İtemlerin Kaybolması

MirdautasVras

Üye
AFK Pazar kurdum içerisinde epic iteminde olduğu fakat hepsi kayboldu, kurduğum pazar yerinde yok ve destroy merchant yapmama rağmen itemler geri gelmiyor.

KarpathiaN

Üye
Merhaba,

Bu konu hakkında hem discord hem oyun içerisinden uyarılar yapılmıstı.
"Offline Pazar üzerindeki mevcut bir problemden dolayı, önemli olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı pazara koymamanız önemle rica olunur. Problem çözüldüğünde tekrar bilgi verilecektir." diye..

Gene de Oyun içi nickinizi postunuza yazarsanız yetkililer incelerler.

Jeremias

Üye
Merhabalar. Oyunda hiçbir eşyanın maddi değeri bulunmamaktadır. Lütfen gerçek para ile eşya alım satımı yapmayınız. Bu aşamalarda oyunun %100 sorunsuz olacağını ve eşyaların hiçbir şekilde kaybolmayacağını kimse garanti edemez. İlerleyen aşamalarda ise ruh bağı sistemi aktif kullanılacak ve değerli eşyalar trade edilemeyecek. Yalnızca nadiren elde edebileceğiniz ruh bağı açma eşyası ile eşyanızın ruh bağını kaldırabileceksiniz.

yurdall17

Üye
Merhaba benim de itemler kayboldu para da gelmedi oyun nicki DropLet

KorkmazUsta

Üye
benimde gitti az önce parça parça 1gb ye yakın item daha öncede 20-25m kadar param yok yere silindi nereye gittiği belli değil

Fischer

Üye
Merhaba,

Önemli olduğunu düşündüğünüz eşyaları, pazara koymamanızı önemle rica ederiz. Durum ile ilgili geliştirici ekibin bilgisi olmakla birlikte, çalışmalar devam etmektedir.

KorkmazUsta

Üye
adamlar gözükmüyorken pazarı koyunca sıkıntı oluyor büyük ihtimalle mesafe ihlalinden dolayı

mystic007

Üye
Gereken yardımı talep ediyorum silinen itemimi geri verin kardeşim sabahtan akşama emek verip kastığımız şeyin ne olursa olsun uzun süre kullancamız bir eşyanın silinmesini deneme sürümüne bağlamak daha bu seviyedeyken ilgisizleşip konuyu kapatarak olaydan kaçmak ne kadar doğru ?

cevap ve yardım bekliyorum itemlerim askıda kaldı.

benim sorunum düzeldi teşekkürler

Ekli dosyalar

• aaa.png
    aaa.png
    3.2 MB · Görüntüleme: 58

mystic007

Üye
İtemler askıdan geldi aldım bu seferde çantadan silindi şaka gibi noluyor bir açıklama bekliyorum çantadan item silinmesi ne demek

Vision

Senior Moderatör
İtemler askıdan geldi aldım bu seferde çantadan silindi şaka gibi noluyor bir açıklama bekliyorum çantadan item silinmesi ne demek
Bu konu ile ilgili resmi site veya oyun içerisinden destek bileti oluşturursanız yazılım ekibimize hızlı bir şekilde rapor edilecektir.

mystic007

Üye
Bu konu ile ilgili resmi site veya oyun içerisinden destek bileti oluşturursanız yazılım ekibimize hızlı bir şekilde rapor edilecektir.
Sabah işe gelmeden önce oluşturdum çok sıkıntılı bir durum holy maul +6im kayboldu belki çok değerli değil ama emeğim gitti lütfen ilgilenin

wolfphenom

Üye
7 elite item bastim bide spear bastim rare 7 ye bide gorev itemlerini koydum addaaa resden sonra yok milletin çiftlenir bizimki gider ticket attim bakalim ne olacak

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt