Fishing (Balıkçılık) Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey (Güncel Değil!)

mrares

Üye
Gerçekten büyük emek var. Ellerine sağlık
10-20 arası fishing 7.7gün biraz fazlaymış

Ve Cooking 30 için gereken COINS miktarı dudak uçuklatıcı :D
Hiç yanaşmadan devam ediyorum o yüzden :D
Hocam hatta 10-20 arası o coins miktarı. 20-30 arasının tam bir hesabı yapılamaz hem xp leri bilmiyoruz hem de 20 level yemekleri kaç xp veriyor onu da bilmiyorum.

:JonSnow:

Üye
20. seviyeye ulaştım, rare olta ile balık tutuyordum bir şey dikkatimi çekti. Ekranda Perch isimli balığın elde edildiği yazdı ancak envantere gelmedi. Başka bir aralıkta mavi ağzı açık balık elde edildiği yazdı ancak yine envantere gelmedi. Rare oltada bir sorun mu var?

mrares

Üye
20. seviyeye ulaştım rare olta ile balık tutuyordum bir şey dikkatimi çekti. Ekranda Perch isimli balığın elde edildiği yazdı ancak envantere gelmedi. Başka bir aralıkta mavi ağzı açık balık elde edildiği yazdı ancak yine envantere gelmedi. Rare oltada bir sorun mu var?
Yok hocam o hep vardı. Bir şans skalası var. %50 %50 gibi.

feyyazbegen

Üye
Fishing sonunda 20 oldu :D
İçimden bir ses gelecek craft güncellemesi ile bu kadar uğraşı boşuna yaptığımızı söylüyor. Demek istediğim daha kısa sürecek güncellemeden sonra 20 olmak balık düşürmek vs.

mrares

Üye
Fishing sonunda 20 oldu :D
İçimden bir ses gelecek craft güncellemesi ile bu kadar uğraşı boşuna yaptığımızı söylüyor. Demek istediğim daha kısa sürecek güncellemeden sonra 20 olmak balık düşürmek vs.
Yani umarım öyle bir şey olmaz :D Zaten afk kasılan bir şey için daha da kolaylaştırmak saçma.

X A

Üye
Hadgard harici biryerde tutuluyormu balık ?

mrares

Üye
Hadgard harici biryerde tutuluyormu balık ?
Tabii, Protean karakter benimki o nedenle sadece oraları deneyimleyebiliyorum. Protean Kingdom'da da balık tutulacak yerler var ancak Hagard Taş köprüsü her türlü daha karlı ve daha iyi.

feyyazbegen

Üye
20 levelden sonra Rare olta ile Message in a Bottle çıktı . Bu nedir çöp mü?
Açıklamasında bir mesaj içeriyor yazıyor

mrares

Üye
@:JonSnow: Hocam genellikle balıklar dorion 1-2-3-5 gibi pazar sunucularında 2 portal arasında oluyor. Tam town'da merdivenden yukarı çıkmadan da koyan oluyor.

Kazu

Üye
rare fish rod kullanmak için balıkçılık seviyemizin kaç olması gerekmekte?

emre62

Üye
Arkadaşlar şimdi 20 lvl olmak için anladığım kadarıyla rahat 10gun boyunca balık tutmak lazım değil mi ?

MiceS

Üye
20 level olduktan sonra şimdi hangi oltayı kullanacaz. Bunun hakkında net bilgiye sahip kimse var mı ? Piyasada kılıç balığı gibi bir balık gördüm. Balık nemo ya benzeyen bir balık gördüm. Bunlar muhtemelen 20 levelden sonra cıkıyor ama hangi olta ile tutuluyor ?

wultrox

Üye
Level'lar güncellenip bir kaç küçük ayrıntı eklenmiştir.
ben sundiresten oltayı aldım. 100k lık.
galiba 10k lık olan kullanılmıyor buglu.
yeni başladım.
Haddarda sabaha kadar 2 tür tutmuş.
Yanlış bişi yapmıyorum değilmi?
Balıkçılık seviyesi çıktıkça balık çeşidi değişiyor mu ?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt