Global Chat Neden Kapanıyor?

DULBIRAKAN

Üye
75 lvl olduğumuz zaman bu global chatin kapanması hakkında mantıklı bir yorum yapacak olan var mıdır? Düşünüyorum düşünüyorum böyle saçma bir şeyi neden ve niye düşünüp uyguladıklarını anlamıyorum. Ha 75 lvller toplanıp beraber farm yaparak çoklu pcleri engellemesinler diye düşünüldüyse çok mantıklı. Globalin 75 de kapanması oyun zevkini ciddi anlamda baltalayan ve 75 olan çoğu kişinin oyundan soğumasına sebebiyet veren bomboş bir şey. Global olmadığı için eğer hazırda ekibin yoksa dg, pk ve farm için ekip bulman çok ciddi anlamda zorlaşıyor. Bunu da geçtim bir online oyunun en keyifli kısmı olan chat muhabbetlerini komple engellediği için insan pek çok kişi ile mmorpg oynamıyor da tek başına bir rpg oyun oynuyor gibi hissediyor. Yani bir oyunda son lvle gelenler chate yazmasınlar fikrini nerede gördünüz de aa çok mantıklı diyerek bu oyuna koydunuz ve bunu ne amaçla yaptınız merak etmekteyim? Bundan tek fayda sağlayanların çoklu pcler olduğunu gördükçe insan kötü düşünmeden edemiyor. Umarım bunun bir hata olduğu anlaşılıp bir güncelleme ile bu kaldırılır.

Nisshe

Moderator
Merhaba Global Chat oyuna yeni başlayıp oyuna takıldığı yerleri soran ve EXP Party arayan oyuncularımız için tasarlanmıştır. 75 Level olduğunuzda oyunun şuanki en son leveline ulaştığınız için malesef kullanamazsınız. MMORPG tarzındaki oyunlar diğer insanlarla kaynaşabileceğiniz oyun tarzlarıdır. Diğer oyuncularla etkileşime girerek Party arayabilirsiniz. Bunun için oyun içinde Bağır chat kanalını kullanabilir yada Party Matching sisteminden diğer oyuncularla eşleşebilirsiniz.

mevzi

Yeni Üye
Nisshe Selam,

Bu durumda 85 level cap getireleceği zamanda, aynı güncellemede Global Chat kısıtlamasının da 85 levela çıkması gerektiğini yetkili kişilere iletir misiniz?
Çünkü muhtemelen ekibiniz bu problemi öngöremeyecek ve bir sonraki güncellemede getirilecek.

İyi çalışmalar.

DULBIRAKAN

Üye
Merhaba Global Chat oyuna yeni başlayıp oyuna takıldığı yerleri soran ve EXP Party arayan oyuncularımız için tasarlanmıştır. 75 Level olduğunuzda oyunun şuanki en son leveline ulaştığınız için malesef kullanamazsınız. MMORPG tarzındaki oyunlar diğer insanlarla kaynaşabileceğiniz oyun tarzlarıdır. Diğer oyuncularla etkileşime girerek Party arayabilirsiniz. Bunun için oyun içinde Bağır chat kanalını kullanabilir yada Party Matching sisteminden diğer oyuncularla eşleşebilirsiniz.
Kendi kendinizle çelişmektesiniz. Diğer oyuncularla etkileşime girmek için elimdeki en etkili kaynağı kısıtlayarak party aramama ve etkileşime girmeme engel oluyorsunuz. Kaldı ki dediğiniz gibi gelişmekte olan bir oyuncu oyunla ilgili sorularını halihazırda gelişmiş birine sormak isteyecektir. Siz en iyi bilgi kaynağı olan son lvlların gelişmekte olan oyuncularla da iletişimini koparmaktasınız. Global sakinlediği için oyunun oyuncu sayısı da normalden çok daha azmış gibi görünmekte. Bunun herhangi bir oyuncunun lehine bir sistem olduğunu düşünmüyorum. Oyun içinde de buna dair oldukça fazla sitem duymaktayım.

AntiC4

Yeni Üye
Bunun sebebini bir gece uyumadan once bende dusundum hic bir mantikli aciklamasini bulamadim. Millet oradan pazar yapiyor ama ben cz de arch demona atacker araniyor yazamiyorum

DULBIRAKAN

Üye
Bunun sebebini bir gece uyumadan once bende dusundum hic bir mantikli aciklamasini bulamadim. Millet oradan pazar yapiyor ama ben cz de arch demona atacker araniyor yazamiyorum
Yok kankam anlamıyorum oyunda o kadar çok tat kaçıran böyle düşüncesizce şeyler var ki ellerindeki elması çamura atmış gibiler. Üstüne üstlük mantıklı açıklaması olmayan bu durumlarda da direniyorlar. Zindanın inci mantığı da saçma dedik; zindan mekaniği değişmeyecek, değişmeyecek dediler tak bir anda değiştirdiler. E ne oldu? Net şekilde reddetmek yerine bizimle beraber tartışıp mantıksızsa evet üzerinde çalışalım, mantıklıysa da şu şu konulardan dolayı mantıklıdır açıklaması yapılsa daha mı kötü?

BioGia

Üye
Arkadaşın dediği gibi 75 level oldukdan sonra resmen oyundan soğudum. Bu sayede slot mafyaları daha cok iş yapmaktadır. Bizde kendi imkanlarıyla kasanlar olarak global kapandıgı için ne party bulabiliyoruz ne başka birşey resmen soğudum oyundan artık giresim gelmiyor bazen giriyorum bırakıp geri cıkıyorum sinirden

BioGia

Üye
Ne Party bulabiliyorum ne başka birşey ne yapacağım ben şuan towna bıraktım charı öyle bekliyor bunun için mi kastık ben anlamadım keşke 74 de felan kalsaydık

Nisshe

Moderator
Nisshe Selam,

Bu durumda 85 level cap getireleceği zamanda, aynı güncellemede Global Chat kısıtlamasının da 85 levela çıkması gerektiğini yetkili kişilere iletir misiniz?
Çünkü muhtemelen ekibiniz bu problemi öngöremeyecek ve bir sonraki güncellemede getirilecek.

İyi çalışmalar.
Merhaba eski sunucumuz olan Aarvard sunucusunda Global Chat aralığı 1-84 Level arasındadır. Muhtemelen yeni olan Galia ve Mantis sunucularına 85 Cap geldiğinde Global Chat sınırı 1-84 Level olarak güncellenecektir.

BioGia

Üye
Merhaba eski sunucumuz olan Aarvard sunucusunda Global Chat aralığı 1-84 Level arasındadır. Muhtemelen yeni olan Galia ve Mantis sunucularına 85 Cap geldiğinde Global Chat sınırı 1-84 Level olarak güncellenecektir.
Mantıklı bir açıklamanız hala yok ya 85 oldugumda da aynı hesap olacak 75 lvl oldum bekliorum ben hala bir baltaya sap olamadık yani diyinki bundan bundan onuda demiyoprsunuz yok bizim oyunumuz şöyle vallahi billahi böyle devam ederse bırakacağım ya alt tarafı chat acılacak sizden insanlar dünyaları istemiyor ki paramı istiyoruz sizden sanki

BioGia

Üye
Ne yapalım yani 85 cap gelene kadar oyuna mı girmeyelim ne kadar güzel bir açıklama yaptınız cok teşekkürler ya robot gibisiniz aynı

soulgrisman

Üye
oynadığımdan buyana küfürleşmeden biten bir grup zindan a denk gelmedim. daha bir çok örnek de yazarım. ısrarla kendisine laf söyletmek için resmen çaba sarf eden bir oyuncu kitleniz var.. belki konuyla alakasız ama cevabınız da ki bölüm gülümsetti.
not: global chat üzerinden ticaret yasak deniyor ama hala yazan yazıyor.

Son düzenleme:

DULBIRAKAN

Üye
oynadığımdan buyana küfürleşmeden biten bir grup zindan a denk gelmedim. daha bir çok örnek de yazarım. ısrarla kendisine laf söyletmek için resmen çaba sarf eden bir oyuncu kitleniz var.. belki konuyla alakasız ama cevabınız da ki bölüm gülümsetti.
Pk da ve farmda da aynı brom. Bazen güç bela ekip topluyorsun adamın teki işe yaramaz ama tekrar adam bulmakla kim uğraşacak deyip atamıyorsun adamı. DG için dv 1 de kim denk gelirse onu almak zorunda kalıyorsun oyun genelinde kimseyi arayamıyorsun. Heroic geldi millet kan ağlıyor adam bulunmuyor bir türlü. Sohbetin kapalı olması her şekilde saçmalık da anlatamıyoruz sanırım yönetime.

SELOXER

Üye
75 levellere özel global chat istiyor community. Bu global chat kanalını tıpkı 75 levellere kapattığınız gibi 75 level altı şövalyelere kapatırsınız ve 75 level şövalyeler hem pk hem farm partileri ve clanları kurabilir etkileşim max seviyeye çıkar. Sırf global chat yok diye premium alamıyorum etkinlik girip çıkıyorum çünkü oyunda yapabilecek bişey kalmadı benim için ne farm ne ex. Pk yıda online sürem az diye sıralama için uğraşacak kadar işsiz değilim.

uzo

Yeni Üye
75 lvlde global chatin kapanmasını mantıklı bulan row yetkilileri > Düz dünyacılar > Aya duble yol yapılacağına inanan halk. Sıralama böyle.

Bu fikri düşünen adam, düşünenin bu fikrini paylaştığı adam, bu fikrin geçtiği kurul, bu fikri oyuna implement eden developer, oyuncuların negatif geri beslemelerine rağmen savunmaya çalışan adminler. Silsile halinde inanılmaz bir akıl tutulması dizgisi bu.

Luq

Yeni Üye
Harbi çok saçma bir sistem en kısa zamanda çözüm bulunması gerekiyor hic olmadı 75 ler ke di arasında bir chat bölümü olsun ordan pt arayalım 75 oldum olalı farm pt bulamadım oyun ciddi ciddi soğutuyor bu durum

darkonix

Yeni Üye
Kesinlikle bu düzeltilmeli 75 olduğun zaman rise online dünyasından kopuyorsun bildiğin..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt