Hayırlı Uğurlu Olsun...

SchieZophRen

Üye
Katılım
26 Kas 2020
Mesajlar
6
Puanları
3
Yeni gelen açıklama...


Degerli ROW takipçileri,Anti-Cheat aktivasyonunun ardindan genel güvenlik üzerinde bir takim testler yaptigimizi belirtmistik. Bu testler ve çalismalar ile güvenlik altyapimizi bu asamadaki en iyi seviyeye getirdigimizi bilmenizi isteriz. Yasanabilecek olumsuz deneyimleri minimum düzeye indirmek hedeflerimizin en basinda geliyor ve bu önlemleri erken asamalarda almak büyük fayda saglayacak.Alfa 1.0 sürecinin ilk günü için onay verilen tüm oyuncularimizin kayitlari hala geçerli ve oyunun alfa sürümünü ilk günden itibaren deneyimleme sansi bulacaklar. Bu kullanicilarimizin oyuna katilimlarindan sonra alacagimiz geri dönüsler ve yapacagimiz anlik iyilestirmelerden sonra oyuncu sayimizi günden güne arttirmayi planliyoruz.*Oyunumuzun henüz alfa asamasinda bulundugunu unutmayiniz. Bu yüzden karsilasabileceginiz birçok hata olacaktir. Bu hatalari bizlere iletmenizi saglayacak bir ticket/raporlama sistemi oyun içinde aktif bulunacak. Alfa sürecindeki ilk hedefimiz sunucu kapasitelerimizi görebilmek ve toplayabildigimiz kadar rapor olusturmaktir. Bildirilen hatalarin en kisa sürede onarilacagindan emin olabilirsiniz.16.12.2020, Çarsamba günü, saat 21:00'da (GMT+3) Alfa testlerinin ilk grubunu oyuna dahil edecegimizi duyurmanin mutlulugunu yasiyoruz.
 

Aithusa

Üye
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
32
Puanları
8
hadi hayırlısı bakalım inşallah hergün katılacak sayıyı arttırarak eklemeler yapılabilir oyuna
 

MPienaar13

Üye
Katılım
4 Ara 2020
Mesajlar
18
Puanları
3
Bence bu alfa testi için onaylanan hesaplar değişmeli 1 kişi 10 hesap açtı, denemek isteyip sonrasında ertelendiğini öğrenenler oyunu sildi. Kısaca o ilk gün girecek kişilerin çoğunluğu bence ortalıkta yok ve biz bekleyenler boşuna bekleyeceğiz. Evet günlük 1500 deniyor fakat bence o kişilere tekrar mail gönderilmeli onay alınmalı yoksa 200-300 kişi girecek belki de.
 

Hezer

Üye
Katılım
8 Ara 2020
Mesajlar
48
Puanları
8
Sizler adına çok sevindim umarım en yakın zamanda heyecanla bekleyen diğer ROW fanlarda alfaya onaylanır :(
 

X A

Üye
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
567
Puanları
63
Yarın akşam eve geldiğimizde Rise Online mı oynayacağız :) Muhteşem :)
 

anil

Üye
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
308
Puanları
43
Hadi hayırlı olsun. Yalnız yarın da ertelenmesin, ortalık çok pis karışır yine :D
 

AsiTR

Üye
Katılım
27 Kas 2020
Mesajlar
29
Puanları
3
Burada yönetimi tarihler konusunda eleştiren biri olarak yönetim ekibini kutluyorum. Ne kadar talihsizliklerde olsa "2020 Sonu" hedefini tutturdular. Güven kaybı ile ilgili çok eleştiri vardı. Ama konuyu abartmamaktafayda var nitekim ertelemede olsa büyük çaplı olmadı ve yıl sonu hedefi tutturuldu. Umarım oyuncular olarak bizde üstümüze düşeni yaparız ve "ALFA Closed" sürecinde yaptığımız geri dönüşlerle oyunun en iyi hale gelmesinde katkıda bulunuruz. Yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. Bu son aydaki sıkıntılı süreç umarım oyun yetkililerine güzel bir tecrübe olmuştur ve oyuncu kitlesi hakkında iletişim tarzlarını ve iletişim kanallarını geliştirmeleri anlamında hem özeleştiri yapmalarını hemde mevcutun üstüne koymalarını sağlamıştır. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.
 

MANY3TO

Üye
Katılım
11 Ara 2020
Mesajlar
6
Puanları
3
Hayırlı olsun inşallah yayın açarlarda bizimde oyunu görme şansımız olur
 

Ugur

Üye
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
21
Puanları
3
keşke bende girebilsem güzel analiz ederdim
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt