İtem düşürme

DendroctonuS

Üye
2 aydır
solo dungeon ve group dungeon drop SIFIR
BOSS drop sıfır
Farm dropları ortalamanın altında

ama pazara giriyorum ben hariç resmen herkeste epik takılar , unique takılar ve silahlar . Bilmediğimiz bir yer mi var oyunda bunları atan bilen varsa paylaşsın lütfen :D

AstoVidatu

Üye
Valla evet hepimiz yakınıyoruz gerçekten droplardan fakat her yer item dolu İronik :D

DendroctonuS

Üye
Valla evet hepimiz yakınıyoruz gerçekten droplardan fakat her yer item dolu İronik :D
başkan bu normal itemleri geçtim ya ben pazarda dolu olması normal onların ama takı bana hiç bir yerden hiç bir farmdan hiç bir etkinlikten düşmüyor. keza unique takı ve itemlerde aynı şekilde.

AstoVidatu

Üye
başkan bu normal itemleri geçtim ya ben pazarda dolu olması normal onların ama takı bana hiç bir yerden hiç bir farmdan hiç bir etkinlikten düşmüyor. keza unique takı ve itemlerde aynı şekilde.
Tamamen şans ama gerçekten. Dungeon bende de aynı daha hiç drop yok :D

SOOOOOOOOOON

Üye
2 aydır
solo dungeon ve group dungeon drop SIFIR
BOSS drop sıfır
Farm dropları ortalamanın altında

ama pazara giriyorum ben hariç resmen herkeste epik takılar , unique takılar ve silahlar . Bilmediğimiz bir yer mi var oyunda bunları atan bilen varsa paylaşsın lütfen :D
aa bu benim günlük tepkim :ROFLMAO::ROFLMAO:

birol2003

Üye
Sosyal bir hayatı olmayıp oyun içinde yaşayan insanlar var, 7x24 olmasada WC-Uyku-Yemek dışında sürekli bilgisayar başında olanlar, onlar dropluyor çoğu itemi, günde 3-5 saat oynayan bizlere item düşme olasılığı çok düşük.

DiabIo

Üye
Bu gün dungeon da dropların kutu içerisinde görünmemesi gibi bir bug olduğunu öğrendik. Forumdan bir arkadaş paylaşmıştı sağolsun, sonrasında aynı görselle baska bir arkadas daha benzer bir konu daha açmış. Coini aldıktan sonra kutunuz kaybolmuyorsa icerisindeki boş alanları mouse imlecinizi üzerine getirerek kontrol edin hocam. Şimdiye kadar kaç kişinin ne kadar dropu kutuda bırakarak dungeondan çıktığı ile ilgili net bir bilgi yok.

MaRaKeSH

Üye
Sosyal bir hayatı olmayıp oyun içinde yaşayan insanlar var, 7x24 olmasada WC-Uyku-Yemek dışında sürekli bilgisayar başında olanlar, onlar dropluyor çoğu itemi, günde 3-5 saat oynayan bizlere item düşme olasılığı çok düşük.

sosyal hayatıda geçtim hayatlarıda yok

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt