JamilamCassette buda benden OTCHİWA içerir :)

JamilamCassettes

Üye
Oyundan çok zevk aldım ve beğendim 15 yıldır akif mmorgp ve malum oyunu 15 yıldır kesintisiz oynuyordum. Alfaya göre çok çok iyi bir oyun orjinal sürümü merakla bekliyorum.

Ekli dosyalar

• 1DW k.jpg
    1DW k.jpg
    484.4 KB · Görüntüleme: 151
  • 2DW K.jpg
    2DW K.jpg
    732.2 KB · Görüntüleme: 134
  • 3DW K.jpg
    3DW K.jpg
    615.9 KB · Görüntüleme: 151
  • OTCHIWA.jpg
    OTCHIWA.jpg
    608.1 KB · Görüntüleme: 167

berke

Üye
Teşekkürler. Rebirth sistemi olacak mı ? Acaba.

Sercan

Üye
Raptoru bu hale getiren tasarımcı arkadaşımızın pozisyonunda değişim yapmakta fayda var. :) UI , karakterin kişiye verdiği geri bildirim ve fiziklerde ciddi sıkıntılar mevcut.Yol yakınken tasarım anlayışında kökten değişiklik yapılmasını öneririm.Ana mesajdaki resimde elinde raptor olan orc warrior sanırım ne olduğuda belli olmuyor tam olarak duruyor.Aşağıda 1 asır önce çıkmış olan yapımda elinde raptor olan warrior duruyor , önceki cümlelerde belirttiğim gibi yol yakınken bu noktalara ciddi şekilde odaklanmanızı öneririm , tasarım düzgün olmassa backend tarafında ağızla kuş tutulsun hepsi uçar gider.

x.jpg

Son düzenleme:

404Zero

Üye
Raptoru bu hale getiren tasarımcı arkadaşımızın pozisyonunda değişim yapmakta fayda var. :) UI , karakterin kişiye verdiği geri bildirim ve fiziklerde ciddi sıkıntılar mevcut.Yol yakınken tasarım anlayışında kökten değişiklik yapılmasını öneririm.Ana mesajdaki resimde elinde raptor olan orc warrior sanırım ne olduğuda belli olmuyor tam olarak duruyor.Aşağıda 1 asır önce çıkmış olan yapımda elinde raptor olan warrior duruyor , önceki cümlelerde belirttiğim gibi yol yakınken bu noktalara ciddi şekilde odaklanmanızı öneririm.

Ekli dosyayı görüntüle 1931
Katılmıyorum tasarımı gayet şık durmuş zaten bu konular zevkler ve renkler meselesidir şahsen bir tasarımcıyım ve oyunun sanat yönetimi gayet güzel.

Assassin

Üye
Karakter nasıl silah tutmuş nasıl yürümüş gibi şeyler önemsiz. Önemli olan hile bug olmaması oynanışın düzgün olması. Optimizasyon sıkıntısı olmaması.

Son düzenleme:

404Zero

Üye
Karakter nasıl silah tutmuş nasıl yürümüş gibi şeyler önemsiz. Önemli olan hile bug olmaması oynanışın düzgün olması. Optimizasyon sıkıntısı olmaması. Gerisi boş iş
Hem haklısın hem haksız oyun genel kitleye hitap etmeli ve yeni nesil için grafikler en önemli unsur önce grafikler e bakıyorlar sonra oynanışı globale çıkacak bir oyun için bu unsurlar önemli.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt