Öneri Gördüğüm ve Düzeltilmesinin Uygun Olacağını Düşündüğüm Bazı Şeyler

neddaniel

Üye
Katılım
19 Kas 2020
Mesajlar
21
Puanları
3
Merhaba;

Öncelikle oyunu bu aşamaya getirip bizimle paylaştığınız için teşekkürler. Aklıma geldikçe bu başlığa ekleyeceğim maddelerle biraz daha iyileştirilmesi mümkün olan noktalar var.

# İlk olarak oyundaki optimizasyon kişi sayısı az olan yerlere ilerledikçe benim bilgisayarımda düzeliyor ancak toplanma noktası olan yerlerde aşırı derece de kırılmalar olabiliyor.

# Normal yazı "Enter" ile basıldığında Nickname altında gözüken metinin başı ve sonu gözükmüyor. Örneğin yürürken enter'a basıp bir yazı yazdığımda ekranda nickname'in altında başı ve sonu gözükmemesi.

#Training Sword alma göreviyle ilgili olarak örneğin 1 level Training Sword'u aldığımda görevi sayıyor. Sonra inventory'de bekleyen bu sword'a artı basmak için götürdüğümde ve +1 bastığımda +2 görevi onaylanırken, 1 Level Training Sword'un onaylanan görevi düşüyor. +2'ye basıldığında görev düşüyor kısacası.

#Oyuna gir çık yaptığımda FPS sayacı kapanıyor. Açık kalması daha makul olur sanırım.

# Yeni başlayanlar için (aslında herkes) yönlendirici ve bariz bir şekilde belli olan bir görev anlatım maskotu olması daha mantıklı olabilir. Hala kanat bulmaya çalışıyorum. Yönlendirmeli göstergeler daha mantıklı olabilir. Göreve giderken yerde çıkan mavi yönlendirmeden bahsetmiyorum tabi.

Ekleme ;

# Pet üzerinde iken pot basılamıyor.

# Inventory'e otomatik düzenleme butonu eklenmesi gerekir diye düşünüyorum.

# U'ya basıldığında gelen Karakter Bilgilendirmesi ekranında Clan sekmesi'ne tıklandığında oluşan boyut değişikliği estetik durmuyor. Düzenlenebilir.

# Greenmore Aiden Examining Dark Magic görevini teslim ederken (Broken Sword topladığımız) inventory boş olmasına rağmen full diyor. (Şimdi fark ettim ki vereceği level arttırma parşömenine tıklamadan görevi kabul etmiyor. Parşömene tıklayarak görev kabul oluyor.)

# Narungard Dungeons'da teleportları bulmak gerçekten zor. Teleport kullanılmak istendiğinde tıkladığımız belli olmuyor. Teleportlar seçildiğinde etrafında bir ışık halesi belirebilir. Küçük bir sarı halka beliriyor ancak çimeni ve taban yüksekliği farklı olan zeminlerde görünmüyor, harita altında kalıyor.
 
Son düzenleme:

neddaniel

Üye
Katılım
19 Kas 2020
Mesajlar
21
Puanları
3
Dorion'dan Lunaskar Town'una geçtiğimde haritada yer belli olmuyor. Bölgelerin isimleri mutlaka harita üzerinde de yazmalı. Örneğin Elenia'ya gidene kadar canım çıktı. Teleport üzerinde adı yazıyor ama gitmek istediğim yer orası mı değil mi diye kırk takla atıyorum. Haritaya lütfen alanların adını ekleyin.
 

neddaniel

Üye
Katılım
19 Kas 2020
Mesajlar
21
Puanları
3
- Bazı yaratıklar öldürüldükten sonra yerine yenisi gelirken görüntüsü gelmiyor. Yani Z'ye takılıyor, canı görünüyor ancak adı ve kendisi görünmüyor. Z ve skill ile kesilebiliyor. Bugün 2.ye karşılaştığım bir sorun.
 

Ekli dosyalar

  • za.png
    za.png
    5.3 MB · Görüntüleme: 34

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt