DUYURU [Güncelleme Notu] 3.0.0 Meslek Güncellemesi

ZazaCapitan

Üye
Arkeoloji için kazı alanları haritalara eklendi.
Eklendi mi eklenicek mi?
şuanda haritada böyle bir şey yok bilgi verebilir misiniz.

mrares

Üye
Ya arkadaşlar böyle saçma bir fikir olabilir mi? Herkes riskini alarak başladı bu oyuna. Siz gittiniz level kastınız item kastınız char kastınız para kastınız olmadı tlye çevirdiniz. Biz de gittik craft kastık. İTEM İTEEEĞĞĞMM diye bağıracağınıza o zaman kassaydınız sizde craftı? Elinizden kolunuzdan tutan mı oldu? Sizi engelleyen mi oldu? 4 aydır craft bekliyorum arkadaşım ben! Şimdi de ben önce craft kastım diye sıfırlanmalı da bilmem ne de dorionda orada burada materyaller az çıkıyorda... Oto attack diye çıldırıyordunuz 3rd parti programları yükleyip makroyla oyun oynuyordunuz. Alın geldi işte oto attack devam edin siz crafta yönelmeyin zorlar sizi. 1-2 yılını vermeden 1-2 ay içerisinde unique item craftlamak isteyen arkadaşlar çıldırıyor şu anda. Çıldırın arkadaşlar devam edin böyle :D Justice'de çok uğraştı bu craftın bir an önce gelmesi için. Onun da ellerine sağlık arka plandaki developerların da ellerine sağlık. 4 aylık bekleme süreci bitti artık.

Hazerfen

Üye
yazmayım yazmayım yazmayım dedim kaç kere içimden ama dayanamadım. Bu kadar rezillik olamaz gerçekten aylarca milleti bekletip yok %80i tamam yok üzerinden geçiliyor yok sisteme işleniyor bla bla, öyle böyle bir şekilde yarım bile olmadığı belli olduğu yine de (tahminimce ağustos ayınca birşeyler gelecek dedikleri için) sunuldu.
O kadar saçma bir craft sistemi var ki, incelerken kahkahalar attım resmen, uğraşmak isteyene saç baş yoldurur :D
çok bozmadan anlatayım.
Öncelikle ağaçlardan başlayalım, özel ağaçlar millet stokladı diye işlevsiz hale geldi. Bu kadar saçma bir sebep olamaz, hadi balıkçılığı anladık.
Ama millet burda emek vermiş kasmış toplamış, stok yapanlar var diye etkisiz hale getirilmezki, sonuçta toplayan günlerce uğraşmış toplamış.
Her neyse madem etkisiz hale geldi;
Be gardaş ozaman carpentry bölümünde neden 16-24 ve 32lvl'de bu ağaçları istiyorsun. En komik tarafını da söyleyelim, rare toplama malzemeleri için gerekli bunlar, yani 10lvl toplayıcılıktan sonra elinize takmanız gereken itemler için :D
Hatta 1lvl'de takmanız gereken common eşya da bile, demircilik lvl 16'da açılan iron bar istiyor :D
Gerçekten nasıl bir mantık anlayışı var nasıl yarım yamalak hazırlanmış bir craft sistemi var siz düşünün.
Respawn süresi, materyallerin azlığı ve haritada çıkmayan, çıksa da yerin dibinde veya havada olanlar cabası :)
Çocuk eğleniriyorlar, agam eglenir bizle :D

Wildbaba

Üye
Matetyal Dönüştürme Npcsini çabuk getirin mesleğimi geliştiremiyorum.Adaletsizlik doğar süreç uzarsa hagartta toplayacağıma protanda debeleniyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt