Eski Server Hak.

Bence ?

• Haklı...

Oy: 1 16.7%
  • Haksız...

Oy: 5 83.3%

• Kullanılan toplam oy
    6

BOGAZINYARGICI

Üye
Merhaba, Sayın yetkililer...

Daha önce tafanızdan sürekli yeni server düşünmüyoruz, siz istemeden yeni server gelmeyecek dediğiniz halde herhangi bir anket yapılmadan kendi çıkarlarınız adına yeni server açmaya karar verdiniz. Aldığınız karar neticesinde bir çok kişi mağdur oldu. İtemlerimiz hiç oldu.. Yetmedi mevcut yayın yapanlar, youtubeden video atan kişilere destek amaçlı üyelik linki 1TL gibi katkılar bulunurken ... Keyfinizce yeni yayıncılara mevcut kişiler nasıl olsa cepte diyerekten utopik desteklerde bulundunuz. Destekde bulunmadığınız gibi belirttiğimiz sorunlara çözüm getirmediniz.

Bu kadar yanlışı aynı anda yaparak nasıl olumlu dönüş bekliyorsuz?

Günün sonunda yeni server kararı bizi ciddi zararlara uğrattı, bu zararı bölüşmek adına en azından eski piyasanın yarısına denk gelecek şekilde itemlerimizi alıp yeni sunucuda kullanmak üzere tarafımıza cash veriniz. Bu şekilde adil bir süreç olacağını düşünüyorum. Kendi adıma oyuna yatırdığım miktar 150.00TL civardır. Tabiki bunu kendi isteğimle yaptım lakin size güvendim, güvendik.

Konu silinecekse neden silindiğini belirtebilirseniz, gerekli düzeltmeyi yaparak tekrar açacağım.

youtube/@recepaliparlaktv

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt