Gizlice Düşürülen Drop Oranları

gamion596

Üye
Merhaba arkadaşlar bugün gerçekten farm atmayı özlemiştim farm premium'un süreside varken dedim aarvad'da çar dizeyim zaten hazır 85 level çarım varken. Farm premium ilk çıktığı zamanlarda Hagard slotları saatlik 6m + sc bırakırdı. (Yotube'da yüzlerce videoya bakabilirsiniz ama zamanlarına dikkat edin Ocak ayının 3.haftasını geçmesin)

Ben o zamanlarda çok farm atmıştım biliyorum hangi slotun ne bırakacağını. Bi girdim %50 düşürülmüş şu an o saatlik 6m bırakan slotların hepsi 3m bırakıyor. Ancient itemlerin satıcıya satılan değerleri dehşet düşmüş.(50k'ya sattım. Eskiler bilir ancient demek 120k dan başlangıç demekti.)

Ne desem bilemedim sırf 8 pclere karşı yapılmış bir şey ama onlara başka türlü müdahale etmiyorken(ip sınır mesela) drop oranlarını düşürmek bana saygısızca geldi çünkü farm premiumsuz farm atıyorum hissi geldi. Şu an hagard'da farm tam farm premium öncesinde Royal ve Elite premium varken bu slotlar 3m bırakırdı tam o durumda.

Agaragambi

Üye
Zindandan en son 10 gün önce filan skill book aldım su an pre de bitti toplayıcılık takılıyorum drop işi hikaye artık slot bulacaksın da birkaç saat takılacaksın da drop belki atacak

MusTi

Rise Online World Mod Team
Senior Moderatör
Buff veya nerf gibi durumlarla ilgili detayları güncelleme notlarında bulabilirsiniz.
Oyunda RNG sistemi olduğu unutmayalım.

Nazgul

Üye
İlk farm prede pek çok uniq item drobu aldım. En son aldığım farm prenin bitmesine 3 gün kaldı. Kayda değer hiçbir şey atmadı kesinlikle droplar değişmiş. Skill book bile eskisi gibi atmıyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt