Klan Arıyorum exzess1v

exzess1v

Üye
selamlar. ben Aydoğan. 25 yaşındayım ve Antalyalıyım. Özel bir hastane grubunda IT Yazılım Destek Uzmanı olarak çalışmaktayım.

Oyun dünyasına 4.5 yaşımda CS 1.1 ile başladım, ilk okulda MMORPG olarak KO'ya başladım gel zaman git zaman FPS oyunlarda profesyonel olarak Dark Passage, Highest gibi takımlarda kaptanlık yaptım. Şu an Valorant yayınları yapıyorum fakat ROW çıktığı zaman ROW yayınına odaklanacağım.

Çok büyük ihtimalle Arcane Mage veya Warrior olarak başlayacağım. Arcane magenin özelliklerini merakla bekliyorum.

Her oyunda olduğu gibi ROW'da da iddialıyım.

Eğer yasak değilse Twitch linkimi aşağıya bıraktım, bana destek olursanız çok sevinirim, covid-19 virüsüne karşı önlem alırsanız daha mutlu olurum :)
Herkese sağlıklı günler ve başarılar.

twitch.tv/exzess1v
(Lüzum halinde Mod tarafından konu düzenlenebilir.)

exzess1v

Üye
Bende Arcane Mageyi bekliyorum. Aynı heyecan bendede var :)
İsim tutmak konusunda kendime çok güvenirim o yüzden çoğunlukla Melee takımlarda oynadım fakat Arcane Mage gibi farklı bir class oynamak istiyorum artık. Duruma göre değişir tabii ki, bir açıklansında :)

Siyah34

Üye
Solo bi karakter olacağı söylüyor. Hayyalerim Mage ve solo dur zaten :)

Tekitekurin

Üye
Espor camiasından çokca dostumuz başlayacak senide görelim aramızda o zaman :)
solo başlayacak ve ekip arıyorsan görüşebiliriz.

exzess1v

Üye
Şu anlık arkadaşlarımla konuşmadım, duruma göre ekiple fakat aksi bir durum olursa iletişime geçerim :)

exzess1v

Üye
Takip ediyorum hocam, tagsiz konu actirmiyordu o yuzden var :) Hoşbuldum, teşekkür ederim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt