İlgili bir oyun yönetimiyle karşı karşıyayız >>İçeriye lütfen :)

I_will_Save_You

Üye
Merhabalar,
Bu akşam "ALFA" konulu bir başlığın içerisinde alfa kaydım olmadığı için üzüntümü dile geitirdim ve hemen ardından bir oyun yöneticisi dönüş sağladı;
Yıllarıdır para gömdüğümüz oyunda haksız banlar, uzaklaştırmalar, haklı taleplerimize sırtını dönen bir yönetimden sonra daha oyun açılmadan bu denli ilgili yaklaşım içimi oyun için bir parti daha kıpırdattı :) Teşekküler ROW ekibi :)
Dip Not: Hesabı Alfa için onaylayıp onaylamamaları şu dakikadan sonra hiç önemli değil, ben talep etmeden bile ilgilenen oyun yönetimine minnetten başka bir şey duyulmaz..
Şimdiden çok teşekkürler :)

EDIT;
ve oyun yönetimi daha ilk gün Şubat ayında kayıt olduğumu görüp tam üç saatlik uğraşın ardından beni ALFA'ya dahil etti.
Gerçekten oyuncusuna saygı duyacağını gösteren bir yönetimle karşı karşıyayız.
TEŞEKKÜRLER @Mystic Teşekkürler ROW ekibi.

Ekli dosyalar

• 60fcb1a9-a9cb-4082-b2d4-4fd6b8899cdc.jpg
    60fcb1a9-a9cb-4082-b2d4-4fd6b8899cdc.jpg
    127.2 KB · Görüntüleme: 63
  • 4d444fac-1ef8-4d8b-b16a-adfee80c70c1.jpg
    4d444fac-1ef8-4d8b-b16a-adfee80c70c1.jpg
    144.1 KB · Görüntüleme: 67
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13.4 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleme:

BASOREXIAAAA

Üye
Merhabalar,
Bu akşam "ALFA" konulu bir başlığın içerisinde alfa kaydım olmadığı için üzüntümü dile geitirdim ve hemen ardından bir oyun yöneticisi dönüş sağladı;
Yıllarıdır para gömdüğümüz oyunda haksız banlar, uzaklaştırmalar, haklı taleplerimize sırtını dönen bir yönetimden sonra daha oyun açılmadan bu denli ilgili yaklaşım içimi oyun için bir parti daha kıpırdattı :) Teşekküler ROW ekibi :)
Dip Not: Hesabı Alfa için onaylayıp onaylamamaları şu dakikadan sonra hiç önemli değil, ben talep etmeden bile ilgilenen oyun yönetimine minnetten başka bir şey duyulmaz..
Şimdiden çok teşekkürler :)
ne mutlu sana ilgi bence şuana kadar çok iyi inşallah böyle devam eder :)

Nazzy

Üye
Aynı Şekilde Bende İlettim Ve Olumlu Cevap Alacağıma İnanıyorum Bakalım Olumlu Yada Olumsuz Dönüş Olur İse Sizlerle Paylaşacağım

Yabgu

Üye
Moderatörleride dahil hepsi yardımsever ve ilgili arkadaşlar umarım bu şekilde devam ederler. Bu hem onlara hem yerel oyunculara keyifli bir oyun yaşatıcak çünkü

Nazzy

Üye
Aynı Şekilde Bende İlettim Ve Olumlu Cevap Alacağıma İnanıyorum Bakalım Olumlu Yada Olumsuz Dönüş Olur İse Sizlerle Paylaşacağım
Ben İse Kayıt Yaptıramadığım İçin Kabul Edilmedim Kayıt Yaptıramama Sebebimi de İlettim Bilgisayarımın Olmadığını Ve Yeni Aldığımı Arkadaşlarımla Şubat Ayından İtibaren Beklediğimi Dile Getirdim Olumsuzlukların Hepsini Söyledim Ama Haklı Olarak Yapamayacağını Söyledi Sağlık Olsun Bekliyoruz Sabırla

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt