Etkinliklerde Yaşanan Oyun Hatalarının Kullanıcılara Yüklenmesi

swatter

Üye
Arkadaşlar bugün mount race etkinliğinde dash skilimden sonra yerin altına girdim ve towna attı. Dolayısıyla ilk 3'e girebilme ihtimalimin olmadığını kimse ileri süremez, bir çok faktör var. Burada yaşanan hata oyun kaynaklı olduğu için benim bir sorumluluğum yok ve telafi ödülü hak etmediğimi kimse iddia edemez.

Attığım ticket sonrasında aldığım yanıt şu şekilde:

"Bu konuda telafi gerçekleştirilememektedir.
Bu hatanın nerede gerçekleştiğini tespit edip farklı karakterlerden bilerek bu bugu yaşayıp telafi isteyen oyuncular yüzünden bu konuda telafi gerçekleştirilememektedir."

Bu konuyla alakalı ortada bir eksiklik, yetersizlik var ve hata üzerinde çalışıp patch çıkarmak yerine yine oyuncular kullanılarak üzeri örtülmesi çok saçma değil mi?

Son düzenleme:

Anthelior

Üye
Aynı şeyi ben de yaşadım geçen gün. Tek tek nasıl tespit edecekler bu sorunu yaşayanları? Gerçi isteseler tespit ederler de uğraşmazlar (haklı olarak) bence. Telafi falan bekleme boşuna.

wolfingen

Üye
Hocam etkinlikler yeni gelmişken ve sunucular bu kadar yoğunken otu b**u bahane bilip her fırsatta yönetim yönetim diye sızlanmamak lazım. Biraz bekleyelim, gözlemlesinler, müdahele etmezlerse hep birlikte protesto edelim.
Yav bismillah 2. gün daha, elbette hesapta olmayan problemler ile karşılaşılacak.
Ben de 1. iken bugta kalıp en başa ışınlanmıştım , evet insanın siniri bozuluyor ama yapacak bişey yok. 1. olsaydım 10 gb vermeyecekti sonuçta :D eğlenmeye çalışın şu etkinliklerde

The Matrix

Üye
Yaşanan yoğunluktan ve bu durumu fırsat bilen oyunculardan dolayı biraz haksızlık yapılmış lakin oyun yönetimine de hak vermek gerekiyor bazı durumlarda. Benzer hatayı dün ilk yarışımda aldım, açıkçası destek bileti bile oluşturma gayretine girmedim. Sunucu açıldığından beri yaşanan hatalardan dolayı kaybettiğim şeyleri yazsam dağ olur bu durumda onların ayıbı olsun.

chrys591

Üye
Hocam etkinlikler yeni gelmişken ve sunucular bu kadar yoğunken otu b**u bahane bilip her fırsatta yönetim yönetim diye sızlanmamak lazım. Biraz bekleyelim, gözlemlesinler, müdahele etmezlerse hep birlikte protesto edelim.
Yav bismillah 2. gün daha, elbette hesapta olmayan problemler ile karşılaşılacak.
Ben de 1. iken bugta kalıp en başa ışınlanmıştım , evet insanın siniri bozuluyor ama yapacak bişey yok. 1. olsaydım 10 gb vermeyecekti sonuçta :D eğlenmeye çalışın şu etkinliklerde
bu event ve bug belki de 1 senedir var farkında mısınız?Aarvad diye sunucu vardı hani?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt