Hesabım Durduk Yere Oto Ban Yedi (Ban Type: #3 Action Id: #6859)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jrank

Yeni Üye
Dün sabaha kadar Oyunda 10 gündür rowlu şekilde kasıyordum dün sabah ban yedim ve nedenini öğrenmek için hemen bir ticket attım ve discorddaki yetkili arkadaşa yönlendirildim ne yazıkki yoğunluktan dolayı saatler sonra aldığım cevapta bana hesabımın 3. parti yazılım kullanıldığı için hesabımın kapandığı söylenildi ben de hiç bir yazılım kullanmadığımı ve logların incelenmesini istediğimi bildirdim ama 1 gün geçmesine rağmen cevap alamadım ''Digital'' nickli GM'den..
Oyunda bu kadar güzel bir R.O.W. sistemi olmasına rağmen neden hile kullanayım ?
Ben bu oyuna yaklaşık olarak 3-5 bin tl civarında cash alıp para yatırmışım karakterime item dizmeye başlamışım yeni yeni elime yaklaşık 3-5k değerindeki +7 vixen bow almışım R.O.W. dışında karakterimi kasmadığım loglarda gözükmesi gerek..

ki Oyun kuralları sayfasına baktığımda ben 3. parti yazılım kullanmadığım halde paylaşılmış olan 3. parti yasaklı yazılım ceza kuralları bunlar gözüküyor.

1. Ceza - 2 Gün Atak Kısıtlama Cezası
2. Ceza - 7 Gün Atak Kısıtlama Cezası
3. Ceza - Kalıcı Hesap Yasaklanması

Hesabımın Loglarının kontrol edilmesini eğer ki haklıysam bir an önce açılmasını ve bana ulaşmanızı talep ediyorum haksız yere ban yememi kabul etmiyorum bu hatanın düzeltilmesini rica ederim.

Adsız.png

BEARFACT

Yönetici
Game Master
Forum maalesef bu tarz konuların yeri değildir. Gerekli bilgi tarafınıza iletilmiş, sadece şikayet üzerine ya da şüphe üzerine işlem yapılmaz. Loglar sistemsel olarak ekstra kontrol edilerek cezai işlemler uygulanmaktadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt