Farm Slotlarının Mafyalaşması

Günlük görev sistemi ve dungeon dropları iyileştirilmesi

• Olumlu

• Olumsuz

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

toliconam53

Üye
İyi günler.
Bugün size hayatımda ilk defa bir forum konusu açarak bir şikayetimi dile getirmek istiyorum. Malum oyundaki gibi farm slotlarında çeteler oluşmaya başladı ve bu insanlar slotları haraca bağlamış durumda. Son 1 haftadır hangi slota gitsek önümüze o slotun mafyası çıkıp slotu elimizden aldı. Özellikle dün yaşadığım olaydan sonra bu konuyu açma gereği duydum. 12 kişilik bir ekip (hepsinin elinde +7 arch sword) golem slotlarının çoğunu kapatmışlardı. Yeni savaş haritası geldi oraya girelim desek 60 levelda girip sc basmayan mı dersin, içeri girip afk kalan mı dersin yada bazen hiç içeri girememek mi dersin daha çok eksiği var anlıcağınız. Çözüm olarak oyuna günlük görev sisteminin eklenmesi ve dungeon sisteminin biraz daha iyileştirilmesini teklif ediyorum. (Günlük dungeon yapana şu kadar coin vsvs.).
Bir diğer konu orantısız + basma ve drop oranları. Piyasayı ayakta tutmak için izlediğiniz politika çok yanlış. Ben bir iteme malum oyundaki gibi 50 bin, 100 bin vermek istemiyorum. Merchant açıp bir itemi en ucuz değerinden koymama rağmen satış yapamıyorum. Oyunda bir coin akışı yok anlıcağınız. Kur farkı zaten ortada yurt dışından oynayan arkadaşlarla aramızdaki makas giderek açılıyor. Siz akşama kadar bilgisayarın başında kol çürütürken o insanların sizin zamanınızı satın almasına müsade ederseniz bunun adı oyun oynamak değil çalışmak olur. Ben bu oyunu oynamaya geldim. Drop ve + basma oranlarının iyileştirilip aramızdaki makasın azaltılmasını talep ediyorum.

Son düzenleme:

Anarchyy

Üye
Aynı oyunun grafik halinde gelişmişi oldu aynen bu oyun pazarcısından tut farm slotlarına kadar 15gündür giriş yapmıyorum takip ediyorum sadece arada girip foruma oynamayın kardeşim tepkinizi koyun yol yakınken.

Adamlar pazarda ne item varsa toplamış bile şimdiden bankasında tutuyor birde yayın acıp gösteriyor sitede tlye satıyor.
Diğer oyunda millet sanki pus pahalı diye oynamıyor sanıyorlar millet 50bintlye char dizmemek için burayı seçti burdada durum aynı adamlar 100bine char dizmiş bile hepsi.

melih42

Üye
anvile bulaşma farmada bulaşma 2 side full zarar ata bin gez bu oyunda yapılacak tek şey bu

Blader06

Üye
Oyunda bi runic golemde drop var heralde oradada savaş çıkmış . Drop sistemi bu kadar saçma olabilirdi o slotu sanki bpye özel tasarlamışlar, al burayı rahat dön der gibi bide arc sworth atıyor.Bazen oradan gelen drop dv nin büyük moblarından gelmiyor.En azından arc sword gibi bir itemi şansını runic goleme bu kadar vereceğine arch demon gibi büyük moblara verki görev itemi ile gelen girmesin slota.hc de oyunun büyük mobları kesilmiyor bütün sv runicte. Drop verme konusunda az bi mantıklı davranılsın bu kadarda olmaz

kopil

Üye
Drop sanslarini haritadaki tum slotlara yaymazlarsa ve daha cok mob slotu koymazlarsa, solo yada az kisi ile oynayan kisilerin oyunda yapabilecegi hicbirsey kalmiyor. Drobu olan tum slotlar 7/24 dolu. Kenardan bir mob cekip kesmeye kalksan ona bile tepki gosteriliyor hemen. Koskoca oyunun pvesi 3 4slottan ibaret :) digerleri map bos kalmasin diye bos beles seyler. Farm yapsanda zaten oyunda pazar oldukca durgun. Kimse esya almiyor, oyuncu kaybi buyuk olmali, hergecen gun kanal sayisi dusuyor.
Ama rahat olun oto atak gelecek hersey cozulecek :) :) :) :)

Lady

Üye
Drop sanslarini haritadaki tum slotlara yaymazlarsa ve daha cok mob slotu koymazlarsa, solo yada az kisi ile oynayan kisilerin oyunda yapabilecegi hicbirsey kalmiyor. Drobu olan tum slotlar 7/24 dolu. Kenardan bir mob cekip kesmeye kalksan ona bile tepki gosteriliyor hemen. Koskoca oyunun pvesi 3 4slottan ibaret :) digerleri map bos kalmasin diye bos beles seyler. Farm yapsanda zaten oyunda pazar oldukca durgun. Kimse esya almiyor, oyuncu kaybi buyuk olmali, hergecen gun kanal sayisi dusuyor.
Ama rahat olun oto atak gelecek hersey cozulecek :) :) :) :)
Kesinlikle. 10-50 lvl arası moblar oyuna gereksiz olarak eklenmiş. Kimse onlarla ilgilenmiyor. 25lvl olan direkt oracle-sooth slotlarına gidiyor.
Bunu kimse akıl etmemiş mi oyunun başında? Ya da umursamamışlar sanırım.
Öneri olarak bence kurulan partilerdeki kişiler arasında lvl farkları az olmalı. +-5 gibi mesela. 55lvl olan kişinin partisinde 30 lvl olmamalı.

melih42

Üye
parayı vuran vuruyo gb alanlar siz zenginde olsanız şu devirde şu oyunda gb alıyosanız enayinin önde gidenisiniz bu sw deneme amaçlı ne olcağı belirsiz yazık la gidin aç asgari ücreti insanlara filan yardım edin

HeaveN

Üye
boş ver farm yapma ben bıraktım ful balık tutuyom d

1313designer

Üye
Ya aslında ben uzun yıllar age of conan oynadım. Orada şöyle bi durum vardı zindan ve moblarla uğraşırken ayrı kıyafet ve silah, pk atarken ayrı kıyafet ve silah kullanıyorduk. pk kıyafetleri tier 1, tier 2 , tier 3 şeklindeydi ve drop şeklinde değil tecrübe ve coins şeklindeydi bir zindanın falanca bossundan 3 farklı coin düşürüceksin ve ve belli bir pk tecrübesine ulaşıcaksın ve gidip o coinle pk kıyafet ya da silahın bir parçasını alabileceksin ve bu hiç kolay değildi fakat düzenli oalrak oyun da oynatıyodu , diğer oyuncularla aranda uçuk kaçık farklar olmuyordu ve en önemlisi gerçek para hiç bir işe yaramıyodu. keşke burda da böyle bişi yapılsa en azından diğer oyunla karşılaştırma olayı ortadan kalkar daha özgün bişi olur.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt