JamilamCassette buda benden OTCHİWA içerir :)

JamilamCassettes

Üye
Katılım
24 Ara 2020
Mesajlar
4
Puanları
3
Oyundan çok zevk aldım ve beğendim 15 yıldır akif mmorgp ve malum oyunu 15 yıldır kesintisiz oynuyordum. Alfaya göre çok çok iyi bir oyun orjinal sürümü merakla bekliyorum.
 

Ekli dosyalar

 • 1DW k.jpg
  1DW k.jpg
  484.4 KB · Görüntüleme: 149
 • 2DW K.jpg
  2DW K.jpg
  732.2 KB · Görüntüleme: 133
 • 3DW K.jpg
  3DW K.jpg
  615.9 KB · Görüntüleme: 149
 • OTCHIWA.jpg
  OTCHIWA.jpg
  608.1 KB · Görüntüleme: 164

berke

Üye
Katılım
18 Ara 2020
Mesajlar
19
Puanları
3
Teşekkürler. Rebirth sistemi olacak mı ? Acaba.
 

Sercan

Üye
Katılım
27 Ara 2020
Mesajlar
16
Puanları
3
Raptoru bu hale getiren tasarımcı arkadaşımızın pozisyonunda değişim yapmakta fayda var. :) UI , karakterin kişiye verdiği geri bildirim ve fiziklerde ciddi sıkıntılar mevcut.Yol yakınken tasarım anlayışında kökten değişiklik yapılmasını öneririm.Ana mesajdaki resimde elinde raptor olan orc warrior sanırım ne olduğuda belli olmuyor tam olarak duruyor.Aşağıda 1 asır önce çıkmış olan yapımda elinde raptor olan warrior duruyor , önceki cümlelerde belirttiğim gibi yol yakınken bu noktalara ciddi şekilde odaklanmanızı öneririm , tasarım düzgün olmassa backend tarafında ağızla kuş tutulsun hepsi uçar gider.

x.jpg
 
Son düzenleme:

404Zero

Üye
Katılım
22 Mar 2021
Mesajlar
33
Puanları
8
Raptoru bu hale getiren tasarımcı arkadaşımızın pozisyonunda değişim yapmakta fayda var. :) UI , karakterin kişiye verdiği geri bildirim ve fiziklerde ciddi sıkıntılar mevcut.Yol yakınken tasarım anlayışında kökten değişiklik yapılmasını öneririm.Ana mesajdaki resimde elinde raptor olan orc warrior sanırım ne olduğuda belli olmuyor tam olarak duruyor.Aşağıda 1 asır önce çıkmış olan yapımda elinde raptor olan warrior duruyor , önceki cümlelerde belirttiğim gibi yol yakınken bu noktalara ciddi şekilde odaklanmanızı öneririm.

Ekli dosyayı görüntüle 1931
Katılmıyorum tasarımı gayet şık durmuş zaten bu konular zevkler ve renkler meselesidir şahsen bir tasarımcıyım ve oyunun sanat yönetimi gayet güzel.
 

Assassin

Üye
Katılım
12 Kas 2020
Mesajlar
165
Puanları
43
Karakter nasıl silah tutmuş nasıl yürümüş gibi şeyler önemsiz. Önemli olan hile bug olmaması oynanışın düzgün olması. Optimizasyon sıkıntısı olmaması.
 
Son düzenleme:

404Zero

Üye
Katılım
22 Mar 2021
Mesajlar
33
Puanları
8
Karakter nasıl silah tutmuş nasıl yürümüş gibi şeyler önemsiz. Önemli olan hile bug olmaması oynanışın düzgün olması. Optimizasyon sıkıntısı olmaması. Gerisi boş iş
Hem haklısın hem haksız oyun genel kitleye hitap etmeli ve yeni nesil için grafikler en önemli unsur önce grafikler e bakıyorlar sonra oynanışı globale çıkacak bir oyun için bu unsurlar önemli.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt