Exp kasma zorluğu hakkında görüşleriniz

Exp kasma zorluğu iyi mi, daha mı kolay, daha mı zor olsun ?

• Kullanılan toplam oy
    75

GrauerWolf

Üye
P2W olmasın ve evet gb satılmasın. Genie tarzı bir şey olmasını desteklemiyorum. Pve çeşitlendirilsin pve kavramı sanıldığının aksine sadece mob keserek exp kasmak değildir bu oyunu sıradanlaştırıp çok fazla tekrara düşürüyor. Level kasmayı zorlaştırmak yerine pve çeşitlendirilip zindanlar getirilirse son leveldan sonra zindanlara girilerek de gayet güzel vakit geçirilebilir.

McihanM

Üye
P2w olmasın,gb satılmasın,ruhbağı gelsin.Hatta trade kapatılsın,para ile ilgili işlemler tek banka üzerinden action house sistemiyle dönsün,üstümüze alamayalım parayı.
Şimdi gülebilirsin.
Kendiniz gibi düşünmeyen çok büyük bir grubun da bu oyunu sabırsızlıkla beklediğini bilmenizi isterim.
Sanırım sen > farmer.
Reis daha demin bir yazmaya başladım durumlar, şartlar, imkanlar hakkında baktım makale olmuş. Sonra neyse dedim vazgeçtim. Tamam farmerim ben öyle olsun :D

underestimated

Üye
Ben Genie tarzı bir şeyin olması taraftarıyım. Bu oyunda bir para item döngüsü olsacaksa bu piramitin en üstünde çalışan veya oyuna harcadığı parayı umursamayan insanlar oluyor genelde. Bu insanların büyük bir çoğunluğununda zamanı yok. Onların son levele bir an önce gelip para harcamaya başlasın ki piramitin alt katmanlarıda yavaştan oluşsun (Farmer, Pazarcı vs.) Net olacağım P2W olmasın, yok GB satılmasın, yok Ruhbağı gelsin muhabbetleri bana çok komik geliyor. Gerçekleri kabullenin eğer bu oyunda para dönmezse hevesini alan kaçar gider, MMORPG'lerde bu durum her zaman domino etkisi yaratır. Bu oyunun senelerce ayakta kalması için para çokomel eğrisi şart malesef :D
iste bahsettigin kitle gitsin knight online oynasin, burasi oyle bir oyun olmayacak yonetim de bunu en bastan beri dile getiririyor item satisini engellemek icin ruh bagi sistemi geliyor, exp kasmak zor, hileler surekli kontrol edilecek, yani sanmiyorum senin dediklerin sadece iste knightta olan seyler boyle dusunuyosan neden burdasin ki bari burayi mahvetmeyin gidin diger oyunu oynamaya devam edin :) item satin alanlar umarim banlanir, umarim boyle tiplere goz actirmazsiniz :) @Vision

Rammstein

Üye
Oyun dünyanın en güzel MMORPG'si olsun ilk level'den son level'e kadar görevler ile getirmediği sürece oyunu oynamam. Robot gibi saatlerce aynı slotta, aynı moblarla uğraşamam. Eğer eski kafa üzerinden gidilecekse Knight Online'ın eliyle pilav yiyen gelenekçi/gerici lokal oyuncu topluluğuyla kalınır, Avrupa oyuncusunu güldürür geri gönderirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt