in her yerınde görmekten gında geldi artık gerçek oyunculara umarım yönetim bu gathering'e baslama seviyesini 70ila 80 lvl den sonra aktif ederde oyuna biraz katkınız olur öteki türlü vermeden almak sadece Allah'a mahsustur. saygılar..
bunun önlemi premıumu premıumsuzlastırmak değil toplayıcılıga level sınırı getirmek yapsın 80 85 nie yapmıyor peki madem tek amaç para getirsin toplayıcılıga 85 level görelim bakalım kim ne topluyor burada bosa ben ilk günden beri savunuyorum toplayıcılıga level sınırı getirilsin die kalmıs burada xp premıum al dıyorsun ben senın gıbı amansızca xp kasmak zorundamıyım oyun dısındada bir hayat var bunu unutma

0TT0MAN

Üye
senin oyun anlayısın pk atmak olabılır ona sözüm yok lakin SENİNDE dedigin gibi 2 saat oyuna vakıt ayıran birinin tek amaçı para kazanmak yazmanda manidar olmuş

booms

Yeni Üye
senin oyun anlayısın pk atmak olabılır ona sözüm yok lakin SENİNDE dedigin gibi 2 saat oyuna vakıt ayıran birinin tek amaçı para kazanmak yazmanda manidar olmuş
bir insan günde 2 saat oyuna girip de neden sadece toplayıcılık yapar acaba ? :D kardeşim güzel konuşuyorsunuz ama yetersiz.. 2 saat ile bu oyunda hiç bişi olmaz olamaz bu oyun ve türevlerin de de bir şey yapamazsın zaten başka oyun oynayın bu oyunu oynamanız için en az şimdilik exp premium şartınız var okadar basit :)

0TT0MAN

Üye
bir insan günde 2 saat oyuna girip de neden sadece toplayıcılık yapar acaba ? :D kardeşim güzel konuşuyorsunuz ama yetersiz.. 2 saat ile bu oyunda hiç bişi olmaz olamaz bu oyun ve türevlerin de de bir şey yapamazsın zaten başka oyun oynayın bu oyunu oynamanız için en az şimdilik exp premium şartınız var okadar basit 1insan yorum yapmak için önce :)dogru okuması gerekir 2 saat toplayıcılık yapıyorum die birsey yazılmamıs 2.
1 . insan dogru okuması gerekir cevap vermeden önce
2. 2 saat toplayıcılık yapıyorum die birsey yazılmamıs 2 saat oyuna vakit ayırdıgımı yazmısım ve oyundada zından ve toplayıcılık yaptıgımı zaten zındanlar 1 saat sürse 1 saatte toplayıcılıktan kac para kazanabilirsin bunu bir düsün derim
3. oyun acıldıgından beri 1 kere exp kasmadım ve elite premıum harıcı premıumda almadım carım suan 77 lwl gunluk exp gorevlerıde gelmısken ben neden exp premıum alıyım (ben solo takılan bir basit oyuncuyum )
4. sen bugun 85 ol ben 1 ay sonra olsamda benım için problem degil
5. ve en onemlisi benim serzenişim bu premuım sonuc olarak rc ile satılıyor ve premıumsuz oyuncu gözüyle bakılması yanlış oldugu yönünde
aslında bu kadar basit :D

booms

Yeni Üye
1 . insan dogru okuması gerekir cevap vermeden önce
2. 2 saat toplayıcılık yapıyorum die birsey yazılmamıs 2 saat oyuna vakit ayırdıgımı yazmısım ve oyundada zından ve toplayıcılık yaptıgımı zaten zındanlar 1 saat sürse 1 saatte toplayıcılıktan kac para kazanabilirsin bunu bir düsün derim
3. oyun acıldıgından beri 1 kere exp kasmadım ve elite premıum harıcı premıumda almadım carım suan 77 lwl gunluk exp gorevlerıde gelmısken ben neden exp premıum alıyım (ben solo takılan bir basit oyuncuyum )
4. sen bugun 85 ol ben 1 ay sonra olsamda benım için problem degil
5. ve en onemlisi benim serzenişim bu premuım sonuc olarak rc ile satılıyor ve premıumsuz oyuncu gözüyle bakılması yanlış oldugu yönünde
aslında bu kadar basit :D
dediklerinde bir nebze haklı olsanda senin aylık aldıgın o elit premium rc sini biz bi actıonda scroll ve pot masrafı olarak harcıyoruz bilmem anlatabildim mi :D bence kaldırılsın elit pre komple :D ve mevcut premiumlarda düzenlensin suan mevcut premiumlarda da bi espiri yok zaten pek daha derli toplu ve ayrıcalıklı premium gelse güzel olurdu ayırdılar iyicene daha berbat oldu bence

Agaragambi

Üye
Elite varken farm vs alanlar ticket atmasın bosuna bu konuda yapabilecekleri birşey yokmuş şahsen attım cevabımı da aldım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt