Fishing (Balıkçılık) Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey (Güncel Değil!)

Rhae

Üye
Hagard taş köprüde 20. seviye oldum ve rare oltayı taktım. Fakat tuttugum baliklarin %60 70i envantere gelmiyor. Yüksek ex balıkları tutuyorum hiç envantere atamiyorum dolayısıyla exden yararlanamıyorum. Common olta ile ne cikiyorsa direk envantere geliyordu ve daha iyi kasiyordu. Rare 21 olunca mi daha verimli oluyor? Yada bu sorunu tek ben mi yaşıyorum balık görünüyor 2 kere ismi geçiyor fakat envantere girmiyor.
Oyun için ticket attım bu durumu.Toplayıcılık seviyesinin herhangi bir ekstra avantajının olmadıgını her seviyede yakalama şansının eşit oldugunu söylediler

JACCOLD

Üye
Balıkçılık seviyesi 1-10 arası en iyi yer olarak bir yer göstermişsiniz fakat Taarron camp'da daha çok exp geliyor sanki ? 200exp veren yengeç tutuluyor orada ama onu da biliyor musunuz bunu bilerek mi orayı söylediniz ona göre bizde sizin dediğiniz yere gidelim :D

thedarga

Üye
Balıkçılık seviyesi 1-10 arası en iyi yer olarak bir yer göstermişsiniz fakat Taarron camp'da daha çok exp geliyor sanki ? 200exp veren yengeç tutuluyor orada ama onu da biliyor musunuz bunu bilerek mi orayı söylediniz ona göre bizde sizin dediğiniz yere gidelim :D
evet 1-20 lvl arası orda durman senin için daha iyi. haggard diyorlar ama alakası yok saatte 3-4k fazla exp alabiliyorsun orda. + tarron camp ın yanındaki köprüyü bir dene 1 çeşit mavi balık atıyor olması gerekiyor

ttfive

Üye
Balık piyasası inanılmaz düşük şuan da tekrar düzelme olur mu?

mrares

Üye
Arkadaşlar selam, kusuruma bakmayın bir süre yoktum (2 hafta kadar). Yarın müsait olduğumda çok büyük güncellemeler yapacağım hem balıkçılık hem de diğer meslekler için hepsini güncelleyeceğim rehber altında. Teşekkür ederim ilginiz için.

Vioneeraa

Üye
Emeğine sağlık.
Gördüğüm en yararlı bilgilendirme rehberi olmuş dostum.
Foruma sen gibi güzel insanlar lazım.
Teşekkür ederiz

SREMM

Üye
ellerine sağlık kardeşim çok yararlı bi paylaşım olmuş teşekkür ederim

mrares

Üye
Level'ler ve XP'ler tamamıyla güncellenmiştir. Maksimum balıkçılık seviyesi 40'tır.

lacosanostra

Üye
Selam bir sorum var arkadaşlar balıkçılık 10 level oldu , hangi slotta ve hangi olta ile balık tutmalıyım yardımcı olurmusunuz lütfen ?

mrares

Üye
Selam bir sorum var balıkçılık 10 level oldu , hangi slotta ve hangi olta ile balık tutmalıyım yardımcı olurmusun lütfen ?

Balıkçılığa 1. seviyeden başlayacaksanız kesinlikle sizi en hızlı 10. Seviye'ye kasacak olan slot şu dur;
Elinizde 2. Seviye Uncommon Olta olmak zorundadır.

Balıkçılığı 10. seviyeye getirdiyseniz ve 59 level değilseniz şu slotta durabilirsiniz;
Bu slotta elinizde 1. Seviye Common Olta olmak zorundadır. Sadece 1. Seviye Olta ile burada 2. Seviye Balık tutabilirsiniz.

2. Seviye balıklar da şöyledir;
Burada bulunan Salmon ve Perch balıklarını ister Cooking seviyesi kasmak için 10. Seviye Cooking'den sonra yemeğini yapabilirsiniz ya da isterseniz de pazarda satıp kendinize kazanç elde edebilirsiniz.

Eğer 59 level üstündeyseniz Hagard'a gidip orada bulunan
TAŞ köprüde Fishing yapabilirsiniz. Bu gösterdiğim bölgeye göre bir tık daha fazla 2. Seviye balık atmaktadır.

RickSancheZz

Üye
Selam bir sorum var balıkçılık 10 level oldu , hangi slotta ve hangi olta ile balık tutmalıyım yardımcı olurmusun lütfen ?

Selamlar, lütfen yanlış anlama terslemek amacıyla yazmıyorum,
karşılık beklemeden emek verilerek bir rehber hazırlanmış ama konuyu okumadan soru soruyorsun, konu içeriğinde sorduğun sorunun cevabı var, verilen emeği tek cümlede çöpe atmış gibisin.

mrares

Üye
Arkadaşlar yakında şu gibi bilgiler de eklenecek;
Örneğin;
Balık Slotu: Hagard Taş Köprü
Hangi Olta ile balık tutuldu: Epic Olta
Saatlik XP getirisi: 20000
6 Saatlik Farm sonucu düşen balıklar:

Gibi tüm balık slotları için bilgileri ekleyeceğim.

Ayrıca şu anda oyunda bulunan tüm balıkların resimleri ve isimleriyle bir tablo da oluşturacağım. Tamamlandığı zaman tekrardan bildiri yaparım.

lacosanostra

Üye
Selamlar, lütfen yanlış anlama terslemek amacıyla yazmıyorum,
karşılık beklemeden emek verilerek bir rehber hazırlanmış ama konuyu okumadan soru soruyorsun, konu içeriğinde sorduğun sorunun cevabı var, verilen emeği tek cümlede çöpe atmış gibisin.
Haklısın demek isterdim ama göründüğü gibi değil durum :) 10 level oldum ve haddar taş köprüye gidip balık tutmaya çalıştığımda en düşük oltayı sadece kullanabiliyorum. Tam sorum 10 levelde hangi oltayla nerede balık tutmam gerekiyor olacaktı.

mrares

Üye
Haklısın demek isterdim ama göründüğü gibi değil durum :) 10 level oldum ve haddar taş köprüye gidip balık tutmaya çalıştığımda en düşük oltayı sadece kullanabiliyorum. Tam sorum 10 levelde hangi oltayla nerede balık tutmam gerekiyor olacaktı.
Çok detaylı bir güncelleme getireceğim konuya herkes kendisi istediği lokasyonu bütün bilgileriyle seçebilsin diye. Ancak hazırlaması uzun sürüyor. O konu hazırlanana kadar 10 leveldeyken haddar taş köprüde 10.000 Gold'luk Common olta ile balık tutabilirsiniz. 20 Level olduktan sonra ise 1.000.000 Gold'luk olta ile tutabilirsiniz aynı lokasyonda.

pump41

Üye

Ekli dosyalar

• balık.jpg
    balık.jpg
    2.7 KB · Görüntüleme: 63

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt