Grafi̇k Sorununa Çözüm Bulamıyorum Yardımm!!

Capo_Dei_CapielCai

Yeni Üye
Herkese iyi forumlar
Bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var ve bu konu hakkında yanlış anlaşılmamak adına daha önce ticket attım discord ve oyun üzerinden birden fazla yetkili ile görüştüm hepsi ellerinden geleni yaptılar fakat genel bir sorun olmadığı için sorunun net çözümünü bilmiyorlar bir çok öneride bulundular fakat tüm önerileri denememe rağmen bir çözüme ulaşamadım.
Sorunu şöyle açıklayarak başlıyorum ekran kartı sürücümü silip yükledim
tüm güncellemelerimi haftalık olarak takip ediyorum
oyun içerisinde maksimum performans, maksimum güç yada otomatik ayarları kullanarak hatta tüm varyasyonları çeşitli şekilde deneyerek çözüm bulmaya çalıştım
bilgisayarıma format attım
tüm driverlarım güncel
drx 11 ve drx 12 de dosya kontrolu yaparak da denedim
oyunu silip tekrar yükledim
ekran kartım Nvdıa 2060 süper işlemcim amd ryzen ve 32 gb ram kullanıyorum

MÖNİTÖR ASUS TUF 27″ VG27AQZ 165Hz​

bilgisayarıma format attım temizlik yaptım yine sonuç alamadım
kapalı betada oynarken de aynı sorunu yaşıyordum hala devam ediyor
SORUN ŞU: SADECE NARUNGARD DUNGEON VE BİNEK YARIŞI HARİTALARINDA GRAFİK KIRILMASI YAŞIYORUM VE EKRAN YEMYEŞİL OLUYOR BİLGİSAYAR İÇİ SCREENSHOT ALDIĞIMDA DA GÖRÜNTÜ BU ŞEKİLDE YANSIYOR VİDEO ALDIĞIMDA DA AYNI ŞEKİLDE BİR OPTİMİZASYON SORUNU YAŞIYORUM RESİMDE EKLEDİĞİM GİBİ FPS E BAKARSANIZ 150-170 BANDINDA NE DENEDİYSEM OLMADI LÜTFEEN BANA YARDIMCI OLUNNN!!!!

Ekli dosyalar

• IMG-20240110-WA0010.jpg
    IMG-20240110-WA0010.jpg
    227 KB · Görüntüleme: 66

Karahan

Yeni Üye
sorunun yazılımsal olduğundan emin misin? Ramlerin dual channel ise tek slot ram deneyebilirsin, çevrenden ödünç ram, ekran kartı bulabilirsen deneyerek problemin hangi parçada olduğunu deneyebilirsin (tabi sorun yazılımsal mı donanımsal mı bilmiyoruz).

Capo_Dei_CapielCai

Yeni Üye
sorunun yazılımsal olduğundan emin misin? Ramlerin dual channel ise tek slot ram deneyebilirsin, çevrenden ödünç ram, ekran kartı bulabilirsen deneyerek problemin hangi parçada olduğunu deneyebilirsin (tabi sorun yazılımsal mı donanımsal mı bilmiyoruz).
Ram tek slot ekran kartı bulacak çevremde vaktimde yok malesef ama sorun donanımsal diye tahmin ediyorum net bir çözümü bulamadım bulunca yazacağım zaten bugun son bir optımızasyon çalışması yapacağım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt