Gold-Exp-Hız Bonus Limitleri

Thymus91

Üye
Merhaba arkadaslar ben şunu öğrenmek istiyorum bilgisi olan ya da bir yerde yazısı görüntüsü olan güncel gold-exp-hız bonusları maksimum seviyeye nasıl getirebilirim.
bir örnek ile açıklayabilirsem örnegin max %25 coins bonusu ben nasıl maxlayabilirim
diger örnek mesela ben odunculukta max %50 exp ve %50 hız bonusunu nasıl elde edebilirim.

kulaktan duyma bilgilerim var ama ne kadar dogru bilmiyorum bilen arkadaslardan bu 3 olay ile ilgili bilgi istiyorum.Yani ben charımı max. verimlilikte nasıl çalıştırabilirim ne gibi yatırımlar harcamalar yapmam gerek neler basmalıyım veya neler tüketmeliyim gibi v.s

Anthelior

Üye
Alabildiğin bütün bonusları alacaksın işte? Atıyorum exp bonusunu full'lemek için EXP Premium alırsın, kostümlere de EXP bonusu basarsın. Üstüne EXP scroll kullanırsın.

Ek olarak örneğin Warrior'san Brutal Impaler, INT Priest'sen Annihilator, Assassin'sen (piyasada varsa) Greed gibi EXP veren silahları kullanabilirsin.

Ayrıca şu an piyasada yok sanırım ama Crafted ve Enhanced Heavy Plate zırhlar da +7 (Crafted) ve +6 (Enhanced) set halinde giyersen EXP ve Coin bonusu veriyor.

Birçok bonus alma yöntemi mevcut. Sana hangisi lazımsa onları uygulayacaksın bu kadar basit.

wolfingen

Üye
Alabildiğin bütün bonusları alacaksın işte? Atıyorum exp bonusunu full'lemek için EXP Premium alırsın, kostümlere de EXP bonusu basarsın. Üstüne EXP scroll kullanırsın.

Ek olarak örneğin Warrior'san Brutal Impaler, INT Priest'sen Annihilator, Assassin'sen (piyasada varsa) Greed gibi EXP veren silahları kullanabilirsin.

Ayrıca şu an piyasada yok sanırım ama Crafted ve Enhanced Heavy Plate zırhlar da +7 (Crafted) ve +6 (Enhanced) set halinde giyersen EXP ve Coin bonusu veriyor.

Birçok bonus alma yöntemi mevcut. Sana hangisi lazımsa onları uygulayacaksın bu kadar basit.
Dostum adam atıyorum ve örneğin ile başlayan cevap aramıyor:) bonuslarını fulleyeceksin ne demek ?? Nasıl fulleyeceğini anlat biliyorsan hepimiz faydalanalım

Anthelior

Üye
Dostum adam atıyorum ve örneğin ile başlayan cevap aramıyor:) bonuslarını fulleyeceksin ne demek ?? Nasıl fulleyeceğini anlat biliyorsan hepimiz faydalanalım
Örnek vermeden nasıl bir şey anlatmamı bekliyorsunuz? Oyunda EXP bonusu elde etmenin bir çok yolu var bunları "örnek vererek" sıraladım, adam atıyorum ve örneğin ile başlayan cevap aramıyor diyorsunuz, bu neyin kafası :D

Nasıl fulleyeceğini anlat biliyorsan hepimiz faydalanım diyorsun, zaten bunları kullanarak full'lüyorsun, anlamadığınız ne ben de onu anlamadım.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt