Öneri Görev Sistemi Ve Kullanıcı Deneyimi

Bright Lord

Üye
"Runes Of Magic" in görev sistemine bakmanız tavsiye edilir, kullanıcı deneyimi(görev açıklamaları, yönlendirmesi, haritada gösterişi vs.) ve yapı olarak oldukça başarılı.

Steam Link

DeadRose

Üye
Runes of Magic oynamış birini görmek güzel, kendisi hali hazırda wow klon kategorisinde olup orijinalinden esinlenilmesi daha doğru. Fakat şahsen kompleks görevler olacağını zannetmiyorum (özellikle dil desteği göz önüne alındığında).

Aziz

Üye
"Runes Of Magic" in görev sistemine bakmanız tavsiye edilir, kullanıcı deneyimi(görev açıklamaları, yönlendirmesi, haritada gösterişi vs.) ve yapı olarak oldukça başarılı.

Steam Link
Süreci iyice uzatacaktır. İngilizce ve Türkçe hikayeler yapması bile günleri alır. İlerleyen zamanda güzel görevlerin ekleneceği kanısındayım. 1-2 sene sonra oyuna başlayan yeni bir oyuncu bizim başladığımız noktadan daha zevkli başlayacağını düşünüyorum.

NizaMulMulk29

Üye
Süreci iyice uzatacaktır. İngilizce ve Türkçe hikayeler yapması bile günleri alır. İlerleyen zamanda güzel görevlerin ekleneceği kanısındayım. 1-2 sene sonra oyuna başlayan yeni bir oyuncu bizim başladığımız noktadan daha zevkli başlayacağını düşünüyorum.
Zaten genelde bu hep böyle olur. Resmî açılıştan 1 sene sonra tam anlamı ile oturacağını düşünüyorum

noreplay

Üye
oyunun global olması açısından ilk olarak ingilizce versiyonun gelişmesi daha mantıklı olacaktır.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt