Eninde sonunda ruh bağı kağıdının gelecek olması

sanne2

Üye
Hemen yarin gelmeli cok ucube sistem kim ne derse desin, ben simdi mino +7 ye 7 gb vercem satamicam sonra he? sacmalamayin bu yanlistan hemen dönün item alcaz alamıyoruz.

EHTIYAR

Üye
Pazarda satılmasa da bari NPC'lere satılabilsin. Yok pahasına alıyorlar zaten:)

Monicatofoni

Üye
Gelecek hocam yoksa parası olmayan oynayamaz adam parayı basacak alacak biz izlicez 10tane itemden +6 claver golden bow basamadim +8 basmak için belki şansım yok oyundan farmlayarak yapacam yıllarımı alır yaptım daha üst seviye için tekrar yada job degistircem çöp parası olan adam veriyo 10 bin +7 epic silah alıyorlar bile yarın yeni silah çıkar koyar bankaya verir 10bin yeni silahu alır bağ kalkınca 2-3 e verir yada yakmalik kullanır dokunurmu parası var zaten ee benim param yok okadar oynadım kasdim daha sadece +7golden bowum var onuda kasdigim parayla aldım nerde kaldı parası olanla olmayana eşitlik ee madem saglanmiyor bu sistem tamamen garibani bitiriyor az mantıklı olun şuan konuşanlar ya oyunun bitmesini istiyor yada farkında değiller ya paraları çok yada gercekden dusunemiyorlar yarın parası olan adam +8 setle teklerken biz daha +6 İtem için aylarca ugrascaz he olaki yıllarca uğraşıp +8 yaparsanda çöp olacak tekrar yada ugrascam adamda parayı verip alacak yenisini kullancak eskiside.nezaman bozarsa satacak olmaz ağa bu sistem illaki değişecek

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt