Epic Xp Boost %30 Arttırmıyor !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LustWhissKy

Üye
Herkese iyi oyunlar,

Mağazada XP Boost(1-70) adıyla satılan itemin her yerdeki açıklamasında kazanılan XP miktarını %30 arttırdığı yazıyor fakat resimlerde görüldüğü gibi kullanıldığında sadece %9,5 arttırıyor.

Ben bu durumda çok şikayetçiyim. Oyun resmen beni kandırmış durumda. Ben açıklamalara güvenerek %30 arttırması için satın aldım fakat kullandığımda şoka uğradım. Hatta emin olmak için birkaç kere daha kullandım ama her seferinde sonuç aynı.

Epic XP Boost scroll sadece %9.5 XP artışı sağlıyor. Üstelik mağazada 900 RC fiyatından satılıyor. Bu resmen adam kandırmak, hatta dolandırmaktır.

Yönetimden bu durumun düzeltilmesini ve paramın geri verilmesini rica ediyorum.

Ekli dosyalar

• RiseBoostYok.jpg
    RiseBoostYok.jpg
    660.6 KB · Görüntüleme: 17
  • RiseBoostVar.jpg
    RiseBoostVar.jpg
    711.9 KB · Görüntüleme: 17
  • RiseOnlineStore.png
    RiseOnlineStore.png
    55.6 KB · Görüntüleme: 17

reanhz

Üye
Herkese iyi oyunlar,

Mağazada XP Boost(1-70) adıyla satılan itemin her yerdeki açıklamasında kazanılan XP miktarını %30 arttırdığı yazıyor fakat resimlerde görüldüğü gibi kullanıldığında sadece %9,5 arttırıyor.

Ben bu durumda çok şikayetçiyim. Oyun resmen beni kandırmış durumda. Ben açıklamalara güvenerek %30 arttırması için satın aldım fakat kullandığımda şoka uğradım. Hatta emin olmak için birkaç kere daha kullandım ama her seferinde sonuç aynı.

Epic XP Boost scroll sadece %9.5 XP artışı sağlıyor. Üstelik mağazada 900 RC fiyatından satılıyor. Bu resmen adam kandırmak, hatta dolandırmaktır.

Yönetimden bu durumun düzeltilmesini ve paramın geri verilmesini rica ediyorum.
bu böyle hesaplanmıyor. mobun kendi xpsini arttırıyor %30. sen premium veya diğer bonusların üzerine +%30 gibi düşünüyorsun ama maalesef öyle çalışmıyor. sallıyorum mobun bonusu 50k + pre sayesinde 100k oldu. sen buna sc basarsan %30 ile 115k gelir sana 130k gelmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt