Oyuncu Arıyorum Janissarys Olarak Yerimizi Aldık > Gerçek Bir Ekiple Çalışmak isteyen

Toromann54

Üye
Mele ekibimizi testlerini tamamladı zevkini aldı ve emekliye ayrıldı,

Mele ekinin yanında 1 party magenin mevcut

1 party magenin yanına 1 party kemik kadro okçu çıkartmak istiyoruz,

Sistemi sağlam olan,ekranım dondu beni oyundan attı fps düşük geliyor derdi olmayan

Yarın birgün resmî sürüme geçince bizimle beraber yürürken farmdan yapamadığı itemleri cep yakacak yollarla teçekinmeyecek bol şakalaşmaya açık

Sağlam Archery oynayabilirim diyen arkadaşları aramızda görmek isteriz,

Uskoda Sirius ve Steamko da beramusta ortalığı ağlatmış 60 kişilik ekibiz

Buraya başlayan kadrolarımız kemiktir 1 party mele ve 1 party mage ekibimiz mevcut şuan sadece archery tarafına alımlar açıktır,

İyi geceler

discord adresi paylaşmak yasak olduğundan buradan ulaşabilirsiniz

Son düzenleme:

AHMET

Üye
İyi günler beyler ;

her party 6 kişiden oluşmak üzere

3 Rogue

1 Tp Mage

2 priest ( iki priestimizde db olarak)

toplam 6 party çıkartmayı düşünüyoruz

kemik kadro gibi bir laf söz konusu bile değildir şuan hali hazırda 2 party olarak beklemedeyiz

alfa 2 testinde bir arada olucaz resmî sürümde klanımızdaki performansı yüksek arkadaşlarımızın sponsoru bizzat ben olucam

premium sc walkry vb.

şuanda takımımızın yaş seviyesi 25 32 arası değişmektedir

Dil,din,ırk,yaş,meslek ayrımı yapmayan

Diksiyonlu,güzel isim tutan ve kalabalığa girip çıkabilen Rogue arkadaşları

1 hpden ipten adam alırım diyen mage arkadaşları

Db attığım adam yaşamaz diyen priest arkadaşları aramızda görmekten memnuniyet duyarız

herkese hayırlı günler :)
clanına adam toplaman güzel de ,bu bahsettiğin classların,sclerin,parti sisteminin oyunda böyle olacağını nerden çıkardın :D

Szchull

Üye
Arkadaşlar iyi hoş da, bu oyun bu sene gelmez. Şimdi topladığınız kimseler, 1 sene sonra nerede olacak kim bilebilir? Bu işin yapılacağı zaman açık beta zamanı olmalıdır...

Başarılar...

Toromann54

Üye
En geç nisan sonu alfa 2 yıl sonu offical açılacak çok seri şekilde çalışmalar sürüyor

Chavo

Üye
Çekişmeli bir PK geçecek gibi görünüyor, umarım kimse saygı çerçevesini bozmadan bunun sadece bir oyun olduğunu unutmadan güzel bir oyun keyfi yaşarız, başarılar.

tulca

Üye
İyi günler beyler ;

Janissarys clanı olarak ROW ‘ a geçme kararı aldık Knight onlineden bilenler bilir

Son dönemlerde patlama yapan humanların korkulu rüyası haline gelmiş bir çete

Yakın dönemde Steamko Beramus Usko Sirius’ da korku salarak nam yapmış Usko tarihinin en iyi komutçularından ChivasRoger’ in yönetiminde olan Ekibimize katılmak isteyen

vaktim zamanım var ekibim yok diyen arkadaşları ROW da önemli bir konuma gelip önemli bir oluşumda nam salmak istiyorum diyenleri aramızda görmekten seviniriz

her party 8 kişiden oluşmak üzere

4 Warrior
1 Tp Mage
1 Rogue
2 priest

kemik kadro gibi bir laf söz konusu bile değildir şuan hali hazırda 2 party olarak beklemedeyiz

alfa 2 testinde bir arada olucaz
şuanda takımımızın yaş seviyesi 25 32 arası değişmektedir

herkese hayırlı günler :)
clanınıza yaş ortalaması yüzünden katılmak isterim bende eski beramus oyuncusuyum irtibatta kalırsak yas 31

ReNeSs

Üye
Alımlar devam ediyorsa clanınıza gelmek isterim eski knıght oyuncusuyum bayadır aktif oynamıyordum bi arkadaşın tavsiyesiyle buraya başlamaya karar verdim mage olarak gelirim yaş 24

Toromann54

Üye
Alımlar devam ediyorsa clanınıza gelmek isterim eski knıght oyuncusuyum bayadır aktif oynamıyordum bi arkadaşın tavsiyesiyle buraya başlamaya karar verdim mage olarak gelirim yaş 24
Şuan mele ekip ve mage ekip tamamlandı,zaten hazırdı sadece 1 mage arkadaş aramıza katıldı,sadece 1 party archery alım yapılacaktır

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt