REHBER Irk Değiştirme Nasıl Yapılır?

BEARFACT

Yönetici
Game Master
Herkese Selamlar,

Protean Irkından Lunaskar'a yada Lunaskar Irkından Protean Irkına Nasıl Geçiş Yaparız?

Başlamadan önce önemli bir hususla alakalı bilgi vereyim, Faction Change Scroll kullandığınız zaman o ırkınızda bir yetenek açtıysanız bunlar karşı ırka geçmez tekrar açmanız gerekir. (20.03.2024 15:50 Tarihinden sonra satın alınan Faction Change Scroll eşyası trade pazar ve hediye edilme işlemine kapalı şekilde gelecektir.)

Faction Change Scroll kullanımı konusunda dikkat edilmesi gereken hususlar;
1)
Kostümler karakter sınıfına,ırkına ve cinsiyetine özeldir.Irk değişimi yaparsanız kostümlerinizi karşı ırkta giyemezsiniz.
2) Irk değişimi yaparken kullanılan ekipmanları,kozmetik ürünlerini ve toplama araçlarını çantanıza çıkarınız.
3) Hesaptaki tüm karakterlerin herhangi bir klanda bulunmaması gerekmektedir.
4) Karakterinizde aktif olan tüm görevleri iptal etmelisiniz.

ara çizgi.png

Öncelikle Mağaza'dan Faction Change Scroll eşyasını almamız gerekiyor.

Fiyatı 2400 Rise Cash Mağazada 3. Sayfada satılıyor.

1668767040695.png

Eşyayı aldıktan sonra Dorion Şehri'nde aşağıda göstermiş olduğum [Master] Rise isimli NPC'ye gitmemiz gerekiyor.,

Mouse sol click ile konum atıp, sağ attaki konum simgesi ile otomatik olarak gidebilirsiniz.

66666.jpg

Burada 3 adet NPC olacaktır. En sağdaki [Master] Rise olan NPC'ye sağ tıklayacağız.

10.jpg

NPC'ye tıkladığımızda Karakter Bilgisi Değiştir butonuna tıklamanız gerekiyor.

Başlıksız-1.jpg

Tıkladıktan sonra Faction Change'ye tıklıyoruz.

son.jpg

Tıkladıktan sonra karakter Oyundan Düşecek ve sizi Giriş Ekranına atacaktır.

İşlemimiz bu şekilde başarıyla tamamlanmıştır.

Uyarı: Irk değişimde geçeceğiniz ırkta daha önce yeteneği açmadıysanız kapalı olacaktır. Yetenekler açıldığı ırkta daimi olarak açık kalmaya devam eder.

ara çizgi.png

Ekli dosyalar

• ara çizgi.png
    ara çizgi.png
    13.1 KB · Görüntüleme: 160
  • ara çizgi.png
    ara çizgi.png
    13.1 KB · Görüntüleme: 829
  • ara çizgi.png
    ara çizgi.png
    13.1 KB · Görüntüleme: 4,732

MusTi

Rise Online World Mod Team
Senior Moderatör
Bilmeyenler için güzel rehber teşekkürler

_jAkz_

Üye
Rehber için teşekkürler fakat kozmetik eşyaları tekrar giyememe durumu çok can sıkıcı bir durum. Nerden baksanız 300 lira ediyor kostümler çok saçma bir kayıp.

Dilefruz

Üye
Rehber için teşekkürler fakat kozmetik eşyaları tekrar giyememe durumu çok can sıkıcı bir durum. Nerden baksanız 300 lira ediyor kostümler çok saçma bir kayıp.
Merhaba,
Kurallar şimdilik bu şekilde ilerde değişirmi bilmiyoruz.

Escanor

Üye
Irk değişimi yapacaktım fakat kozmetik ürünlerinden dolayı yapamıyorum. Sizce de yanlış değil mi ? Zaten bu ürünler 30 günlük. Yani tekrar aynı şeyleri almak anlamsız değil mi sizce de ? Yapıcı bir yerden yaklaşmanızı bekliyorum fakat epey net konuşuluyor bu durum.

Dilefruz

Üye
Irk değişimi yapacaktım fakat kozmetik ürünlerinden dolayı yapamıyorum. Sizce de yanlış değil mi ? Zaten bu ürünler 30 günlük. Yani tekrar aynı şeyleri almak anlamsız değil mi sizce de ? Yapıcı bir yerden yaklaşmanızı bekliyorum fakat epey net konuşuluyor bu durum.
Haklısınız geliştirici ekip ilerde nasıl bir yol izler bizlerde bilmiyoruz zamanla göreceğiz artık.

_Duratan_

Üye
Merhabalar gördüğüm kadarıyla artık ırk değiştirdiğimizde kostümleride yeni ırka göre exchange yapabiliyoruz. Konudaki ilgili uyarıları güncellerseniz kafa karısıklığı olmaması açısından daha faydalı olabilir.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt