Genel Revizyon Önerileri

Question-X

Üye
Aşağıdaki revizyon önerilerini ilk okuduğunuzda yadırgayabilirsiniz lakin günün sonunda ciddi fayda sağlıycaktır her anlamda.(y)

Royal Premium:

-30 Günlük Pet Eklenmesi

-Verilen "Pet" Ve Bineklerin Ticket Şeklinde Olması Ve Kullanıcının Kendi İsteği Pet Ve Bineği Mağzadan Alması.

-Günlük Verilen Ücretsiz ROW un 2 Saatten 6 Saate Çıkarılması.

-1 Adet Envanter Genişlemesi.

-30 Günlük Pelerin Ticket.

-30 Günlük Kanat Ticket.

-30 Günlük Kostüm Ticket.

-2X 30 Günlük Matta Ticket.

-30 Günlük Weapon Effect Ticket (Bu İlerde Gelicek Silah Skinleri İçin Büyük İhtimal İle)

Genel Revizyonlar:

-Takılardaki ve Silahlardaki Class % Damage Bonusların Genelleştirilmesi(+Revize) Veya Kaldırılması.

-Item Parlama Efektinin Giyilen Kostümlere Aktarılması.

-Item Durability Sisteminin Oyundan Kaldırılması.

-Kostüm Görüntülerinin Revize Edilmesi , Büyük Çoğunluğu Kötü , Özellikle Erkek Kostümleri.

-Emojlerin Ücretsiz Hale Getirilmesi.(Dance vs.)

-Royal Premium un 12 Aylık Versyonun Olması.(Biraz Daha Uygun Fiyat)

-Royal Premium Dışında Diğer Premium un Kaldırılması , Royal inde İsmi Premium Olarak Değiştirilebilir.(Bu Aslında Aylık Ödeme Üstü Kapalı Olarak)

-Footprint Kozmetik Slotunun Kaldırılması.(Suyunu Çıkarmanın Alemi Yok, Çin Bazlı Mobil Oyunlarda Olan Şeyler)

-Badge Kozmetik Slotunun Teke İndirilmesi.

-Kostümlerin Baz Hallerinden Tüm Bonusların Kaldırılması , Kullanıcı HP vs.. İstediğini Kendi Basabiliyor Artık Sonuçta.

-NFT Eşyaların Görüntüsel Olarak Mağzaya Eklenmesi Ve NFT Sisteminin Oyundan Banlanması.Hali Hazırdaki Eşyaların Bonuslarının Sıfırlanması Ve 30 Gün Expire Süresi Eklenmesi.

-Roco Coin (Fantasy) vs. Bu Tarz Sistemlerin Oyundan Kaldırılması Ve Buna Bağlı Mağza Eşyalarının Cash İle Alınabilir Hale Getirilmesi.

takosta

Üye
Mevcut duyurdukları ve aldırdıkları premıum bonuslarını sabıt tutsunlarda, ondan sonra bunları çalışsınlar boşver öneriyi.
En son guncellemede %20 craft exp %10a ındırdıler sonra tepkı gosterınce hata dedıler.
ve buyuk harflerle HALA DUZELTMEDILER.
Bugun craftcıya kan doğradılar, yarında exp ve bonuslara sonrada hediyelere. En son bir bakmışsın hiçbir değeri olmayan şeye 300 tl vermişsin. Boşver dostum öneri istek yaramıyor. Söylenilen hatayı bile 1 hafta 10 gündür düzeltemediler, telafisi bile yok çok komik gidiyor oyun, allaha emanet.

Crafter DendroctonuS

Üye
Hepsine katılıyorum ama en fazla Roco Coin (Fantasy) vs. Bu Tarz Sistemlerin Oyundan Kaldırılması Ve Buna Bağlı Mağza Eşyalarının Cash İle Alınabilir Hale Getirilmesi. buna katılıyorum benim coin sistemiyle işim yok ben de almak istiyorum ama alamıyorum

JaxSui

J
Arkadaşlar oyun blockchain sistemine bağlı. Roco token bu şirketin coini. Bu dediğiniz zaten olamaz. Hatta daha fazla market ürünü roco token ile satılmalı ve drop olarak da daha fazla roco token düşmeli...

ClyDeBorrow

Üye
Mevcut duyurdukları ve aldırdıkları premıum bonuslarını sabıt tutsunlarda, ondan sonra bunları çalışsınlar boşver öneriyi.
En son guncellemede %20 craft exp %10a ındırdıler sonra tepkı gosterınce hata dedıler.
ve buyuk harflerle HALA DUZELTMEDILER.
Bugun craftcıya kan doğradılar, yarında exp ve bonuslara sonrada hediyelere. En son bir bakmışsın hiçbir değeri olmayan şeye 300 tl vermişsin. Boşver dostum öneri istek yaramıyor. Söylenilen hatayı bile 1 hafta 10 gündür düzeltemediler, telafisi bile yok çok komik gidiyor oyun, allaha emanet.
sırf craft %20 var diye royal pre aldım şimdi hiç bir işime yaramıyor. çok üzücü ve güven kırıcı oldu bu yaptıkları.

Son düzenleme:

takosta

Üye
saldık iyice saten. yorumumuzu sitemimizi dile getirince de düzeltcekler gankaaaa oyunu kotuleme qankaaaa diyolar sacma sapan. ulan 12 gun oldu bı eskı halıne bonusuna getıremedıler. pre bıtınce ne yapcam o bırıktırdıgım materyallerı. ne ıse yarıcak bonus olmadımı.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt