hani̇ cuma veya cumartesi̇ di̇scord sohbet açiliyodu ve twi̇tch te canli yayin vardi ?

Burtto

Üye
Canımı sıkan birşey söylücem oyunu çok seviyorum ama yöneticilerin söylediği şeyler hiç zamanında gerçekleşmiyor oyun duyurulduğundan beri ya herhangi birşeye tarih verilmesin yada verildimi gerçekleşsin yakın zamanda olan en basit ve önemsiz birşey var mesela perşembe yayında söylenen cuma veya cumartesi twitchte yayın açıcaz ve discord sohbet bölümünü açıcaz şimdi bu söyleniyoda neden olmuyo arkadaş acayip takılıyorum bu tür şeylere neyse zamanlar bunlarda düzelir inş :) :/ :(

Alkoer

Üye
ben yayın dc filan değilde ciddi ciddi yapımcı ekibin ortaya çıkıp bir durum değerlendirmesi yapmasını çok istiyorum.

daha oyun açıldığı ilk günlerde community manager gidiyor. daha sonra yapımcı ile irtibat yok denecek kadar az.

bir moderatör değilde Burhan bey ve üst düzey developer lardan bir haber bekliyorum.

şuana kadar 2 senedir yaratılan beklentinin çok ama çok altında kalan bir resmi çıkış oldu.

acaba ne sıkıntılar var şuanda durum nedir bir açıklama olsa keşke.

LEPSON

Üye
Canımı sıkan birşey söylücem oyunu çok seviyorum ama yöneticilerin söylediği şeyler hiç zamanında gerçekleşmiyor oyun duyurulduğundan beri ya herhangi birşeye tarih verilmesin yada verildimi gerçekleşsin yakın zamanda olan en basit ve önemsiz birşey var mesela perşembe yayında söylenen cuma veya cumartesi twitchte yayın açıcaz ve discord sohbet bölümünü açıcaz şimdi bu söyleniyoda neden olmuyo arkadaş acayip takılıyorum bu tür şeylere neyse zamanlar bunlarda düzelir inş :) :/ :(
+1

KOROW

Üye
kanka başlığı kücült buyuk harflerle yazdın dıye konuyu kaldırırlar

Burtto

Üye
ben yayın dc filan değilde ciddi ciddi yapımcı ekibin ortaya çıkıp bir durum değerlendirmesi yapmasını çok istiyorum.

daha oyun açıldığı ilk günlerde community manager gidiyor. daha sonra yapımcı ile irtibat yok denecek kadar az.

bir moderatör değilde Burhan bey ve üst düzey developer lardan bir haber bekliyorum.

şuana kadar 2 senedir yaratılan beklentinin çok ama çok altında kalan bir resmi çıkış oldu.

acaba ne sıkıntılar var şuanda durum nedir bir açıklama olsa keşke.
Beklentinin çok ama çok altında kalan ne kanka oyunun pk si exp slotları fark slotları full çekiyor tek eksik yeterince etkinlik olmaması onun içinde uğraşıyorlar yakin zamanda gelicek diyorlar bence senin düşündüğün gibi sıkıntılı şeyler yoktan sadece mesela yakin zaman diyorlar uzun zaman oluyor o ona takildim ben biraz :)

Namaleon

Üye
Beklentinin çok ama çok altında kalan ne kanka oyunun pk si exp slotları fark slotları full çekiyor tek eksik yeterince etkinlik olmaması onun içinde uğraşıyorlar yakin zamanda gelicek diyorlar bence senin düşündüğün gibi sıkıntılı şeyler yoktan sadece mesela yakin zaman diyorlar uzun zaman oluyor o ona takildim ben biraz :)
Neden full çektiğini hepimiz biliyoruz böyle bir önermede bulunman bence hatalı. Rant ve çıkar bittiğinde gerçekten oynamak isteyenler olarak el elde baş başta kalacağız gibi duruyor malesef.

Bigjest

Üye
Merhaba
Daha iyi bir yayın ortamı oluşturmak için ilgili çalışmalar yapılıyor, eksiklikler gideriliyor. İlerleyen süreçlerde düzenli olarak belli tarihlerde yayınlar yapılacak. Discord sohbet alanıda kısa süre içerisinde aktif edilecek.

IBoRiS

Üye
Merhaba
Daha iyi bir yayın ortamı oluşturmak için ilgili çalışmalar yapılıyor, eksiklikler gideriliyor. İlerleyen süreçlerde düzenli olarak belli tarihlerde yayınlar yapılacak. Discord sohbet alanıda kısa süre içerisinde aktif edilecek.
kısa süre ve yakın zaman yıldırdı artık :D

IBoRiS

Üye
Neden full çektiğini hepimiz biliyoruz böyle bir önermede bulunman bence hatalı. Rant ve çıkar bittiğinde gerçekten oynamak isteyenler olarak el elde baş başta kalacağız gibi duruyor malesef.
hiç bir zaman bitmez o dediklerin knka oyunun amacı bu :D

Alkoer

Üye
ben bunu hep söylüyorum şuan için oyun beta nın gerisinde. beklediğim tabiki ilk günden itibaren beta dan daha ilerde bir oyun.

eğer resmi siteye girip 15nisan resmi açılış konusunu okursan ilk günden itibaren AH , zindan , craft ve rün sisteminin olacağı yazıyor. bu yazanlardan şuan sadece zindan var o da birçok sıkıntı ve bug içeriyor. AH açıp kapattıyorlar. ki resmi duyuruda ticarette 3 seçenek var yazıyor. normal pazar , afk pazar ve AH.

betada maddi gelir sağlama amacı yokken mevcut ilgi alaka ile şimdiki gelir sağlanırken ki ilgi alaka çok farklı. çok çok yetersiz.

jwely

Üye
Merhaba
En son yapılan yayında exp sorunu ile ilgili sıkıntılar dile getirildiğinde hafta sonu için exp event beklentisi verilmişti diye hatırlıyorum fikir değişikliği mi oldu bu konuda ?

Nodar

Üye
Cuma sohbet açılacak dediler açılmadı, artık herhangi birşey için tarih vermeyinde ümitlenmeyelim

ARTYOM

Üye
discord sohbeti oyuncuların hakaret küfür etmesinden mi endişe duyuyorlar ? eğer öyle bir endişeleri varsa o zaman aynı hataları neden sürekli tekrarlıyorlar ? ayrıca ne zaman tarih verseler 1 tanesi zamanını tutmadı :) 5 dakika diyorlar saatler sürüyor

Son düzenleme:

Burtto

Üye
valla açılsın artık sohbet edelim bilgi paylaşalım oyundaşlarla

Vision

Senior Moderatör
Discord sohbeti ne zaman açmayı düşünüyorsunuz ? Ya da düşünüyor musunuz? Çekinceniz nedir ya da neden korkuyorsunuz? Kaç gün kaç ay oldu kapanalı ? Neden topluluktan bu kadar kaçıyorsunuz? Modunuz mu yok mod alın ? Daha fazla takip edin ettirin... Ama sohbeti açın lütfen...
valla açılsın artık sohbet edelim bilgi paylaşalım oyundaşlarla
Merhaba,

Discord TR-Sohbet kanalı açıldı arkadaşlar.

JaxSui

J
Gördüm. Yorumumun üzerine açılması da bi garip oldu.
tmm tmm açıyoruz der gibi :D sağolsunlar :D @Vision

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt